Jump to content

Locuri "traseiste"

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nu prea cred ca sunt tentate sa presteze la camera deoarece ele sunt contra cronometru,in timpul cat o iei,mergi la hotel,te intorci ...ea poate castiga mai mulți bani la stradă. Dar încercarea moarte

Bineînțeles,nu stai cu frica ca apare garda sau mai stiu eu cine,ori dupa 5 minute te grabeste sa finalizezi.Sa numai zic de condițiile de igiena..doar nu te speli din sticlă.

Doar ca mi-am adus aminte de tine si m-am enervat! Zero barat ce esti!

Posted Images

Acum 40 minute, cristi8999 a spus:

Salutare vedeți ca tipa de la petromul de la pucheni mosneni a venit e la treaba cea care sta pe sensul de mers spre Ploiești la baza podului 

Da era si ieri cu ochelari la ochii bruneta,  sanii micuți 50 cu 80 combinat, nu am ramas imi plac fetele cu sanii maricei 😀😀

Acum 8 ore, djalex21 a spus:

Da era si ieri cu ochelari la ochii bruneta,  sanii micuți 50 cu 80 combinat, nu am ramas imi plac fetele cu sanii maricei 😀😀

Da este ok îmi place ca are fundu ala mișto plus ca se baga și la anal

• Like 1
  • Mersi 1

Acum 3 ore, cristi8999 a spus:

Da este ok îmi place ca are fundu ala mișto plus ca se baga și la anal

Nu merg eu la stradă dar poate alții ar dorii să detaliezi! Cât este pachetul cu anal inclus și cum reușește să se pregătească la stradă pentru așa ceva?

• Haha 1

Salut la toată lumea!! 🤗 Sunt Anne fata de la west (tacrom). Vreau sa anunț pe cei interesați de serviciile mele, că de mâine seară începând cu ora 20:00 îmi voi relua activitatea la strada.    

Va pupăcesc 🤗🤗

• Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Acum 15 minute, aanne5911 a spus:

Salut la toată lumea!! 🤗 Sunt Anne fata de la west (tacrom). Vreau sa anunț pe cei interesați de serviciile mele, că de mâine seară începând cu ora 20:00 îmi voi relua activitatea la strada.    

Va pupăcesc 🤗🤗

Ce scoruri si ce locatie ? 😊

Acum 26 minute, aanne5911 a spus:

Sensul giratoriu de la parc west .

50 O/P

80 O/N

100 combinat

Enorm, având în vedere ce prestezi. Mai taie cate un zero de la fiecare, ca sa fie realist.

• Like 5
  • Haha 2
Acum 12 minute, catelul.dinamo a spus:

Enorm, având în vedere ce prestezi. Mai taie cate un zero de la fiecare, ca sa fie realist.

Chiar nu eram curioasă de părerea ta!! 

• Haha 2
  • Minus 3

Salut, asta vara era la padurea dintre romanesti si pucheni o fata de etneie, slaba, bruneta. Am prins o si anul asta  o data si mi a zis ca si a luat camera. Stie cineva ceva de ea? Un nr de tel sau link cu anunt? Avea vreo 20 de ani....

La 09.05.2021 la 11:04, aanne5911 a spus:

Va pupăcesc 🤗🤗

Se poate sa ne dai și un nr de telefon? 

La 09.05.2021 la 12:03, aanne5911 a spus:

Am spus dragule începând cu ora 20:00 adică seara. 

Buna! Nu erai tu mai devreme, la judetean, spre podul de la Paulesti pe stanga?

Dacă la șosea, pe combustibilul, RCA, ITP, anvelope etc și revizia mea e 100 lei, la apartament ar trebui să fie 100 € același "7 minute cu totul" 😁 plus bonus de publi și explicații, cel puțin prima oară. 

• Like 1
  • Haha 3
On 5/7/2021 at 9:53 AM, dozadeamor said:

Blonda de la tancabesti e la treaba. E aranjata craci frumosi fustita de jeans... Foarte sexy tipa

Era si azi acolo , am trecut eu in jur de 14:30 , era o coada la ea 🤣🤣, vreo 3 masini asteptau . 😂