Sari la conținut

Eva bruneta lasciva Piata Muncii 0727607699


Vizitator evasexy24

Postări Recomandate

Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Buna baieti!

Sunt o fata noua in aceasta meserie si pt inceput as vrea sa ma prezint.

Numele meu este Eva am 24 ani. Inaltime165 si 53 kg.

Pozele sunt reale, facute acum si sunt din locatie.

Serviciile mele sunt :sex oral protejat,cel putin pana ne cunoastem. Sex normal protejat, cunnilingus, anilingus pasiv, french kiss la alegerea mea. Masaj de relaxare, body si erotic.

Tarifele mele sunt: 100 lei/30 min o finalizare oral si normal

150lei/ 1h sex oral,normal,mici fantezii.o singura finalizare

200lei/1h cu doua finalizari.

Programul de lucru va varia pt inceput si voi incerca sa va tin la curent cu schimbarile acestuia.

Va astept cu drag !:-*:-*

  • Like 68
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Este prima mea postare aici si imi cer scuze de off-topic, dar in pozele 4 si 5 imi pare a fi o alta persoana, poate gresesc.

Ar fi bine sa ne ajute Eva cu informatii...

Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Repet intrebarea la care nu am primit raspuns Eva draga...

Poti pune un link si cu colega ta, banuiesc ca are topic aici. De cat timp esti in bransa?

Link spre comentariu
Reputație: -989

Pe Eva am vrut s-o prind de cum si-a deschis thread , mai exact de sambata noapte , dar pana m-am hotarat m-am razgandit ...era asa misto prin centru ca nu am mai apucat sa ajung la ea. Aveam in minte atunci pe fostul nostru coleg @Chuchychuck si dimineata imi imaginam cum scriam recenzia in premiera( parca era virgina tipa ) asa incantat eram.

Astazi, nevricos de fel , pe seara , iau forumul la puricat si vazand ca e tot la Orientare am zis gata , ma duc , cu toate ca-mi trecuse de sambata pana azi. Si uite asa am ajuns la Eva , o bruneta bunoaca rau , asa ca din filmele alea periculoase. Locatia este pe Nerva, s-au mai perindat 2 fete bune-bune pe-acolo, iar colega ei este Ema blondy , pe care am urecheat-o putin ca n-am prins-o acum 2 vineri. 

 

Dupa ce am stat in bucatarie cateva minute de vorba cu fetele , am baut un sweppes , am fugit la baie , mi-a dat un prosop mare alb , apoi a fost si ea dupa care a inceput razboiul. Care pe care , cum imi place mie , mozol , french-kiss mult de tot, limbi in toate gaurile , 69 , oral in mai multe reprize si pozitii , neprotejat apoi putin protejat , alte limbi , futut umed , schimbat 2 pozitii , nu mai mult , de ajuns cat sa termin in prezervativ , umeri craci , belea de tot cu o fata si mai belea. 

 

Note si observatii : 

 

Oral: 8, subiectiv aici , dar mi-a placut foarte mult fata si am fost erect rau de tot, nu am pus-o sa-mi faca efectiv un oral sa ma conving cat de bine il face , a fost facut in 69 si-n alte pozitii in care eram destul de preocupat cu altceva incat sa-mi dau seama cat de bun e. 

Normal: 9.5 se misca bine , are o pasa frumoasa , gustoasa si umeda, se simt contractiile.

Anal: Nu face din ce spune.

Gfe: E combinat cu Pse in aceeasi masura , eu am facut un click mai mult decat bun cu ea 10+++.

Igiena: bine de tot , cu dus inainte , nu mai dau nota la igiena de anul trecut. 

Aspect: 9, 3-4kg in plus, tate de exceptie , 9.5 la fata , frumoasa , lua 10 daca nu-si acoperea cu fond de ten micile problemute, (a nu se intelege cine stie ce dar nu are tenul perfect).

Locatie: 9 apartament misto cu de toate. 

 

Halat 100 de ron, putin trecut de juma de ora, am vrut sa iau si varianta cu masaj dar tocmai ce ma sunase un prieten inainte sa urc la ea  si ma astepta sa mergem la un masaj. Data viitoare facem si mai multe. 

 

O recomand , e frumoasa foc. 

 

 

  • Like 21
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Buna baieti,o sa va atasez cateva poze din locatia care activez in prezent! Sper sa va incante privirile...:* :* :*post-164383-0-52207000-1430821563_thumb.jpgpost-164383-0-98939000-1430821594_thumb.jpgpost-164383-0-25231600-1430821613_thumb.jpgpost-164383-0-35206800-1430821631_thumb.jpg

  • Like 54
Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Dragule, eu nu am nimic impotriva oralului neprotejat, dar sunt noua si nu am stiut cum sa formulez ca oralul neprotejat este strict decizia mea in functie de cum se prezinta barbatul respectiv.

Daca igiena este oK, nu exista mirosuri si tufe de par, fac si oral neprotejat.

  • Like 37
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Ieri am avut placerea sa o cunosc pe Eva . Am Sunat si am obtinut o programare pt orele dupa-amiezii , cu Rugamintea de a reconfirma cu 30 min inainte . Zis si facut . Voce putin timida la tel , care m-a incitat . Am ajuns la locatie punctual , in zona Nerva Traian si de acolo va ghideaza fata . Eva mi-a placut cum arata . M-a primit vesela , zambitoare , iar dialogul ca si actiunea ulterioara au decurs firesc si de la sine . Pozele sunt reale : bruneta , par lung , ten alb , ochi mari , frumosi , sani maricei , nr 3 cred , foarte misto cu sfarcuri interesante din care m-am infruptat la greu , cur bombat , intr-un cuvant o fata frumoasa , cu o atitudine foarte ok . Am primit un prosop impecabil de curat , alb si am fugit la dus . Baia curata , geluri din belsug . Apoi a mets si Eva la baie pt igienizare . Actiunea a debutat cu FK bun , spre foarte bun , intretinut , apoi incet , incet a coborat la cel mic , care deja se facuse mare si tare si a inceput un oral neprotejat bun , cu lins pe lungimea pulii , apoi lins bine si oo-le , revenit la supt si lins lent pula ( din pacate nu izbuteste DT ) si incins fiind am pus rapid un prez si am inceput s-o fut in pozitia misionarului si combinat cu FK , am finalizat in cateva minute . Pauza , dusuri de igienizare , discutii . E foarte simpatica si amuzanta . E foarte noua in bransa , cam de 1 sapt si se vede asta . Número due a inceput in poz 69 , unde ne-am lins reciproc mai bine de 15 min , ii place , se excita maxim , nu a obosit la supt pula si nu a comentat gen : hai nu mai termini odata . A supt constiincioasa si cand am simtit ca vine , m-am sculat in picioare si am finalizat pe tatele ei . Misto priveliste . M-a atentionat ca nu face CIM . Notele : locatia - 8.5 Fata - 8.5 , ceva probleme cu tenul , acoperit cu fond de ten , insa nederanjant pt mine , in rest frumoasa cu ochi superbi ; Sani - 9 , maricei , naturali , fermi ; Corp - 8.50; FK - 8.50 ; Oral -8.50 , neprotejat , lent , insa fara DT si CIM ; Normal - 9 , se fute bine , geme incitant , se uda natural ; Igiena - 10 , curata , fara mirosuri suspecte . Halat - 100 fin ; 200 Ora cu 2 fin incluse . Eu am optat pt a doua varianta . Personal , consider un raport corect pret / calitate . De revenit ! O zi buna va doresc !

  • Like 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...