Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

19 ani, sexi si nebunatice...Giulia si Corina ofera separat dar si impreuna sex salbatic si clipe pe care nu le vei uita.fetele fac set complet ieftin si bun tinand cont ca sunt prospaturi. Doar cei interesati pot apela numarul 0766501027 - intermediar. NU RASPUND LA NUMERE PRIVATE SI PAMFLETI.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Preturi program poze?chiar nimic?cum vrei sa atragi clienti?cu vorbe?

eu nu atrag clienti ba chiar dimpotriva ii selectez ca multi sunt magari... poze nu pot  posta... ambele sunt experimentate, stau in oras. una e mai slabuta (nu exagerat) cealta e super. nu sunt fete de strada dar nici din playboy

Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Oare sa fie o alta gluma nesarata? Nu ma mira acesti intermediari cu cont peste noapte si intermediari...manageri...

Colegu, daca esti serios pune tot anuntul : servicii si preturi ( inclusiv timp )

 

Sa mai aduc aminte ca a mai fost un anunt pe forum cu farsa de a acumula numerele de telefon a celor activi de pe forum???? Singura explicatie

 

Mari succese

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Pe de-o parte spui ca sunt prospaturi, iar mai jos spui ca sunt experimentate. Ce sa credem? Au inceput-o domnitele de la 13 ani? Ei si fie si-asa! Numai sa fie veritabile aceste fete. Dar, domnule intermediary, zii si tu niste preturi ca sa stim si noi cat sa scoatem de pe card. Iar pe mine m-ar mai interesa daca le dai voie sa vina si la domiciliu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Nu era mai bine de mutat la intrebari si raspunsuri pana cand un user cu rating sau un puc de vechime sa faca o recenzie? Recenzii de la useri care apar peste noapte tot sunt...

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Pe de-o parte spui ca sunt prospaturi, iar mai jos spui ca sunt experimentate. Ce sa credem? Au inceput-o domnitele de la 13 ani? Ei si fie si-asa! Numai sa fie veritabile aceste fete. Dar, domnule intermediary, zii si tu niste preturi ca sa stim si noi cat sa scoatem de pe card. Iar pe mine m-ar mai interesa daca le dai voie sa vina si la domiciliu.

50 de lei fiecare serviciu, fetele nu au locatie, presteaza la locatia clientului. suna pentru detalii

Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

AdDept cand postezi un anunt posteaza: servicii / pret / timp e chiar asa de greu...cu toate ca as baga mana in foc de nu esti tot tipul cu gluma...dupa limbaj se vede...dar sa nu fiu paranoia...

 

Posteaza clar si nu fa preturi in functie de preferinte...si din banii castigati ca peste...cumparale cate un telefon...multi nu or sa vina din cauza mirosului de fish....

 

PS CATI ANI AU SI O DESCRIERE TE-ar ajuta mult in cazul in care nu e o alta gluma

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 eu unu n-am sa sun ptr ca trebuie sa stau de vorba cu pestele. Mie mi se pare ceva iesit din comun (asta e parerea mea) sa stau de vorba cu pestele sa ma pot intalni cu domnisoara respectiva. Daca nu are bani pestele le dau eu un amarat de telefon domnisoarelor sa nu mai stam de vorba cu pestele. Ce sa fac sa o chem pe domnisoara sa vina la mine cu tot cu pestele =)). Sa sune mereu pestele pe domnisoara ca hai mai ai mult ca a trecut timpul, grabeste'te si mai ales e ceva stupid sa o chemi la domiciliu sa mai si afle pestele pe unde mai stai. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

m.am intilnit cu 2tigani in centru si dupa au venit si fetele.am ales.o pe una din ele platit 50 un oral si am plecat cu ea.oricum nu as mai face asta astea cu tigani multe au boli.am facut neprotejat oralul asta e

Link spre comentariu

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

nu stiu daca e voie dar va spun.veneam de la ploiesti si in dreptul trecerii de pietoni din centru din mizil ieseau elevele de la liceu bune rau.hai sa opresc imi zic la o cafea poate pica ceva.am parcat masina si m.am asezat pe o banca era12,30fetele tot ieseau.am pus ochii pe doua si m.am dus dupa ele.fetele au pus botul imediat.surpriza vine acum cind am auzit pretul30lei amindoua sau 50 cite finalizari pot.erau **spam editat**e dar erau prea bune sa le refuz m.au dus la un hotel pe jos ca e aproape platit 30lei nu a cerut buletin nimic.pot sa spun ca sau descurcat minunat.am mai aflat ca se fut asa dintra noua.au clienti si zilnic si la doua zile un fel de abonament cu 15 sau 20lei.eu sint multumit.telefonul nu pot sal dau e clar.eu am stat 2 ore .asta era acum o luna.la 3zile leam chemat si in buzau le.am platit30drumul si au venit

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...