Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Exista persoane (si pe aici si in afara forumului) care sunt mai proasta ca legea asmnistiei si gratierii, dar, totusi, si eu cred ca duc postarile la extrem. Anumiti useri care specifica pe aici subiectul “limbi in cur” nu au facut (sau nu am vazut eu) o recenzie cap coada (note, detalii, decartat etc.). Fata de la Paulesti (si noaptea Petrom) in prezent este curata (nu puteam spune acelasi lucru despre ea acum 5-6 ani). E curata, e palie, e haioasa, dar mai mult de un oral si un sex banal nu ofera. In cazul meu, ma inteleg foarte ok cu ea, mereu isi da silinta sa ma faca sa ma simt bine...dar eu o pozitionez pe o clasa medie (poate superioara fata de alte fete de pe DN).

Lasati-ne odata cu aberatiile am’pulea, cu postari doar ca sa nu taceti si postati recenzii calumea dilailor(nu fantezii abstracte).

 

P.s. Am observat noutati pe la Lukoil (dar dupa ora 18:00-19:00)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Trecum fix acum calea ferata de la Blejoi.

Era o domnisoara bunicica.Avea colanti negri si o geaca grena de fas.

Avea gluga

Din ce am vazut buzr subtiri, foarte deschisa la fata, la ten

N am putut opri

Spor

Am văzut.o și eu duminică pe la ora 16.30 mai era cu o țigăncușa mică de statură și slaba. Tot cu geaca asta grena cu puf pe gluga

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri,13.02.2019 mult soare afara si multa foame in randul domnisoarelor care practica cea mai veche meserie din lume. Am plecat de la Ploiesti cu treaba pana la Comarnic si ce sa vezi... pe strada mai multe domnisoare decat masini. Nu cunosc zona dar ma descurc sa va indrum la ceva frumos. La intrare in Campina la 500 de m de unde scrie mare "POLITIA" doua domnisoare, o bruneta,tinerica, subtirica imbracata in blugi cu o gheaca neagra(aici merge de incercat, peste o ora cand m am intors nu mai era) si o blonda mai bine facuta asa(nu grasa). La 2,3 km distanta de aceste domnisoare pe partea stanga o grasa urata pe la 40 de ani ii facea semn unui cetatea onest ca "5 sute" dar nu stiu ce fel de servicii. La intoarcerea din Comarnic spre Ploiesti (nu am punct de reper...) alte doua domnisoare..o bruneta slaba si o alta aparitie ascunsa sub o geaca groasa cu puf. Si ultima lalea din gradina am gasit-o in spate la Carrefour..cam pe la 1,65cm imbracata cu o geaca groasa si destul de urata(despre lalea vorbim)..cam dubioasa. Sigur are o cioara pe un gard in apropiere. Asteptam si alte pareri.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Duminica am vazut urmatoarele: la rondul de la Bucov o bruneta destul de bine si o blonda simpatica. Initial am crezut despre blonda ca trece intamplator dar vad ca a mai scris cineva despre ea. Iar la Blejoi o purisanca slaba pana pe la 4 iar dupa ora 4 ceva mai tinerel.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...