Sari la conținut

Alina 0755920641 Companie intimă


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am revenit cu noutati  :) ,am alte preturi noi :50 ron/30 min oral                                                                                                                                                                                                            80 ron/30 min oral+sex                                                                                                                                                                                                    130 ron /1 ora la masaj erotic cu fin orala/1 fin

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

rog pe cei care doresc detalii sa sune,pe forum nu voi mai posta nimic 

 

 

Am revenit cu noutati   :) ,am alte preturi noi :50 ron/30 min oral                                                                                                                                                                                                            80 ron/30 min oral+sex                                                                                                                                                                                                    130 ron /1 ora la masaj erotic cu fin orala/1 fin

pai ce facem mai nene ma?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Iti respect atitudinea, dar daca esti inactiva, e normal sa anunti. nu sunt primul care se plange de faptul ca nu raspunzi la telefon, iar tu motivezi ca faci programari cu o zi inainte. Ca sa faci progamari, trebuie sa raspunzi la telefon, nu!?! Eu am incercat in zile diferite, ore diferite, si inclusiv de pe numere diferite...sorry

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Iti respect atitudinea, dar daca esti inactiva, e normal sa anunti. nu sunt primul care se plange de faptul ca nu raspunzi la telefon, iar tu motivezi ca faci programari cu o zi inainte. Ca sa faci progamari, trebuie sa raspunzi la telefon, nu!?! Eu am incercat in zile diferite, ore diferite, si inclusiv de pe numere diferite...sorry

nu sunt inactiva deloc, daca am client eu nu stau sa raspund la tel

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...