Sari la conținut

Alina 0755920641 Companie intimă


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

0755920641 pai si nr asta a cui este?eu la asta am sunat si am dat mesaj.....acuma e clara treaba....nu te agita ca iti creste tensiunea....

Si apropo parca te-ai laudat ca ai fost la mine recent si ca mirosea urat acum cum nu mai stii nr de tel ????? Vezi ca te cam pierzi in minciuni

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salut, ieri am avut norocul sa ma programez la Alina pentru un masaj. Modalitatea de contact, prin sms.

Alina ma astepta fff sumar imbracata, doar in chilotei si sutien, recunosc ca arata bine spre foarte bine. Am intrat la dus sa ma reimprospatez si apoi am intrat in camera de actiune. Locatia este foarte misto,trebuie sa recunosc, dupa cum am spus am optat pentru un masaj cu finalizare orala. Actiunea s-a desfasurat pe placul meu, chiar imi doream demult timp un masaj bine facut si Alina chiar se pricepe, un lucru foarte important, nu foloseste ulei peste masura ca la alte saloane de masaj. A terminat sa ma maseze pe spate si apoi a venit punctul culminant, cu fata in sus, a luat-o de la picioare in sus pana a ajuns la Gigel care ardea de nerabdare sa-i cunoasca gura. Pot spune ca fata stie ce face...apoi am trecut intr-un 69(care nu stiu daca i-a placut) pana am explodat sub presiunea buzelor ei.

Acum notele:

Locatia:9

Alina:9,5

Masajul:10

Oralul:9,5

Voi reveni cat de curand pot, sa incerc si altceva din oferta ei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salut, ieri am avut norocul sa ma programez la Alina pentru un masaj. Modalitatea de contact, prin sms.

Alina ma astepta fff sumar imbracata, doar in chilotei si sutien, recunosc ca arata bine spre foarte bine. Am intrat la dus sa ma reimprospatez si apoi am intrat in camera de actiune. Locatia este foarte misto,trebuie sa recunosc, dupa cum am spus am optat pentru un masaj cu finalizare orala. Actiunea s-a desfasurat pe placul meu, chiar imi doream demult timp un masaj bine facut si Alina chiar se pricepe, un lucru foarte important, nu foloseste ulei peste masura ca la alte saloane de masaj. A terminat sa ma maseze pe spate si apoi a venit punctul culminant, cu fata in sus, a luat-o de la picioare in sus pana a ajuns la Gigel care ardea de nerabdare sa-i cunoasca gura. Pot spune ca fata stie ce face...apoi am trecut intr-un 69(care nu stiu daca i-a placut) pana am explodat sub presiunea buzelor ei.

Acum notele:

Locatia:9

Alina:9,5

Masajul:10

Oralul:9,5

Voi reveni cat de curand pot, sa incerc si altceva din oferta ei.

Multumesc frumos ptr recenzie si te astept si alta data cu drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...