Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Locuri "traseiste"

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Doar ca mi-am adus aminte de tine si m-am enervat! Zero barat ce esti!

Nu prea cred ca sunt tentate sa presteze la camera deoarece ele sunt contra cronometru,in timpul cat o iei,mergi la hotel,te intorci ...ea poate castiga mai mulți bani la stradă. Dar încercarea moarte

Bineînțeles,nu stai cu frica ca apare garda sau mai stiu eu cine,ori dupa 5 minute te grabeste sa finalizezi.Sa numai zic de condițiile de igiena..doar nu te speli din sticlă.

Posted Images

Guest voltraxxx

Te rog frumos...curul!

Nu mai este nici mersul la curve ce a fost odată...acum 10 ani mergeai la curve plăteai îți sugea pula, acum mergi la curve ii plătești sa ii lingi tu pzda...

• Like 1

Nu mai este nici mersul la curve ce a fost odată...acum 10 ani mergeai la curve plăteai îți sugea pula, acum mergi la curve ii plătești sa ii lingi tu pzda...

Si acu' 15, 20 de ani mergeam la femei si faceam SEX cum aveam noi chef, si daca ne placeam mai chema prieteni si intrau toate peste tot... fara reglementari si clasificari, abrevieri si planuri tarifare diferentiate.  :wink2

• Like 1

Bai fraților !! Cum mă sa dai limbi la o prostituata? Care se sa futut cu milioane de persoane înaintea voastră,mai bn dai aveți fantezii din astea da ți frate la femeile voastre care știți că le futeți numai voi.si plus de astea se simte și femeia voastră iubita .și numai pleacă la alții 😎🤗

Bai fraților !! Cum mă sa dai limbi la o prostituata? Care se sa futut cu milioane de persoane înaintea voastră,mai bn dai aveți fantezii din astea da ți frate la femeile voastre care știți că le futeți numai voi.si plus de astea se simte și femeia voastră iubita .și numai pleacă la alții 😎🤗

A mea are lindicul tocit de la atata lins :).

Iar gustul unei pizde uzate nu se compara cu nimic :))

• Like 2

Bai fraților !! Cum mă sa dai limbi la o prostituata? Care se sa futut cu milioane de persoane înaintea voastră,mai bn dai aveți fantezii din astea da ți frate la femeile voastre care știți că le futeți numai voi.si plus de astea se simte și femeia voastră iubita .și numai pleacă la alții

MILIOANE, ma?! In fanteziile lor, poate!  :ellao  Le doresc sa aiba parte, sa facem gangbang-uri pe stadion saptamanal: poate se baga Iza, singura de pe aici care cred c-ar duce.  :2808.gif 

"Femeile noastre"?! Da' ai impresia ca avem proprietate pe ele sau ca am strica pula pe una care s-ar complace sa fie tratata ca proprietate?! 

Daca as sti ca "o fut doar eu" pe una, n-as mai fute-o: ce dracu', atat de varza e incat n-ar mai strica nimeni altcineva pula pe ea?! Da' eu sunt prostu' prostilor, sa fut una de n-ar mai putea nimeni?!  :ewpu  :eek 

Eu chiar o incurajez sa mearga la altii, dar si dc se duce cu siguranta nu se duce la unul care nu da limbi :)

Baga-i 5 poze si dati un mail la GGG John Thompson, poate se prinde ceva.  :bravo

• Like 2
  • 3 weeks later...