Sari la conținut

Pentru doamne/domnisoare


Postări Recomandate

Reputație: 1673
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunt un tip serios, 33ani si foarte discret...

Caut o doamna/domnisoara doar pt a ii face cunnilingus, eventual cu intalniri regulate o data la ceva timp...

Mail/mess - [email protected]

daca adaugi si valoarea '' darului '' , ai sanse mai mari sa te caute vreo fatuca interesata   ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1673
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Scuze, am incurcat lucrurile... Era prea de dimineata :) ...

Ofer 50 ron per intalnire.

Merci

la '' oferta '' aceasta , probabil e interesata , vreo '' centurista '' dar e posibil , nici din acestea ...

sa nu te caute nici una  :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

la '' oferta '' aceasta , probabil e interesata , vreo '' centurista '' dar e posibil , nici din acestea ...

sa nu te caute nici una :)

lasa-mi cucu in pace,lasa-mi cucu in pace.

by Catalin Morosanu!

=))

Link spre comentariu
Reputație: 16
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

la '' oferta '' aceasta , probabil e interesata , vreo '' centurista '' dar e posibil , nici din acestea ...

sa nu te caute nici una :)

Sa inteleg ca ai incercat si tu.... Tot fara succes... Atunci ma incred in tine si renunt :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

:laugh2

La asta nu v-ati asteptat, este?  :laugh2

Baiatul m-a pus sa organizez o sedinta cu inca un barbat, apoi mi-a facut surpriza ca el a crezut ca nu plateste...  :laugh2

Aici nu e nici cordonul halatului...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:laugh2

La asta nu v-ati asteptat, este?  :laugh2

Baiatul m-a pus sa organizez o sedinta cu inca un barbat, apoi mi-a facut surpriza ca el a crezut ca nu plateste...  :laugh2

Aici nu e nici cordonul halatului...  :laugh2

 

Ăsta se raportează la prețurile din 2008-2009. Plus că îi și filează o lampă la mansardă. Trebuie bătut cu furtunul de la mașina de spălat =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Ăsta se raportează la prețurile din 2008-2009. Plus că îi și filează o lampă la mansardă. Trebuie bătut cu furtunul de la mașina de spălat =))

Universul s-a aliniat si-a facut ca tocmai azi un clarvazator sa deschida un thread pe aceasta tema. Sunt preafericit!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Universul s-a aliniat si-a facut ca tocmai azi un clarvazator sa deschida un thread pe aceasta tema. Sunt preafericit!

 

Asta am simțit și eu când am citit topicul dar ulterior, după câteva secunde, am simțit nevoia urgentă să mă piș.

 

 

@asli: No offense, poate n-are legătură pișarea mea cu căutarea ta de de fete la care să bagi capul în acvariu.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...