Sari la conținut

Andreea - 0763031162 (Nufaru)


Vizitator vladutz

Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Salut,

 

Am fost eu acum o perioada la andreea, a fost a doua oara.

O data am fost undeva prin vara anului trecut, si apoi in iarna.

Am observat schimbari la fata intre cele doua vizite. Daca la prima intalnire (Care a fost bineinteles exceptionala) avea vizibil putine KG in plus pentru gustul meu, la a doua s-a putut observa clar ca fata a lucrat la corpul ei. De asemenea, a prins-o bine si solarul.

Am sa relatez a doua vizita, deoarece am relatat si prima vizita pe aici undeva  :snap

Locatia dupa cum stiti toti e in zona nufarul, aproape de ieserea din oras (spre baile felix). 

M-a asteptat doar in lenjerie intima, iar cand am intrat deja ma luase in brate si am simtit cum ma trece un fior soptindu-mi la ureche "vai ce vreau sa ma futi".

Ei sincer, am fumat o tigara, am dusalit, am iesit, a facut oral, s-a pus pe mine si pam, terminat dupa cateva clipite. Am mai stat, am fumat, al doilea numar, frumos executat oralul, terminat CIM. GFE a fost la nivel foarte ridicat, am povestit ceva si am ras, mi-a povestit cateva de ale ei, eu cateva de ale mele, a fost o experienta placuta. Sper ca mai ai bricheta pe care ti-am lasat-o!

note:

Locatie: 10

Aspect: 9.5

Igiena: 10

Oral: 10 - are ea o tehnica speciala cu limbuta.

Normal: 10

GFE: 10

 

Timp? Nu mai tin minte, sincer va spun, a trecut ceva vreme, dar nu se uita la ceas, chiar am stat cu ea si povesteam pana ce mi-a ajuns taxiul.

Halat: 250 RON/h

 

Fratilor, care cititi pe aici, daca aveti drum in oradea, opriti-va la aceasta piesa de fata. Chiar isi merita locul in top.

 

Sayonara!

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ar trebui sa se înființeze un titlu de doctor honoris causa in managementul pozelor de forum, special pentru Rechnii. Sau dacă nu, măcar cheia orașului ar trebui sa i-o dam. Cât despre poze, sunt ca de obicei superbe,iar modelul la fel!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ar trebui sa se înființeze un titlu de doctor honoris causa in managementul pozelor de forum, special pentru Rechnii. Sau dacă nu, măcar cheia orașului ar trebui sa i-o dam. Cât despre poze, sunt ca de obicei superbe,iar modelul la fel!

ms ezemund............ai toata stima,te salut :hihat

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...