Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Si totusi parca... nu se prea merita...

Eu am incercat.o pe parcare, de doua ori oral și odată normal...e curata vorbăreață dar se vede că e pe făcut bani rapid, ultima data nici nu ajunsesem în parcare eram in sensul de la shoping city a sunat.o un client și i.a spus da că e la lucru și se întoarce în 2 minute....îți dai seama ce bine mi.a picat

Link spre comentariu

Am fost de 2 ori o data am prin pe plecare și daia dar totuși tipic de la strada la meserie nu e waw cum se zice nici la aspect..... A fost o blonda la popas la plopi spre Cioran aia era și frumușică și meserie făcea și la camera pe București se cunoștea..

Link spre comentariu

Am inteles. Da... uite, ceva peste fata asta, gasesti ziua la Lido Garbea. E o tigancusa acolo, cu un corp extraordinar. Tate mari, deloc lasate, te lasa sa le iei in mana, sa le pupi, si cur de zici ca a facut sport toata viata. Asta vara statea doar in blugi si in sutien. Eu am fost de 3 ori la ea, si de fiecare data nu am regretat.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Am inteles. Da... uite, ceva peste fata asta, gasesti ziua la Lido Garbea. E o tigancusa acolo, cu un corp extraordinar. Tate mari, deloc lasate, te lasa sa le iei in mana, sa le pupi, si cur de zici ca a facut sport toata viata. Asta vara statea doar in blugi si in sutien. Eu am fost de 3 ori la ea, si de fiecare data nu am regretat.

 

Vara asta am oprit si eu acolo (mi-a placut prea tare cum arata) , am negociat putin cu ea dar a zis ca nu face oral ,nici un ruptul capului nu a vrut asa ca am plecat.Peste ceva timp trec dinnou si vad cum o ia cineva fix cand am ajuns eu asa ca m-am multumit cu cealalta fata(romanca , acolo din ce stiu eu sunt 2 romance si o gipsanca) care a meritat 100%.Aveti grija cei cu masini joase ca e pericol pe unde va baga.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Bah fraților am prins săptămâna trecută la intrare in Ploiești pe DN o brunetă maxim de buna. Curata fara mirosuri tatuaje ce mai nebunie....mai rar găsești la strada asa ceva. 60 oral 70 normal.Am convenit cu ea la 60 normalul dar cand ne-am apucat de treaba a luat-o si sus un pic. M-am intors in aproximativ o oră din Ploiești cu gândul sa o mai iau o tură....din pacate nu mai era.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...