Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Duminica dupa amiaza pe DN 1 sensul de mers către Brasov erau 3 fete. Imediat dupa calea ferată. O brunetă aproape dezbracata (avea un costum sexi tip plasa ) si corp Ok. Nu am putut opri.

Ce preturi se mai practica???

Ca luni am drum pe acolo si sa vad daca merita sau imi caut pe camera vreo curva!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fetele spre sensul de mers spre Campina imediat dupa ce treci calea ferata 50-60 lei

Depinde si de tine cum negociezi

Dar e bataie mare la ele, se sta la coada🤣🤣

Si nu e nici risc de a fi vazut

Te duc in spate dupa o baraca abandonata

Link spre comentariu

bai terminatilor,bai futaciosilor bai mascaricilor   :laugh2


nebunilor lumea cu bani nu sta pe aici sa ,,javraie,,bagamia-si pula-n copii vostri!


cum dracu va laudati pe aici ca futeti o femeie care o platiti...baaaaa dementilor unde e orgoliul vostru de barbati ma?luava-si coliva-n pula  :clapp


am venit dp 13 ani in Romania vi vad cat de,,bagabonti,,sunteti


sa va dau la muie la toti curvari ucenic  :clapp curvar expert  :clapp curvar mestru hooooooooooooooooo de rasa voastra  :jerkoff 


Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut am prins eu pe una pe la Caragiale,o cioara grasuta dar dragutica la fata eram cu finul meu in masina,oprim o intreb imi zice ca dace muia cu 40 si combinat nu am lasat-o sa termine ca nu eram curios de futut la boscheti....eu ii zic ca mergem amandoi la o muie dar 30 ca suntem 2 a acceptat ma duc primul cu ea si incepe sa suga pula si suge si suge si ma intreba daca vreu sa io bag in pizda ca sa termin ca la muie mai greu bina fata punem prezul, o pun capra intre boscheti si dai si dai pana am terminat. Dupa a fost si finul tot cu acelas tratament....pml la 30 muie si pizda nu a fost rau deloc.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Unde la caragiale??

 

 

Salut am prins eu pe una pe la Caragiale,o cioara grasuta dar dragutica la fata eram cu finul meu in masina,oprim o intreb imi zice ca dace muia cu 40 si combinat nu am lasat-o sa termine ca nu eram curios de futut la boscheti....eu ii zic ca mergem amandoi la o muie dar 30 ca suntem 2 a acceptat ma duc primul cu ea si incepe sa suga pula si suge si suge si ma intreba daca vreu sa io bag in pizda ca sa termin ca la muie mai greu bina fata punem prezul, o pun capra intre boscheti si dai si dai pana am terminat. Dupa a fost si finul tot cu acelas tratament....pml la 30 muie si pizda nu a fost rau deloc.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da cred ca pe acolo ca mergeam de la Targoviste catre Ploiesti si era intro zona cu padure nu pot da alte detali pt ca nu cunosc zona.....si apropo sunt convins 90% ca aia facea si anal pentru ca era umblata rau la anus

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Maine ma duc la Paulesti la gagica aia slaba si bronzata ca am auzit ca le are la oral si o sa va povestesc experienta cu ea

Mare boss..e cam neagra la gingie si obosita...nu am fost dar asa pare...si mizerabila cred...o gasesti si seara de la 21.00 pana pe la 23.30 la Petrom Metro

Ce sa zic ...bafta

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am trecut vineri dupa amiaza pe la Decatlon ploiesti,am vazut 2 pizde bune rau dar bune in draci....plm eram cu nevastamea in masina ca ma opream direct la ele...asta este poate data viitoare!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...