Sari la conținut

Alina 0755920641 Companie intimă


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Aflat cu treburi la Galați am făcut ceea ce îmi propusesem acum vreo doi ani: să o vizitez pe titulara topicului. 

În prealabil am apelat-o telefonic și, pentru că nu mi-a răspuns, i-am trimis un SMS. Mi-a răspuns imediat. Am contactat-o, am convenit detaliile întâlnirii și mi-a transmis adresa locației: un bloc situat în Micro 17. Ajuns acolo aveam plăcere să mă întâlnesc cu gazda mea: drăguță, plăcută la chip și la corp, cu o pereche de sâni mari și superbi. Echipată sumar, exact ca în poza postată ieri. După câteva cuvinte schimbate am mers la baie pentru igienizare, după care am revenit în camera de lucru. După un scurt preludiu, Alina m-a invitat în pat unde a inițiat un oral neprotejat bun cu atenție acordată zonelor ”adiacente”, precedat de sărutări și de mângâieli plăcute ale corpului. Mi-a montat balonașul și am trecut la normal protejat, cu schimbare de poziții. Totul s-a petrecut extrem de plăcut și am plecat foarte mulțumit de serviciile și de atenția primită. Raportul calitate / preț este bun.

Plătit 100 lei pentru o finalizare, din proprie inițiativă, la începutul vizitei cu durată de jumătate de oră.

Locația arată foarte bine, la baie curge apă caldă, sunt geluri și șampoane, primești și prosop curat.

Media ar fi de 9.

De revenit.

  • Like 5
Link spre comentariu

Prima recenzie.

După o cercetare a pieței am decis sa o încerc pe Alina, am sunat dar deoarece nu a răspuns am lasat un mesaj, am primit masaj înapoi discutat locație și preturi

E prima oara când apelez la astfel de servicii deci am intrat puțin sceptic dar am fost impresionat de modul în care am fost primit

Am ales doar oral 15 minute, a fost foarte bine făcut s-a pliat și adaptat la nevoile mele

Finalizarea a fost orala

Aspect:pozele vorbesc de la sine(9)

Locație:nu am fost foarte atent dar nu am observat nimic ieșit din comun (9)

Oral:10

GFE:Chiar m-am simțit bine, mult mai bine decat ma așteptam(10)

50 lei 15 minute, din păcate nu am avut mai mult timp, o să-mi fac data viitoare.

Link spre comentariu

Prima recenzie.

...

GFE:Chiar m-am simțit bine, mult mai bine decat ma așteptam(10)

50 lei 15 minute, din păcate nu am avut mai mult timp, o să-mi fac data viitoare.

Desi e o superfata, Alina e departe de a avea un GFE de 10. E foarte pro si atit.

Du-te si prin alte parti si poate vei avea norocul sa intelegi ce insemna GFE10...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...