Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ma doare in pula de ce crezi tu!!! Degeaba mai comentezi ca nu îți mai răspund. Am o mie de replici sa îți dau, la fel și pule de lins dar nu meriți hai sictir... Exista specimene pe  forum care stau toată ziua și își dau cu presupusul, in loc sa se convingă singuri  ... Și nu îmi spune ca tu vrei sa futi ca nu te cred 

  • Like 2
Link spre comentariu

sa iti faci rezervare la o centurista? Gen...sa stea sa te atepte pe la 1.30,iar daca opreste vreo masina sa nu ia comanda ca trebuie sa ajungi tu? Really?

Nu mi fac rezervare boss la ea...Vrea sa o sun eventual sa vad cum o gasesc.Nu sa vin special dupa ea de la Urziceni. ;)Poate ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon..

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Andreigica,

1.Traseistele nu prea dau numărul de telefon

2. Și dacă îi dau ori îl schimba rapid ori nu răspund.

3. Degeaba îți spune ea că e disponibila încă 1-2 ore dacă apare peștele și vrea să o ia nu ține cont de "programarea" ta.

4. Vezi că în zonă sta frecvent masina jandarmilor. Fata își face banul, jandarmul planul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la doamna Mariana de doua ori. Doamna arata bine pentru varsta ei. Oral de 9, fara atentie la zone adiacente (oricum nu imi place). Atitudine de 9, nu prea e vorbareata. Dar isi face treaba bine. Locatia, undeva in zona industriala pod inalt, cam departe dupa parerea mea. Pretul este acelasi 30 de lei meritati din plin.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost si eu la doamna Mariana de doua ori. Doamna arata bine pentru varsta ei. Oral de 9, fara atentie la zone adiacente (oricum nu imi place). Atitudine de 9, nu prea e vorbareata. Dar isi face treaba bine. Locatia, undeva in zona industriala pod inalt, cam departe dupa parerea mea. Pretul este acelasi 30 de lei meritati din plin.

are locatie?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost si eu la doamna Mariana de doua ori. Doamna arata bine pentru varsta ei. Oral de 9, fara atentie la zone adiacente (oricum nu imi place). Atitudine de 9, nu prea e vorbareata. Dar isi face treaba bine. Locatia, undeva in zona industriala pod inalt, cam departe dupa parerea mea. Pretul este acelasi 30 de lei meritati din plin.

 

Salutare...a mai fost cineva de curand la doamna Mariana...si daca da mai are cineva nr dansei de telefon ca l.am pierdut cand am dat reset la telefon

 

ce scrie mai sus?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Locația e chiar acolo, in zona industriala pe camp. Dar la cat știe Lion să citească nu e de mirare. De fapt, știe? Că de scris ne dor ochii de cate cratime puse că dracu și câte lipsa are. De, sărăcuț in circumvolutiuni. Neted.

predai lectii de limba romana? cand avem ora? Vin cu Rocs :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da. Imi cer scuze. Mai exact, actiunea s-a petrecut in masina, dupa ce am preluat-o pe doamna Mariana de la Kaufland vest. Zona in care m-a condus este zona industriala. La asta m-am referit cand am zis locatie. Trebuia sa folosesc alt termeb. Scuze inca o data

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...