Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti

Salut va rog mult vreau și eu dacă puteți sa îmi faceti și mie rost de nr blondei de sub pod ..dacă e din Văleni poate prestează și in oraș Văleni...va salut....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut va rog mult vreau și eu dacă puteți sa îmi faceti și mie rost de nr blondei de sub pod ..dacă e din Văleni poate prestează și in oraș Văleni...va salut....

Păi nu e mai simplu sa treci tu pe la ea , ei o finalizare rapida cat sa ai timp sa schimbi si vreo 2-3 vorbe ii explici situatia si poate iti da ea numarul de telefon...
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: fane.fane36
  • Oras:bucuresti

Nu pot ajunge ...vin din buzau la Văleni și doar atât ni am ieșire spre ploiesti...as da de gândit soției....in Văleni la un hotel ar fii mult mai ușor...va fac cinste...

Link spre comentariu

Nu pot ajunge ...vin din buzau la Văleni și doar atât ni am ieșire spre ploiesti...as da de gândit soției....in Văleni la un hotel ar fii mult mai ușor...va fac cinste...

. Vineri am drum spre Târgoviște și dacă dau de ea ii cer numărul și ți l postez. Să ai succese.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:@#$%
  • Oras:@#$%

Azi pe la ora 16 era o traseista pe centura de Vest, sensul spre Brasov pe derivatia spre triaj. Dadeam o tura cu bicicleta si ma omorasera canicula si vantul asa ca am oprit sa-mi trag sufletul la umbra. La aceeasi umbra era fata care pare buna de un ciocan dar are o mecla de o iei la fuga. Zice ca sta acolo intre 12 si 17 in fiecare zi si merge si la camera. Mai mult nu am intrebat, dar poate intereseaza pe cineva. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:@#$%
  • Oras:@#$%

Colegii , ceva pe traseul DN Ploiesti - Bucuresti exceptand fata care sta in padure la Romanesti ?

Azi pe la ora 16 pe sensul spre București, după podul peste Prahova era o tipă foarte mișto. Am văzut-o târziu și nu am putut opri. Poate știe cineva detalii despre ea.

Link spre comentariu

Am fost eu la fata care sta la pot la Prahova. OP 50,NP 50 și combinat 80. Cu mn nu a mai vrut sa facă și normal ca cică o am prea mare și ia este începătoare zicea ca practica asta de 3 zile și ca vrea sa se retragă ca nu ii place. Ca și servicii la OP se vede ca e începătoare. Dacă nu pleacă eu mai revin numai dacă sta și la normal.

La OP nu ma grăbit deloc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...