Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

O sa incerc astăzi... Sper sa o gasesc... Iau toata centura la rand de la Ghighiu pana la intrare pe Autostrada A3... Ca nu am înțeles unde o gasim...

cand mergi dinspre moara noua spre Bărcănești treci de mănăstirea ghighiu care e pe stânga și la 500 m mai în fata spre Bărcănești sta pe stânga unde se face un drum spre camp. Spor
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am găsit doar o stramba... Tot bruneta cu ochii negrii, cerea 30 lei oral si 40 normal... O pitica... Sper ca nu este asta... O sa mai dau zilele viitoare o fuga, poate...

Nu este, asta de spui tu sta 400 m mai în fata în dreptul ruinelor alea de beton cu grafitti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

la sensul giratoriu de la intersectia centurii de est cu strada catre Vega (in zona statiei de maxi-taxi) am vazut ieri in jur de ora 13.00 o bruneta draguta cu ochi albastrii, care aduce cu adelina superba ( sa nu fie chiar ea :laugh2)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

la sensul giratoriu de la intersectia centurii de est cu strada catre Vega (in zona statiei de maxi-taxi) am vazut ieri in jur de ora 13.00 o bruneta draguta cu ochi albastrii, care aduce cu adelina superba ( sa nu fie chiar ea :laugh2)

Macar de ar fi ea!  :waytogo

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost peste tot

La 14:30 eram la Ghighiu nicio miscare, am asteptat 10 minute, nimic.

La Di Bas o bruneta 50 oral, 60 normalu' ambele protejate

La Bucov 2 tiganci una in fusta gri si una cu blugi 50 lei oralu'.Nu m-au tentat, acum sunt la Ghighiu mai astept putin si plec cu motanu' intre picioare😓

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost peste tot

La 14:30 eram la Ghighiu nicio miscare, am asteptat 10 minute, nimic.

La Di Bas o bruneta 50 oral, 60 normalu' ambele protejate

La Bucov 2 tiganci una in fusta gri si una cu blugi 50 lei oralu'.Nu m-au tentat, acum sunt la Ghighiu mai astept putin si plec cu motanu' intre picioare😓

Eu zic sa te duci la nebuna aia de la paulesti ca e cea mai curata dintre toate care sunt la strada
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...