Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am trecut azi prin zona.... Din curiozitate am trecut pe la ea... Am intrebat cat e halatul.... 30 oral si 40 oral si normal.... I-am zis ca ii dau 15 lei pt un oral.... A acceptat cu mare placere :)) halatul 15 lei.... Nu recomand.... Acasa se deplaseaza pentru suma de 150de roni pe ora :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am trecut azi prin zona.... Din curiozitate am trecut pe la ea... Am intrebat cat e halatul.... 30 oral si 40 oral si normal.... I-am zis ca ii dau 15 lei pt un oral.... A acceptat cu mare placere :)) halatul 15 lei.... Nu recomand.... Acasa se deplaseaza pentru suma de 150de roni pe ora :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut.

Recent, de plictiseala, am zis sa dau o fuga intr-o seara, poate gasesc ceva pe drum. Am trecut de petardele alea doua de la Mc Nord si am continua drumul catre beninaria Mol. Acolo, "ursoaica" de care ati pomenit si voi mai sus, si inca una, cu fusta scurta, craci lungi, cizme cu tocuri cui si o geaca gen piele cu guler de blana. La fata nu am vazut-o, dar mi-am continuat drumul in cautarea altora. Vreau sa va zic ca in acea seara, a fost pustiu peste tot pe unde am fost (Padure Paulesti, Padure Bucov, Chitorani. Crangul lui Bot, intrarea de la Buda, etc). Asa ca am revenit la Mol, acolo unde inca era dameza lunga in craci. Am oprit langa ea , si fiind seara, nu am vazut-o bine la fata. Parea genul milf. Am deschis geamul si mi-a zis scurt "40 de lei oralu' , normal nu fac". I-am spus sa urce, dar a zis ca nu are voie sa paraseasca zona, asa ca m-a tras in incinta benzinariei, mai in spate. S-a urcat in masina, moment in care am avut un soc, vazand-o bine la fata, era o femeie undeva la 45-50 de ani, cam gipsana, dar corpul compensa putin. Negociat si platit la 30 de lei, s-a pus pe treaba. La inceput am stat putin stingher, deoarece n-am mai fost acolo pana acum, dar treaba pe care o presta m-a facut sa uit de locatie si sa ma simt ca pe fotoliul din sufrageria mea. Oralul, foarte bun, strans, fara folosit de mana, atenta la zonele adiacente, cu lins de oua, tinuta de cap la finalizare fix in cerul gurii, nu s-a ridicat imediat de acolo, am terminat complet, ea a deschis usa, a scuipat jos, s-a sters cu un servetel la bot si a zis :"vezi, asa fara murdarie"  :laugh2  :laugh2

Deci, locatia e cam nasoala, trec multe masini pe DN, altele intra si in benzinarie dar nu esti tocmai vizibil acolo cu masina.

Oralul a facut toti banii, oral strans, cu Deep , si alternari de viteza, merita un 9 +

In concluzie, daca nu ai ce servi pe seara respectiva, merita.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut.

Recent, de plictiseala, am zis sa dau o fuga intr-o seara, poate gasesc ceva pe drum. Am trecut de petardele alea doua de la Mc Nord si am continua drumul catre beninaria Mol. Acolo, "ursoaica" de care ati pomenit si voi mai sus, si inca una, cu fusta scurta, craci lungi, cizme cu tocuri cui si o geaca gen piele cu guler de blana. La fata nu am vazut-o, dar mi-am continuat drumul in cautarea altora. Vreau sa va zic ca in acea seara, a fost pustiu peste tot pe unde am fost (Padure Paulesti, Padure Bucov, Chitorani. Crangul lui Bot, intrarea de la Buda, etc). Asa ca am revenit la Mol, acolo unde inca era dameza lunga in craci. Am oprit langa ea , si fiind seara, nu am vazut-o bine la fata. Parea genul milf. Am deschis geamul si mi-a zis scurt "40 de lei oralu' , normal nu fac". I-am spus sa urce, dar a zis ca nu are voie sa paraseasca zona, asa ca m-a tras in incinta benzinariei, mai in spate. S-a urcat in masina, moment in care am avut un soc, vazand-o bine la fata, era o femeie undeva la 45-50 de ani, cam gipsana, dar corpul compensa putin. Negociat si platit la 30 de lei, s-a pus pe treaba. La inceput am stat putin stingher, deoarece n-am mai fost acolo pana acum, dar treaba pe care o presta m-a facut sa uit de locatie si sa ma simt ca pe fotoliul din sufrageria mea. Oralul, foarte bun, strans, fara folosit de mana, atenta la zonele adiacente, cu lins de oua, tinuta de cap la finalizare fix in cerul gurii, nu s-a ridicat imediat de acolo, am terminat complet, ea a deschis usa, a scuipat jos, s-a sters cu un servetel la bot si a zis :"vezi, asa fara murdarie"  :laugh2  :laugh2

Deci, locatia e cam nasoala, trec multe masini pe DN, altele intra si in benzinarie dar nu esti tocmai vizibil acolo cu masina.

Oralul a facut toti banii, oral strans, cu Deep , si alternari de viteza, merita un 9 +

In concluzie, daca nu ai ce servi pe seara respectiva, merita.

trecut si eu asera pe acolo dar nu am vazut-o decat pe oana ursoica, milfa de care povesteai nu am vazut-o.nu am oprit pentru ca erau 2 indivizi in ceva bmw negru care se holbau la mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

am trecut duminica in jurul orei 14 pe centura ploiestiului si la intrarea spre mall, chiar la intrare era o fata micuta si foarte draguta, din pacate la ora aia traficul era destul de mare si nu am putut opri sa intreb detalii.

in timpul samptamananii seara mai stau cateva fete in parcarea restaurantului de la blejoi, cand mergi spre buzau treci de rompetrol si imediat este un restaurant, in parcarea lui daca opresti masina o sa fiti abordati, pe mine m-a abordat o tipa cred ca era de etnie dar cu un corp de milioane arata foarte bine, ca tarife avea 80 op fara finalizare in gura si fara normal, am spus pas, la banii astia mergi undeva la apartament si stai linistit, bafta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

2 tipe azi pe centura de est a orasului in dreptul fostelor sere, 1 mai matura destul de urata, chiar nasoala si una mai tinerica nu cred ca depasea 18 ani ambele erau de etnie, oprit si intrebat mersul 30 ron , dar erau foarte zambarete probabil cu 30 ron obtineai tot tacamul.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

in jurul carei ore ai zarit capritele, in zona aia apar si dispar, este rau ca nu au ore fixe sau zile, vin cand vor si stau cat vor, nu sunt ca cele de la km 6 pe care le vezi tot timpul, depinde de noroc. daca vreti ceva frumos mergeti spre breaza si dupa ce treci de campina dupa orele 10am apar niste exemplare foarte frumoase, chiar enervant de frumoase.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...