Jump to content

Locuri "traseiste"

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nu prea cred ca sunt tentate sa presteze la camera deoarece ele sunt contra cronometru,in timpul cat o iei,mergi la hotel,te intorci ...ea poate castiga mai mulți bani la stradă. Dar încercarea moarte

Bineînțeles,nu stai cu frica ca apare garda sau mai stiu eu cine,ori dupa 5 minute te grabeste sa finalizezi.Sa numai zic de condițiile de igiena..doar nu te speli din sticlă.

Doar ca mi-am adus aminte de tine si m-am enervat! Zero barat ce esti!

Posted Images

Si totusi parca... nu se prea merita...

Eu am incercat.o pe parcare, de doua ori oral și odată normal...e curata vorbăreață dar se vede că e pe făcut bani rapid, ultima data nici nu ajunsesem în parcare eram in sensul de la shoping city a sunat.o un client și i.a spus da că e la lucru și se întoarce în 2 minute....îți dai seama ce bine mi.a picat

Am fost de 2 ori o data am prin pe plecare și daia dar totuși tipic de la strada la meserie nu e waw cum se zice nici la aspect..... A fost o blonda la popas la plopi spre Cioran aia era și frumușică și meserie făcea și la camera pe București se cunoștea..

Am inteles. Da... uite, ceva peste fata asta, gasesti ziua la Lido Garbea. E o tigancusa acolo, cu un corp extraordinar. Tate mari, deloc lasate, te lasa sa le iei in mana, sa le pupi, si cur de zici ca a facut sport toata viata. Asta vara statea doar in blugi si in sutien. Eu am fost de 3 ori la ea, si de fiecare data nu am regretat.

Am inteles. Da... uite, ceva peste fata asta, gasesti ziua la Lido Garbea. E o tigancusa acolo, cu un corp extraordinar. Tate mari, deloc lasate, te lasa sa le iei in mana, sa le pupi, si cur de zici ca a facut sport toata viata. Asta vara statea doar in blugi si in sutien. Eu am fost de 3 ori la ea, si de fiecare data nu am regretat.

Vara asta am oprit si eu acolo (mi-a placut prea tare cum arata) , am negociat putin cu ea dar a zis ca nu face oral ,nici un ruptul capului nu a vrut asa ca am plecat.Peste ceva timp trec dinnou si vad cum o ia cineva fix cand am ajuns eu asa ca m-am multumit cu cealalta fata(romanca , acolo din ce stiu eu sunt 2 romance si o gipsanca) care a meritat 100%.Aveti grija cei cu masini joase ca e pericol pe unde va baga.

Trecut azi pe la Lido. Tigancusa aia mai carnoasa nu mai este in tara. Am testat.o azi pe sora mai mica a ei. Slabă, din toate punctele de vedere. La fata seamana cu cea care este plecata. Amabila totusi. Curata. Calitatea serviciului insa, lasa de dorit. Am optat pt un NP la 50 lei.