Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Aseara la metro 2 bagaboante, una nu am vazut-o ca urcat la un coleg, a2a micuta, bruneta, ochi faini, parea romanca. Pe la 20 25 ani. Cand a deschis gura mi-a pierit cheful ala de ma luase, voce groasa si tupeu dar tot as fi dat o muie. Tarif 50 OP, 60NP si 80Combinat. Eu am ales OP fiind vremea de afara si in masina nu prea merge. Mai multa laba spre sfarsit, suge capul si cam atat. Nu recomand decat pt descarcare daca nu aveti altceva de facut cu 50 lei.

Batrana de la petrom shopping city am incercat-o acum cateva sapt, aia slabuta imbracat colorat, tiganca 101%. E nebuna, canta in pula la propriu, tot 50

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da sunt seara după 5-6. Mai e in fata la Elvila o bruneta buna rău dar nu am prins.o e coada la ea, și astăzi la semnalul giratoriu de la Vega nu de la Blejoi o bruneta bbw cu fusta scurta buna rău la fel nu am prins.o erau 2 mașini la coada

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Testat acum fata de la Elvila. Foarte amabilă. Alexandra cica se numeste, si provine de la Constanța. Optat pt un normal pe camp, afara, la fix 0 grade celsius. Merita bănuții. 50 lei NP.

. La 0 grade? Dacă a reușit să iți scoale pula chiar ca merită banii?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ieri în jurul orei 11:30am dat o tura poate găsesc ceva tot mă aflam în Ploiesti, la metro nimic, dibas nimic, la ghighiu era tigancusa,iar la pod la autostrada aceeași bruneta de am mai fost de câteva ori la ea, zic aia e merg spre brazi întorc cobor podul dispăruse, opresc pe dreapta mă uit bine langa un tufiș era ea...ce făcea? Am rămas socat se deșerta...pe scurt se căca...am coborât să mă uit mai bine și îmi făcea semne sa o aștept...mi.a trecut imediat cheful de absolut orice și am luat-o la pas...

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

mă uit bine langa un tufiș era ea...ce făcea? Am rămas socat se deșerta...pe scurt se căca...am coborât să mă uit mai bine și îmi făcea semne sa o aștept...

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Nu pot sa creeed... :slap2

Io cred ca n-avea curpapir si d'aia iti facea semne disperate :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...