Sari la conținut

Alcatraz - 0730762248


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

pentru ca ploua si antrenamentul de dupa-amiaza nu s-a mai tinut, am zis sa nu-mi pierd forma sportiva si daca tot eram la Afi am fosta la domnisoara Alcatraz, satena 33 ani 165 cm si 63 kg sani nr 6 (sau 7 - nu e foarte hotarata)

100 lei finalizarea masaj oral si normal (ambele protejate)

ap =ok

peste drum de Afi, la etajul 1. clasica saltea intansa pe jos, baia=ok, dotata cu cele necesare, prosop curat si uscat...

un punct in plus-salteaua era acoprita cu un fel de cearsaf de hartie de unica folosinta !-BRAVO

atat de intuneric in incapere incat nu am reusit sa identific sanii (ca masura/marime) dar serios umflati asa ca masajul erotic (ca altul nu a fost) a reusit. totusi am observant la toate maseuzele de Ploiesti ca maseaza doar spatele, mai rar pieptul si doar atat - NU picioare, nu maini. nu fese, ceafa....sau ce se mai face la un masaj de relaxare si destindere (care ar trebui sa preceada masajul -asa zis- erotic)

tipa=7 (daca o vezi pe strada nu intorci capul dup ea, poate doar daca e primavera/vara si sanii sunt mai expusi)

laborator de creatie=7

masajul=6~6,5

oral=9 !!! foarte bun, o tehnica pe care nu am mai intalnit-o de mult, adica strange destul de tare cu buzele astfel incat sa simti miscarea biela-manivela a buzelor pe poola

o sexperienta destul de placuta

 

Hai Petrolu !!!!

(ca sa ma pun bine cu restul, ca cu doroftei sunt ...frate !!! de vin...si de mititei) 

 

a inceput primavera si in republica de o zi !

totusi , n-am vazut berze pe la voi

sa fie de la mirosul de dimetiltereftalat?! :blushing2

 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...