Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Salutare, 

Vineri putin după ora 16:00 pe la Saftica erau doua fete tinere pe sensul de mers spre București in capătul străzii ce virează la dreapta cu ceva pomi, stie cineva ceva? Dacă îmi amintesc bine una mai blonda cu ceva tatuaje și una bruneta cu parul mai lung, ambele îmbrăcate in negru tricou și colanți ceva de genu. Arătau foarte bine, nu am putut opri ca era destul de aglomerat.

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Neata mai stie cineva de cele doua tipe din fata White Ballroom( pex auto) dupa sensul de la bucov spre ploiesti, am dat o data de o tipa satena inalta bine facuta si tinerica, mai activa cu ea una blonda skinny! Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 06.06.2021 la 0:30, cipycip a spus:

Salutare, 

Vineri putin după ora 16:00 pe la Saftica erau doua fete tinere pe sensul de mers spre București in capătul străzii ce virează la dreapta cu ceva pomi, stie cineva ceva? Dacă îmi amintesc bine una mai blonda cu ceva tatuaje și una bruneta cu parul mai lung, ambele îmbrăcate in negru tricou și colanți ceva de genu. Arătau foarte bine, nu am putut opri ca era destul de aglomerat.

Salut da bruneta slăbuță și cu aluniță tatuată face si oral neprotejat 

Link spre comentariu
Acum 38 minute, thewrathfate a spus:

Astăzi, in jurul orei 14, la Lido Garbea, o brunetica inalta, pe care o stiu deja, si o blonda foarte ok la corp si fata. Stiti ceva de blonda? Eu nu am putit opri azi, dar daca se merita m-as duce special pt ea. 😁

Zi de bruneta totusi. Am reusit sa observ ca sunt cautate fetele mai noi de vis a vis de lido. 

Link spre comentariu
La 16.06.2021 la 8:03, thewrathfate a spus:

Brunetica este inalta, si slaba. Ca si prestatie, totul protejat, fara ceva special. Am oprit odata la ea. 50 lei OP. Vis a vis de Lido unde zici ca ar fi noutatile?

Fix fata in fata cu iesirea din lido garbea. Unde s a curatat terenul ala. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Le-au exportat de urgență, cum a inceput circulația șeptelului de muncă. Să rămână pe unde le-au dus, să se odihnească pe vecie lângă nutriile din Danemarca, alea săracele chiar meritau salvate, nu ca astea. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti

Acum, venind dinspre Brasov, intre Cornu si Campina o blonda bomba rau la corp, pantaloni scurti roz, maieut alb, m-am indragostit intr-o secunda 🤣 

Din pacate, nu am reusit sa opresc fiind cu colegii de munca. Daca ajunge cineva sa ne dea cateva detalii! 

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, nomather a spus:

Acum, venind dinspre Brasov, intre Cornu si Campina o blonda bomba rau la corp, pantaloni scurti roz, maieut alb, m-am indragostit intr-o secunda 🤣 

Din pacate, nu am reusit sa opresc fiind cu colegii de munca. Daca ajunge cineva sa ne dea cateva detalii! 

Cea de la balizele de beton?? 

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
Acum 6 ore, nomather a spus:

Acum, venind dinspre Brasov, intre Cornu si Campina o blonda bomba rau la corp, pantaloni scurti roz, maieut alb, m-am indragostit intr-o secunda 🤣 

Din pacate, nu am reusit sa opresc fiind cu colegii de munca. Daca ajunge cineva sa ne dea cateva detalii! 

E praf arunci banii pe geam mai bine. . . Arata bine si atât 😀😀😀 in schimb după orele 15:00 pe sensul spre bv dupa Rompetrol sub podul de cale ferata ce traverseaza DN1 sta o tipa bruneta BOMBA🧨🧨 Repet doar dupa orele 15:00 

Link spre comentariu
Acum 15 ore, nomather a spus:

Acum, venind dinspre Brasov, intre Cornu si Campina o blonda bomba rau la corp, pantaloni scurti roz, maieut alb, m-am indragostit intr-o secunda 🤣 

Din pacate, nu am reusit sa opresc fiind cu colegii de munca. Daca ajunge cineva sa ne dea cateva detalii! 

Am văzut-o și eu, am redus să o văd mai bine dar e praf. 🙈

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, djalex21 a spus:

E praf arunci banii pe geam mai bine. . . Arata bine si atât 😀😀😀 in schimb după orele 15:00 pe sensul spre bv dupa Rompetrol sub podul de cale ferata ce traverseaza DN1 sta o tipa bruneta BOMBA🧨🧨 Repet doar dupa orele 15:00 

In zona care.i Localitati? Cale ferata ? Rompetrol? 

Unde mai exact ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...