Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

alea de sub pasarela de la campina or mai sexista ?

ca tare dor mierea de ele

:blushing2

 

Bai am oprit la una care statea sub podul de cale ferata ce duce la Campina ( nu stiu daca la zona asta te referi). Era cu spatele, nu reuseam sa imibdaubseana de nimic. Fratioare,cand s-a intors spre mine, nu mai nimeream butonul de ridicare geam. Mi-era ca intra in masina 😃. Ce cosmar, doamne! Schimband subiectul, pe blonda de la Lido e bataie mare, se sta la coada ca sa iasa de la treaba..ce-o fi la curu' ei nici nu vreau sa ma gandesc 😃

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Pai si nu are pentru ce sa-l amendeze pe el. Ca ii zice ca a futut-o moka 😃. Sau o baga pe aia cu logodnica, ce daca a fost prostituata. Mai nasol e sa fie nevoit s-o pupe-n bot :))). Acum serios, nu prea stiu ce infractiune i se poate imputa lui.

Link spre comentariu
  • Oras:Fut Tot Ce Prind
  • Oras:Fut Tot Ce Prind

toate locurile sunt vizate  

 

stai linistit nu are ce sa iti faca pe mine m-au prins de atatea ori iti da un avertisment verbal si in cel mai rau caz dai o declaratie ce nu mai treci pe acolo 

 

mai nasol e daca te prinde a doua oara in zona  dupa ce dai declaratia aia  ...dar schimbi si tu locul

 

doar pe ele le amendeaza dar degeaba ca nu plateste nici dracu  fetele raman cu amenzile si pesti cu bani :)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Voi sunteti si masochisti daca riscati amenzi la traiseiste.

Majoritatea sunt penale si dupa cate stiu cer 50 pt oral. Pai plm, Gina tot atat ia pt oral si te speli, stai relaxat.

De ce as risca o amenda, un virus, pe strada de la o urata?

Azi la Crang Militia dadea o amenda uneia. In fata "norocosul" statea la coada in masina.

Daca ar fi o bunaciune, sa zicem ca ar merita adrenalina...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Ma, sunt unele traseiste foarte marfa. Am zis unele,da? Si mie mi se pare interesanta aventura cu centuristele 😂 imi place asa ca idee.

Link spre comentariu

Se ia si amenzi daca te prinde cu o centurista de la 500 de lei la 700 de lei am fost eu prins dar am vb ku politaiu si mia dat de centura amenda am scapat usor. Cele de la intersecția cu buda pe dn1 si te baga in camp inspre ploiesti. Fata era buna o face si la camera dar o face capra i afara din masina si ea jumatate inauntru. Gina un numar de telefon gasesc si eu?

Link spre comentariu
  • Oras:Worldwide
  • Oras:Worldwide

In jurul orei 16:30, o dameza de culoare (la corp arata bine, dar la fata nu prea...si cand a deschis gura...o voce de Mos Martin) cu 40 oral "cum vrei" si 50 np iar pe partea stanga spre Campina, 2 dameze tot colorate - 50 lei op/np

Link spre comentariu

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

In jurul orei 16:30, o dameza de culoare (la corp arata bine, dar la fata nu prea...si cand a deschis gura...o voce de Mos Martin) cu 40 oral "cum vrei" si 50 np iar pe partea stanga spre Campina, 2 dameze tot colorate - 50 lei op/np

 

In ce zona bo$$? Venind de unde spre Campina? Fara coordonate gps curvele astea-s ca duhu, acum le vezi,acum nu le mai vezi..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...