Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Am incercat n traseiste la oral dar nu am gasit niciuna care sa.l faca cel puțin ca doamna din opelul rosu de lângă benzinaria petrom si nebuna de lângă benz.mol .in caz ca ati intalnit dameze la strada care sa se apropie de ele va rog frumos sa.mi spuneti si mie.

Link spre comentariu

Am incercat n traseiste la oral dar nu am gasit niciuna care sa.l faca cel puțin ca doamna din opelul rosu de lângă benzinaria petrom si nebuna de lângă benz.mol .in caz ca ati intalnit dameze la strada care sa se apropie de ele va rog frumos sa.mi spuneti si mie.

Salut râmân recunoscător oentru câteva detalii mai exacte despre locul unde le pot găsi pe cele doua la care faci referire .Doamna din opelu rosu unde are locu , nu sunt din zona .multumesc frumos
Link spre comentariu

Am incercat n traseiste la oral dar nu am gasit niciuna care sa.l faca cel puțin ca doamna din opelul rosu de lângă benzinaria petrom si nebuna de lângă benz.mol .in caz ca ati intalnit dameze la strada care sa se apropie de ele va rog frumos sa.mi spuneti si mie.

unde este aceasta benzinarie petrom si cum o recunosc pe doamna ce varsta aprox ?boinda /roscata ? MULTUMESC

Link spre comentariu
  • Oras:Ploesti
  • Oras:Ploesti

Vizitat ieri pe fata de la intrare Colpani,50 oral ,80 combinat este o fată frumoasă fată de ce găsești la strada foarte curata . Nu te grăbește nu face figuri la oral mai are ceva de invatat, este foarte stramta in păsărica poate si d-aia nu ii accepta pe cei foarte dotați la normal. Aspect nota 9,oral 8 ,atitudine 9,5,normal 8 .De revenit cu siguranta Da

Link spre comentariu

A apărut o dameza la bariera in blejoi,a fost cineva?

dacă este cea pe care o știu eu, colorata cu un nec pe frunte, am fost eu la ea.

cere 50 op, 60 np și 100 combinat dacă-mi aduc bine aminte, am cerut un np, tipa o suge bine, însă lasă de dorit faptul ca te grăbește sa ți dai drumu sub pretextul ca a luat bătaie și nu sta mai mult de 5 minute.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...