Sari la conținut

Postări Recomandate

Fetele astea (le respect munca) lucreaza pe banda rulanta . Am ajuns a nu stiu catea oara la aceeasi fata si m-as fi asteptat la ceva divers.Totul s-a desfasurat mecanic : dezbraca-te, te mangai, te masez cu pasarica pe spate, ma frec cu dosul pe obiectul tau, daca vrei finalizare costa "x" (atunci apare ala mare si urat care iti cere bani in plus) !Cred ca o automasturbare face mai mult depedeve sentimental ! Pacat de aceste saloane care nu stiu ce vor clientii ! Te duci odata, a doua oara, iar dupa a treia oara iti sfatuiesti prietenii sa nu apeleze ! Iar proprietarii unor astfel de saloane mizeaza pe faptul ca " a venit , ne-a platit si a plecat ! " Nu-si pun deloc problema ca "fazanul" s-ar putea sa revina, plus minus alti fazani !Plus ca pretul este extrem de mare 4 milioane pe ora.JeezVox populi asta spune !

Link spre comentariu

din ce-mi spui tu fetele alea isi fac meseria "in scarba", doar sa termine odata treaba.de vreo 2 ani lucrez in domenii in care interactionez toata ziua cu oameni si crede-ma ,daca nu ai chef de munca sau nu-ti place ceea ce faci,tot mecanic si fara chef vorbesti cu oamenii...in alt punct de vedere,da sunt de acord cu tine,daca mi s-ar intampla asa ceva,n-as mai da pe acolo...cred ca mai bine nu ar sti ce sa faca si sa improvizeze ceva decat sa stie si sa fie totul mecanic.

Link spre comentariu

AM FOST LA UN SALON DE MASAJ EROTIC, IN BUCURESTI, ZONA BD. MAGHERU. A FOST SUPER! DINTRE 4 FETE AM ALES-O PE ADRIANA. PRETUL PT 1 ORA A FOST DE 150 RONI. FATA BLONDA, CU SANII MARI, 19 ANI SI-A SCOS SUTIENUL, APOI ZAMBIND SI-A DAT JOS SI CHILOTEII RAMANAND GOALA COMPLET. MI-A SPUS CA LA MARE II PLACE SA FACA NUDISM. MI-A FACUT BODY MASAJ SI EROTIC. M-A LASAT SA O MANGAI PESTE TOT. MI-A SPUS CA LA SALON NU FACE SEX, DAR POATE SA VINA LA MINE ACASA IN WEEKEND SA NE RELAXAM TOTAL. SI SEX ?, AM INTREBAT-O EU. BINEINTELES , MI-A RASPUNS EA. MI-A SPUS CA NU ARE PREJUDECATI SAU TABUURI.

Link spre comentariu

Pai cum sa pun si eu mesaj aici pe net. Pai sa va spun, uite cum imi deschid un salon de masaj (normal, anticelulitic, relaxare,reflexologie) totul legal, bani investiti cu figuri,renovari, proiecte, aprobari totul legal, frumos , super curat, toate normele legale , credeti ca a mers ???pe dracu a mers, de doua ori am deschis, am inchis si???am schimbat, reclame, brosuri, flaiere, carti de vizita, radio..si nimic. Acum imi deschid unul erotic si o sa mearga sigur, nu sant adepta sexului nepermis si prostitutie. Toti imi cer masaj erotic, deh barbatii nu au celulita.Apropo de dna doctora..pai cum sa tina cu noi (cei cu saloane) ca daca era barbat doctor sexolog sau ma rog nu gandea asa...pai sa vina la mine la masaj si ii dau un maseur perfect, super. cu multumiri eu.."patron de salon masaj"actula normal in curand salon masaj erotic, fara prostitutie sau sex..Am dreptate???(EDITAT DE ADMIN - FARA RECLAME TE ROG]

Link spre comentariu

hmm.....masar erotic va trebuie voua....mai bine veniti la mine in batatura...ca va dau eu masaj erotic cu parul.....sincer masaj erotic ne mai lispsea noua acum...cand oamenii nu primesc medicamente si ingrijire medicala calumea.cand pensiile sunt de kkt,cand situatia sociala este de kkt si cand copii in scoli priemsc o educatie de kkt de la niste profesori obositi si plictisiti....la dracu cu tara asta.. mai da-l in masa de masaj derbedeilor si mafiotilor !!!!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
hmm.....masar erotic va trebuie voua....mai bine veniti la mine in batatura...ca va dau eu masaj erotic cu parul.....sincer masaj erotic ne mai lispsea noua acum...cand oamenii nu primesc medicamente si ingrijire medicala calumea.cand pensiile sunt de kkt' date='cand situatia sociala este de kkt si cand copii in scoli priemsc o educatie de kkt de la niste profesori obositi si plictisiti....la dracu cu tara asta.. mai da-l in masa de masaj derbedeilor si mafiotilor !!!![/quote']M-a amuzat comentariul tau domnule/doamna.:)):))):))):)))Fly away.Asteptam in continuare comentarii legate de tattoo masaj ! Chiar as fii tentant sa vizitez acest salon daca vor fii destule informatii de la cei care l-au vizitat.Up Up

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Reputație: 332
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
AM FOST LA UN SALON DE MASAJ EROTIC' date=' IN BUCURESTI, ZONA BD. MAGHERU. A FOST SUPER! DINTRE 4 FETE AM ALES-O PE ADRIANA. PRETUL PT 1 ORA A FOST DE 150 RONI. FATA BLONDA, CU SANII MARI, 19 ANI SI-A SCOS SUTIENUL, APOI ZAMBIND SI-A DAT JOS SI CHILOTEII RAMANAND GOALA COMPLET. MI-A SPUS CA LA MARE II PLACE SA FACA NUDISM. MI-A FACUT BODY MASAJ SI EROTIC. M-A LASAT SA O MANGAI PESTE TOT. MI-A SPUS CA LA SALON NU FACE SEX, DAR POATE SA VINA LA MINE ACASA IN WEEKEND SA NE RELAXAM TOTAL. SI SEX ?, AM INTREBAT-O EU. BINEINTELES , MI-A RASPUNS EA. MI-A SPUS CA NU ARE PREJUDECATI SAU TABUURI.[/quote']Suna minunat! Ne spui si noua adresa, sau macar un numar de telefon? Cu multumiri...
Link spre comentariu
AM FOST LA UN SALON DE MASAJ EROTIC' date=' IN BUCURESTI, ZONA BD. MAGHERU. A FOST SUPER! DINTRE 4 FETE AM ALES-O PE ADRIANA. PRETUL PT 1 ORA A FOST DE 150 RONI. FATA BLONDA, CU SANII MARI, 19 ANI SI-A SCOS SUTIENUL, APOI ZAMBIND SI-A DAT JOS SI CHILOTEII RAMANAND GOALA COMPLET. MI-A SPUS CA LA MARE II PLACE SA FACA NUDISM. MI-A FACUT BODY MASAJ SI EROTIC. M-A LASAT SA O MANGAI PESTE TOT. MI-A SPUS CA LA SALON NU FACE SEX, DAR POATE SA VINA LA MINE ACASA IN WEEKEND SA NE RELAXAM TOTAL. SI SEX ?, AM INTREBAT-O EU. BINEINTELES , MI-A RASPUNS EA. MI-A SPUS CA NU ARE PREJUDECATI SAU TABUURI.[/quote']Suna minunat! Ne spui si noua adresa, sau macar un numar de telefon? Cu multumiri...
* Telefon (004) 0720 12 11 11 (004) 0760 88 17 11 * Email [email protected] * Adresa Berzei 62 Bucuresti Romaniahttp://www.tattoomasaj.ro/contact.html
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
AM FOST LA UN SALON DE MASAJ EROTIC' date=' IN BUCURESTI, ZONA BD. MAGHERU. A FOST SUPER! DINTRE 4 FETE AM ALES-O PE ADRIANA. PRETUL PT 1 ORA A FOST DE 150 RONI. FATA BLONDA, CU SANII MARI, 19 ANI SI-A SCOS SUTIENUL, APOI ZAMBIND SI-A DAT JOS SI CHILOTEII RAMANAND GOALA COMPLET. MI-A SPUS CA LA MARE II PLACE SA FACA NUDISM. MI-A FACUT BODY MASAJ SI EROTIC. M-A LASAT SA O MANGAI PESTE TOT. MI-A SPUS CA LA SALON NU FACE SEX, DAR POATE SA VINA LA MINE ACASA IN WEEKEND SA NE RELAXAM TOTAL. SI SEX ?, AM INTREBAT-O EU. BINEINTELES , MI-A RASPUNS EA. MI-A SPUS CA NU ARE PREJUDECATI SAU TABUURI.[/quote']Suna minunat! Ne spui si noua adresa, sau macar un numar de telefon? Cu multumiri...
* Telefon (004) 0720 12 11 11 (004) 0760 88 17 11 * Email [email protected] * Adresa Berzei 62 Bucuresti Romaniahttp://www.tattoomasaj.ro/contact.html
pai despre Tattoo vorbea si Cippo?sigur?
Link spre comentariu

cam multe saloane de masaj in bucuresti. eu cred ca o sa se duca la vale multe din ele daca nu vin cu ceva nou si special fiindca lumea e satula de zecile de anunturi de pe anuntul telefonic...............

Link spre comentariu
Vizitator thebest
Reputație: 0

da frate gigi o sa se inchida multe dintre ele din cauza celor care le conduc,fetele st putine care isi dau interesul din cauza ca au un comision mic,dar eu le ma i ating cu 50-100 ron si incep sa isi faca treaba ma i cu interes,dar majoritatea dupa ce stau prin saloane si se ma i smecheresc putin isi inchiriaza cate o locatie si o fac pe cont propriu si ies ma i bine .de aceea spun ca o sa dispara multe dintre saloane si asta nu este un lucru rau,pt ca o domnisoara care a plecat de la un salon si o face pe cont propriu in locatia ei va oferii servicii mult ma i bune pt a avea clienti fideli,de unde si promotii in acelasi timp,eu spun ca e un lucru bun si pt noi si pt ele.la ma i multe :masaje si bravo fetelor care vor sa scape din sclavia saloanelor si isi inchiriaza singure cate o locatie :clap2

Link spre comentariu

Salut.

Salonul este inchis de aproape un an. Stiu sigur asta pentru ca suntem vecini. :P

E in zona cu lucrarile de strapungere si arata pe zi ce trece mai rau. Mi se pare ca au si un afis cu "for rent". Trec aproape zilnic pe langa el in drum spre munca.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...