Sari la conținut

Angi


paco23

Postări Recomandate

Tinara, bruneta, stilata, frumoasa, cu bun simt, ofer clipe fierbinti si intime domnilor seriosi dornici de o aventura. Ofer discretie maxima si igiena garanta.post-10767-133409719384_thumb.jpgDacă are cineva nu numar de telefon sau vreo informaţie utilă? Tare bine arată şi ar fi păcat să nu-i fac o vizită.

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

 

 

...Dacă are cineva nu numar de telefon sau vreo informaţie utilă? Tare bine arată şi ar fi păcat să nu-i fac o vizită.
Cam acu' un an de zile am fost cu ea. Presta sub acelasi acoperis cu Blondi Senzuala (Bila, Manastur). Nu i-am salvat numarul, pentru simplul motiv ca am considerat-o o semi teapa.Sa ma explic de ce. Este la ani lumina distanta fata de cea din poze, cu toate ca la telefon mi-a spus ca pozele, fara nici o urma de indoiala, sunt ale ei. E bruneta, cam 167 inaltime, la vreo +60 kg greutate, sanii maricei dar lasati. Burtica e si ea prezenta in decor, destul de atarnatoare si ea. Nici celulita nu lipseste. La fata ar aduce, destul de vag ce-i drept cu cea din poze.Ca si prestatie este acceptabila. Oral, neprotejat, bine executat, accepta sarut, normal aproape "cu scantei". Am platit atunci 200 lei pentru o finalizare combinata.Sugestie, sun-o pe Blondi (are topic deschis aici: http://www.nimfomane.com/ , si numerele de telefon: 0746633985, 0734533759, respectiv, 0769336918) si intreab-o de colega ei bruneta, Angi. S-ar putea sa mai fie pe acolo. Daca nu e, Blondi cred ca e asa de fair play incat sa-ti indrume pasii spre noua locatie, si/sau sa-ti dea numarul de telefon la care sa te poti conversa cu zana bruneta.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...