Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Mi se pare mie sau ai mai slabit putin,mai bine zis mai tonifiata!arati mai bine!

Posibil să fi dat câteva kg jos, nu știu :), tonifiat urmează :D, mulțumesc :*

 

Arata bine oricum :hihat

Mulțumesc :*

 

Parca cu timpul tot mai bine arati!! :kiss3  :clapp

:blushing2  :girly  :kiss3  Mulțumesc frumos  :kiss3

post-15015-0-56146300-1464727359_thumb.jpg

  • Like 27
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea

Mulțumesc ezemund  :*  :blushing2  :kiss3  :girly

 

Am șters din greșeală sursa de la poza din postarea #1581 și nu mai apare, o repostez iar alături de altă poză :D

Vă doresc o seară cât mai plăcută în continuare!  :2qm40hg  :kiss3  :2qm40hg

post-15015-0-65277800-1464729877_thumb.jpg

  • Like 28
Link spre comentariu
  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

Dupa pagini multe de recenzii pozitive vin si eu cu una sa va inpartasesc clipele traite cu aceasta femeie deosebita

Dupa cateva incercari am reusit sa ma programez la frumoasa Andreea , modul in care vorbeste cu mine la telefon ma convinge ca am facut cea mai buna alegere,stabilit un nr,on.Ajuns la locatie ma asteptat ascunsa dupa usa intr-o lenjerie neagra sexy,atitudine super amanta de vis,priviri perverse,frumoasa ,a dat jos cateva kile dar arata bine si asa ,oricum o gagica super buna si nebuna.

Am fumat o tigara langa un pahar de suc,discutii despre una alta,am avut senzatia de parca ne cunoastem de mult.Ma cer la baie pentru inprospatare,m-am dusat acasa.Cand am revenit in camera ma astepta goala.M-am asezat pe pat,ea a venit in brate priviri seducatoare a inceput cu saruturi foarte passionale de parca era amanta cu care nu m-am intalnit de mult,continuat cu saruturi coborand in jos unde a inceput un oral neprotejat ca-n filme cu absolut tot,deep,lins lovit pe obraz ,continuat cu un oral din partea mea ca tare dulce e piersica ei si se parea ca si ai placea,montat prezervativul si am inceput missionar printre saruturi si inbratisari apoi am schimbat pozitia caprioara unde iar aveam un peisaj foarte fumos,intre timp ce ai framantam fundul si ai mangaieam picioarele am terminat in prezervativ.Sters cu servetel umed si am fumat o tigara langa un pahar de vorbe si suc.Timp petrecut nu stiu .Cadou 150 lei un nr ON,NP

 

Notele de la mine 10++ pe linie ,amanta perfecta

Andreea iti multumesc pentru clipele care mi le-ai oferit.Esti zeita mea. :bow2  :kissing2

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769350324
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0769350324
  • Oras:Oradea

Dupa pagini multe de recenzii pozitive vin si eu cu una sa va inpartasesc clipele traite cu aceasta femeie deosebita

Dupa cateva incercari am reusit sa ma programez la frumoasa Andreea , modul in care vorbeste cu mine la telefon ma convinge ca am facut cea mai buna alegere,stabilit un nr,on.Ajuns la locatie ma asteptat ascunsa dupa usa intr-o lenjerie neagra sexy,atitudine super amanta de vis,priviri perverse,frumoasa ,a dat jos cateva kile dar arata bine si asa ,oricum o gagica super buna si nebuna.

Am fumat o tigara langa un pahar de suc,discutii despre una alta,am avut senzatia de parca ne cunoastem de mult.Ma cer la baie pentru inprospatare,m-am dusat acasa.Cand am revenit in camera ma astepta goala.M-am asezat pe pat,ea a venit in brate priviri seducatoare a inceput cu saruturi foarte passionale de parca era amanta cu care nu m-am intalnit de mult,continuat cu saruturi coborand in jos unde a inceput un oral neprotejat ca-n filme cu absolut tot,deep,lins lovit pe obraz ,continuat cu un oral din partea mea ca tare dulce e piersica ei si se parea ca si ai placea,montat prezervativul si am inceput missionar printre saruturi si inbratisari apoi am schimbat pozitia caprioara unde iar aveam un peisaj foarte fumos,intre timp ce ai framantam fundul si ai mangaieam picioarele am terminat in prezervativ.Sters cu servetel umed si am fumat o tigara langa un pahar de vorbe si suc.Timp petrecut nu stiu .Cadou 150 lei un nr ON,NP

 

Notele de la mine 10++ pe linie ,amanta perfecta

Andreea iti multumesc pentru clipele care mi le-ai oferit.Esti zeita mea. :bow2 :kissing2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...