Sari la conținut

In Tecuci nu misuna nimic?


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Era o idee, dar ma descurajat ca pe net nu am gasit nimic regim hot particular. Dami mai multe detalii. Locatia e gars sau apart particular,cwt costa pe noapte. In functie de criteriile astea ma gandeam poate sapt viitoare dau o fuga acolo :). Dar ptr a ajunge sigur imi trebuie detalii concrete,ca nu pot sa vin asa doar pe baza unor informatii vagi.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ar fi bine daca ai ajunge in Tecuci dar in Focsani te mai vedem?

Crede-ma ca la cate cereri am de peste tot, chiar nu stiu unde sa ma impart mai intai. De revenit o sa revin dar.... inca sunt indecisa intre focsani si tecuci :). Pana duminica mai e si o sa ma hotarasc.:)

Link spre comentariu
  • Oras:tecuci
  • Oras:tecuci

tatiana ti-am lasat msj in privat ...te-ai interesat? ce tiam lasat eu in privat is apartamente private. hoteluri gasesti matrix hotel,hotel parc ,pensiunea kristal toate din tecuci gasesti pe internet daca cauti bine.dar tu stii ce vrei mai exact.Noi te asteptam cred ca ar fi prima ta vizita in tecuci,sau poate ai mai fost si nu stiu eu:)   :feet 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Mai,mai ca m-as incumeta sa va fac o vizita in Tecuci,dar tinand cont ca nu exista apart particulare la voi in oras,DACA as veni ,as face-o intr-o pensiune,unde fiecare isi va lua camera si goi veni eu la voi in camera. Cine este interesat de acest stil de lucru?

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Asta înseamnă sa dea la Pensiune 150 si ție 100. Buna afacere :)))

Au mai fost cazuri, eu știu doar unul, cand închirierea camerei a costat mai mult decât curva:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Din cate am inteles sunt pensiuni care se pot lua camere cu ora sau 2 ore. La asta m-am referit. Era bine daca gaseam ceva regim hotelier particular,dar....nici o oferta de genul asta,doar chirii lunare,iar ptr cateva zile sa platesc o luna plus garantia nu se merita.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

buna sunt ella prestez servici in Tecuci rog seriozitate 0751751397

Bine ai venit ella. Dupa cum a mentionat si colegul da-ne si noua niste detalii despre servicii, preturi si eventual o poza cu tine

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

ATENȚIE! 

Tipa tinerica și slăbută care sta aproape mereu lângă clădirea părăsită, centura Tecuciului, de la Lukoil înspre sensul giratoriu înspre Birlad, e plina de boli mi-a dat sifilis și Hpv sau herpes genital cred (sifilis sigur s-a confirmat, pentru restul sunt în investigații). TOȚI CARE ȘTII CA A-ȚI TRECUT PE LA EA ȘI V-A FĂCUT ORAL NEPROTEJAT FUGUȚA LA ANALIZE. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...