Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Am fost acum cateva zile in locul mentionat mai sus , cand am trecut spre brasov era gipsanca de care vorbeam si inca o romanca de 25 de ani care arata bine,cand intorc si revin ( 10 min a durat ) mai era numai romanca, o intreb de pret imi spune combinat 90 , i dau 80 si mergem pe strada cam 600 m apoi fac dreapta spre o poarta.Oral face doar protejat fara deep , nu e mare chestie la oral insa la normal se misca bine da contre faine.recomand dar eu tot pe tiganca vreau s-o prind :)))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Am fost acum cateva zile in locul mentionat mai sus , cand am trecut spre brasov era gipsanca de care vorbeam si inca o romanca de 25 de ani care arata bine,cand intorc si revin ( 10 min a durat ) mai era numai romanca, o intreb de pret imi spune combinat 90 , i dau 80 si mergem pe strada cam 600 m apoi fac dreapta spre o poarta.Oral face doar protejat fara deep , nu e mare chestie la oral insa la normal se misca bine da contre faine.recomand dar eu tot pe tiganca vreau s-o prind :)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Salutare .. in zona Leroy Merlin erau 2 doamne una micuța de înălțime ( blonda cu botul roz ) și încă una care abia ajunsese la locul cu pricina ( tot blonda mai în vârstă )

 

Am întrebat.o pe ce.a mica care era deja acolo scorul : 50 combinat

 

Pe doamna cealaltă urmează să o întreb alta dată dacă dau de ea .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Și tot astăzi pe sensul de mers București - Ploiesti în pădure la Românești o roșcată tinerica . Arată bomba ... Dar nu am putut oprii sa o întreb de scor...

 

Și pe celălalt sens de mers o țigăncușa tinerica clasica din acel loc .. nu ce.a de face anal

Link spre comentariu
  • Oras:Worldwide
  • Oras:Worldwide

Pe DN, intrarea spre negoiesti una bucata rromanca in alb cu tatuaje si burta creata 50 o p/n si 60 np..mai in fata dupa pod pe dreapta o alta rromanca in fusta neagra si bluza rosie 50 op 60 np si 100 combinat. Ora 13-14

Link spre comentariu

Am testat eu acum una dintre cele 4 fete de la Lido. 2 brunete, sunt surori, una mai slabuta dar frumusica, cealalta pe care am testat-o eu, potrivita, cu un cur superb, cu tate mari, de care m-am bucurat, ea fiind doar in sutien. Celalalte doua, sunt uratele, una blonda si una roscata, si sunt eclipsate de brunete. Asadar, NP la 50 lei, desi ceruse inital 60 lei. Interesanta fata. Foarte serviabila, curata, machiata, prezerv. bune, si ditamai punga de servetele dupa ea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Pe DN, intrarea spre negoiesti una bucata rromanca in alb cu tatuaje si burta creata 50 o p/n si 60 np..mai in fata dupa pod pe dreapta o alta rromanca in fusta neagra si bluza rosie 50 op 60 np si 100 combinat. Ora 13-14

 

Trec destul de des pe acolo si nu am vazut niciodata nimic.

E pana in rompetrol sau dupa ?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Ora 15:00 nimic pe la Irish spre Județean.Am trecut de doua ori.Poate fata nu e la treabă azi pentru ca a fost interval de 40-45 de minute între treceri.La DN era ciorica aia pitică e locația unde veșnic o găsești.Cam slăbuț azi având in vedere ca este așa cald si frumos afară..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ora 15:00 nimic pe la Irish spre Județean.Am trecut de doua ori.Poate fata nu e la treabă azi pentru ca a fost interval de 40-45 de minute între treceri.La DN era ciorica aia pitică e locația unde veșnic o găsești.Cam slăbuț azi având in vedere ca este așa cald si frumos afară..

o fi fost la Iasi la Paraschiva.....nu a sosit acasa inca ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Aaaa.. și am uitat sa precizez..la Bucov bate vântul..absolut nimic..

 

Chiar nimic , de mult timp n-am mai vazut nimic si acolo am fost mereu multumit doar ca era tariful cam sus , cereau in ultimul timp 100 mereu mai mergeau in 80 dar greu.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Chiar nimic , de mult timp n-am mai vazut nimic si acolo am fost mereu multumit doar ca era tariful cam sus , cereau in ultimul timp 100 mereu mai mergeau in 80 dar greu.

Săptămâna trecută am trecut pe la 6 seara erau 4 bucăți la Bucov pe partea cu DN.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Trecut acum o ora prin oras , 2 fete la dibas gipsy... bucov nimic , blejoi rond nimic , dechatlon nimic ... la benzinarie langa leroy era o blonda 20 de ani a avrut 100 combinat si am refuzat....

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

După Spitalul judetean, cum te duci înspre Paulesti, o gagicuta in cracii goi..Nu stiu mai multe ca eram in microbuz.

Este a 2-a săptămâna când o văd zi de zi la boscheții aia pe dreapta cu pantalonii aia roz și căștile în urechi...nu am oprit că este prea circulata zona
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...