Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

2 hours ago, BologV said:

Anul trecut era la Petromul de la Metro o brunetă care avea niște pete pe mână, știe cineva dacă mai e în zonă? Sau cum as putea sa dau de ea? 

Am fost de vreo 3-4 ori la ea și făcea un oral demențial 

Zi mai multe detalii despre ea, posibil sa te pot ajuta cu o informatie. Este cumva cu parul foarte lung si in jur de 35-40 ani?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 8 minute, Ionionutzu a spus:

Zi mai multe detalii despre ea, posibil sa te pot ajuta cu o informatie. Este cumva cu parul foarte lung si in jur de 35-40 ani?

Da, și avea parul lung și până aproape de fund

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 ore, Ionionutzu a spus:

Zi mai multe detalii despre ea, posibil sa te pot ajuta cu o informatie. Este cumva cu parul foarte lung si in jur de 35-40 ani?

Nu nu, nu e aia de sta la Elvila acum, de are părul ala lung si pare nesuferită.

 Stiu de cine spune am fost de 3 ori la ea si eu, era putin mai scundă decât asta de sta acum si avea vitiligo avea ambele maine cu pete decolorate. Odată chiar in timpul oralului m am uitat prea atent si s a simțit prost, si a dus mainile la spate.. aceeasi tipa a stat o scurtă perioadă si la intersecția de la paulesti. A disparut de prin iarna nu am mai vazut o, dar facea treaba buna

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Trecut pe la 14'30, nimic la Podul Inalt,in schimb,cum am venit pe la Ghighiu,am găsit o blondă tinerică până în sensul giratoriu.... Ploiesti Sud.

Terminase programul...nu mai avea nici prezervative.

Am luat-o pentru un oral.

Este destul de drăguță,aș spune chiar finuța.

Pe drum ,spre locul știut de ea,am întrebat de preț.

50 lei oralul ....este destul de stângace,nu ia decât capul în gura....corp destul de ok, sâni de domnișoară,ten alb.

Tatuaje pe ea, vârsta declarată 25....eu nu ii dau mai mult de 20.

Curată,fara nici un miros ,păsărică roz.

Încins,și așa din discuție, cireașa de pe tort...o scap fără căciuliță,vagin primitor, umezit, strâmt....finalizare in guriță.

Pare inocentă,poate e la început, sigur e scoasă să producă...nici telefon nu are.

Nu săriți cu .....criticile,că nu mai scriu nimic pe aici 

Cu sinceritate.....!!!!!

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
7 minutes ago, rebreanu111 said:

Trecut pe la 14'30, nimic la Podul Inalt,in schimb,cum am venit pe la Ghighiu,am găsit o blondă tinerică până în sensul giratoriu.... Ploiesti Sud.

Terminase programul...nu mai avea nici prezervative.

Am luat-o pentru un oral.

Este destul de drăguță,aș spune chiar finuța.

Pe drum ,spre locul știut de ea,am întrebat de preț.

50 lei oralul ....este destul de stângace,nu ia decât capul în gura....corp destul de ok, sâni de domnișoară,ten alb.

Tatuaje pe ea, vârsta declarată 25....eu nu ii dau mai mult de 20.

Curată,fara nici un miros ,păsărică roz.

Încins,și așa din discuție, cireașa de pe tort...o scap fără căciuliță,vagin primitor, umezit, strâmt....finalizare in guriță.

Pare inocentă,poate e la început, sigur e scoasă să producă...nici telefon nu are.

Nu săriți cu .....criticile,că nu mai scriu nimic pe aici 

Cu sinceritate.....!!!!!

 

sanatate!

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, rebreanu111 a spus:

Trecut pe la 14'30, nimic la Podul Inalt,in schimb,cum am venit pe la Ghighiu,am găsit o blondă tinerică până în sensul giratoriu.... Ploiesti Sud.

Terminase programul...nu mai avea nici prezervative.

Am luat-o pentru un oral.

Este destul de drăguță,aș spune chiar finuța.

Pe drum ,spre locul știut de ea,am întrebat de preț.

50 lei oralul ....este destul de stângace,nu ia decât capul în gura....corp destul de ok, sâni de domnișoară,ten alb.

Tatuaje pe ea, vârsta declarată 25....eu nu ii dau mai mult de 20.

Curată,fara nici un miros ,păsărică roz.

Încins,și așa din discuție, cireașa de pe tort...o scap fără căciuliță,vagin primitor, umezit, strâmt....finalizare in guriță.

Pare inocentă,poate e la început, sigur e scoasă să producă...nici telefon nu are.

Nu săriți cu .....criticile,că nu mai scriu nimic pe aici 

Cu sinceritate.....!!!!!

 

De la oral ai scăpat o fără sa vrei in scorbura

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, emachines a spus:

De la oral ai scăpat o fără sa vrei in scorbura

Fără să vreau?Nu..... mi-a propus ea.Si cu acceptul meu.

Sunt sigur că au mai fost mulți pe la ea,dar a scris cineva pe aici????

Poate o întâlnești,și să ne spui și nouă.Vine dintr-un sat din Lipănești....

E crudă,numai buna să bagi membrul in ea.Atat,oral varza.

Apropo,are pe piciorul drept,un fel de decolorare a pielii,a zis că e din naștere.Ma opresc aici, și nu mai fac nici un fel de comentariu.Respect membrii din Ploiești care aduc aport aici.

Cu sinceritate!!!!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
12 hours ago, rebreanu111 said:

Trecut pe la 14'30, nimic la Podul Inalt,in schimb,cum am venit pe la Ghighiu,am găsit o blondă tinerică până în sensul giratoriu.... Ploiesti Sud.

Terminase programul...nu mai avea nici prezervative.

Am luat-o pentru un oral.

Este destul de drăguță,aș spune chiar finuța.

Pe drum ,spre locul știut de ea,am întrebat de preț.

50 lei oralul ....este destul de stângace,nu ia decât capul în gura....corp destul de ok, sâni de domnișoară,ten alb.

Tatuaje pe ea, vârsta declarată 25....eu nu ii dau mai mult de 20.

Curată,fara nici un miros ,păsărică roz.

Încins,și așa din discuție, cireașa de pe tort...o scap fără căciuliță,vagin primitor, umezit, strâmt....finalizare in guriță.

Pare inocentă,poate e la început, sigur e scoasă să producă...nici telefon nu are.

Nu săriți cu .....criticile,că nu mai scriu nimic pe aici 

Cu sinceritate.....!!!!!

 

Daca poti sa ne dai locatia unde sta fata mai exact, nu prea se intelege, ne-ar fi de mare ajutor. Respectele mele.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 ore, Ionionutzu a spus:

Daca poti sa ne dai locatia unde sta fata mai exact, nu prea se intelege, ne-ar fi de mare ajutor. Respectele mele.

Bănuiesc ca e vechea locație consacrata dintre mănăstirea Gighiu și sensul giratoriu

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, rebreanu111 a spus:

Fără să vreau?Nu..... mi-a propus ea.Si cu acceptul meu.

Sunt sigur că au mai fost mulți pe la ea,dar a scris cineva pe aici????

Poate o întâlnești,și să ne spui și nouă.Vine dintr-un sat din Lipănești....

E crudă,numai buna să bagi membrul in ea.Atat,oral varza.

Apropo,are pe piciorul drept,un fel de decolorare a pielii,a zis că e din naștere.Ma opresc aici, și nu mai fac nici un fel de comentariu.Respect membrii din Ploiești care aduc aport aici.

Cu sinceritate!!!!

 

A fost cineva azi ? A-ți mai aflat ceva ?  O caut și eu mâine și promit o recenzie, dar nu știu sigur dacă o găsesc. 

Link spre comentariu
18 minutes ago, Proford said:

A fost cineva azi ? A-ți mai aflat ceva ?  O caut și eu mâine și promit o recenzie, dar nu știu sigur dacă o găsesc. 

Am trecut eu pe acolo in jur de 13.30 nu am vazut pe nimeni si am dat cateva ture, dar cred ca fiind duminica nu lucreaza tine post 😂🤝

Link spre comentariu
Acum 7 ore, smoke1 a spus:

Cat de prost sa fii sa dai fara prezervativ la curvele astea?

Eu nu vreau să te încurajez să fi și tu unul dintre ei,dar hai să îți spun eu de unde atâta încredere. În ziua de azi, toate fetele se rad, băieții  ( bărbații), de dragul on se igienizează temeinic înainte. După contact fiecare incearcă o igienizare. Duș sau șervețele dezinfectante. Șansa dezvoltării unui microb se mai reduce și excitați maxim ( unii dintre noi) nu mai gândim. Cu tot cu prezervativ,  a luat cineva lăței de la vreuna ? Eu nu încurajez lipsa cauciucului. Și să mai știți ceva, contează și locul unde stă fata. Dacă e o parcare de TIR-uri, clar că are de a face cu toți transpirații, dacă spațiul e mai îngust opresc doar vehicule mici. Fiecare alege, decide, iar ceilalți nu mai apostrofați decât dacă sunteți femei purtătoare sau nu de p..ă. Succes. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
1 oră în urmă, Proford a spus:

Eu nu vreau să te încurajez să fi și tu unul dintre ei,dar hai să îți spun eu de unde atâta încredere. În ziua de azi, toate fetele se rad, băieții  ( bărbații), de dragul on se igienizează temeinic înainte. După contact fiecare incearcă o igienizare. Duș sau șervețele dezinfectante. Șansa dezvoltării unui microb se mai reduce și excitați maxim ( unii dintre noi) nu mai gândim. Cu tot cu prezervativ,  a luat cineva lăței de la vreuna ? Eu nu încurajez lipsa cauciucului. Și să mai știți ceva, contează și locul unde stă fata. Dacă e o parcare de TIR-uri, clar că are de a face cu toți transpirații, dacă spațiul e mai îngust opresc doar vehicule mici. Fiecare alege, decide, iar ceilalți nu mai apostrofați decât dacă sunteți femei purtătoare sau nu de p..ă. Succes. 

Lățeii sunt insecte și stau în părul de pe corp. Sifilisul, gonoreea, HIV etc. sunt bacili, viruși, și se transmit prin fluidele corporale. Astea s-ar propti în cauciuc. 

Oricum, dacă pizda vrea sex cu gumă, să plătească ea sau să își pună prezervativ feminin. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
26 minutes ago, Pagubitul said:

Lățeii sunt insecte și stau în părul de pe corp. Sifilisul, gonoreea, HIV etc. sunt bacili, viruși, și se transmit prin fluidele corporale. Astea s-ar propti în cauciuc. 

Oricum, dacă pizda vrea sex cu gumă, să plătească ea sau să își pună prezervativ feminin. 

asa cred si eu dar n-am reusit sa conving pe nimeni 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Acum 19 ore, smoke1 a spus:

Cat de prost sa fii sa dai fara prezervativ la curvele astea?

Discuțiile sunt împărțite:

Cu prezervativ,sau fără.

Tu poți să faci ce vrei,dar de când e omenirea, totul a fost natural.

Ți-ai pus întrebarea, că tu ești cel care greșește?

Poate vrei să futi,dar fără pulă.La mintea ta,poate e posibil.

Am scris aici despre experiența mea, bună sau rea,ați primit o informație.

Nu am nevoie de sfaturile tale.

Cu sinceritate!!!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...