Sari la conținut

Postări Recomandate

Profit de putinul timp pe care-l mai am la dispozitie sa va spun de doamna Andra;Locatie: bd Duca -Gara de Nord vis-a-vis de CEC Ajuns in zona incepe filmul (de ce zic filnul pentru ca te simti ca-ntr-un film de Sergiu Nicolaescu: Blocuri vechi usi care scartaie de groaza urci cu un lift in care intra doar o persoana -in tot acest timp ai telefonul la ureche pt ca 'altfel te ratacesti' spune fata si eu chiar o cred, dar sa continui dupa ce iesi din lift ai o senzatie de zici ca ai ejaculat deja asa de bine te simti afara si continui sa urci 6-7 trepte la dreapta apoi deschizi o usa treci pe un coridor in are liber ajungi la o usa de fier si tot asa nu mai continui sa nu desconspir surprizele pentru eventuali amatori de 6D!) In interior te intampina o fata (nu doamna) de cca 22-24ani (daca gresesc avantajul ei!)dar in camera de 2 pe1 mai e si o cucuvea batrana de zici ca-i moartea care butona pe AT de zor.Fata arata binisor spre bine usor plinuta cam1,65m inaltime dat cu o fata rotunda si banala nu de doamna mai bine zis de colega de banca dar repet nu urata Patul era intr-o camera alaturata tot asa de spatios ca o debara sifonat bine de ziceai ca pe-acolo a avut loc un jaf si-un viol!Intreb din nou pretul incercand sa scap "80ron ,imi spune,-oral ni normal"Negociabil sper ,zic eu, Dar tipa spune pe un ton rastit revedere ,Pa i-am spus bucuros !Plecand pe traseul mai sus amintit ma gandeam ca am refuzat-o doar pentru ca locatia ma infiorase inca de la primul pas de langa trotuar , As fi vrut sa-i pot spune motivul ! Concluzie :daca poti trece cu vederea detaliile privind locatia poate ai parte de o partida bunicica pt 80de ron dar nu pot baga mana in foc pentru asta !!!salutare!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...