Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 2 ore, vasile.69_69 a spus:

Te ai trezit sambata de la 6 dimineata fututi mortii ma tii de proletar infect 😂😂

L-au trezit gardienii de la 3 sa ii rezolve pe toti inainte de schimbul de tura.  @vasile_69_69 face oral si cunilingus, accepta finalizare orala, faciala si anala, uro, scato... Revine pe traseu in curand.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
9 hours ago, chev007 said:

L-au trezit gardienii de la 3 sa ii rezolve pe toti inainte de schimbul de tura.  @vasile_69_69 face oral si cunilingus, accepta finalizare orala, faciala si anala, uro, scato... Revine pe traseu in curand.

Asa m a pacalit mata ca face de toate i am dat banii si facea figuri ca o nasoala pisamas pe neamu tau

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
11 hours ago, vasile.69_69 said:

Te ai trezit sambata de la 6 dimineata fututi mortii ma tii de proletar infect 😂😂

M am trezit treziteai cu furtunu in gura la spital 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, emachines a spus:

Si eu am fost intre 21:00-21:20 nici urma de tine si nici mașina sub pod nu era

Nu am schimbat locația .. am stat în masina aproape o ora . Dar din cauza timpului care nu prea a ținut cu mine aseară a trebuit sa plec..   ma găsiți la telefon 0722128938 ..

Link spre comentariu

Salutare, azi când veneam de la Târgoviște, în pădure pana sa întru în Ploiești (nu știu cum ii zice la zona), era o tipa roșcată mai plinta, și cum ouăle trebuiau descărcate am oprit. Oral 50 lei cu prezervative (fără nu as fi acceptat eu), faza mai nasoala e ca intri în pădure, n-am mai dat muie în pădure din adolescenta😂, pt o descărcare rapida eu zic ca se merita

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
5 minutes ago, iancujianu85 said:

Salutare, azi când veneam de la Târgoviște, în pădure pana sa întru în Ploiești (nu știu cum ii zice la zona), era o tipa roșcată mai plinta, și cum ouăle trebuiau descărcate am oprit. Oral 50 lei cu prezervative (fără nu as fi acceptat eu), faza mai nasoala e ca intri în pădure, n-am mai dat muie în pădure din adolescenta😂, pt o descărcare rapida eu zic ca se merita

pe la ce ora ai gasit-o?

Link spre comentariu
  • Telefon: Yahoo mu
  • Oras:Buzau
  • Telefon: Yahoo mu
  • Oras:Buzau
2 hours ago, vasile_69_69 said:

Linge ma in zona anala

😂😂 Iesi fututi familia ma tii iar te ai trezit de la 6 dimineata iti era frica sa nu pierzi microbuzu si ca nu te mai primesc aia la pavaje

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
11 hours ago, vasile.69_69 said:

😂😂 Iesi fututi familia ma tii iar te ai trezit de la 6 dimineata iti era frica sa nu pierzi microbuzu si ca nu te mai primesc aia la pavaje

Aveam treaba de terminat sa sap groapa matii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...