Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"Dragă domnule".. ia uitați-vâ la asta cum vorbește ... a prins glas . 1. aspectul fizic : arați ca o bagaboantă de Ego Mamaia ..ruptă de foame dar loială stăpânului ..îmbrăcată ieftin și te prezinți ieftin . 2. Serviciile : " simulare la oral" cu "furat la mână" și cu balon ...max 30 sec .. . Și futut în pizda plină de lubrifiant și printre degete . 3 .Gfe : mor .. ce e ăla ? ..păi tu ești pământ de mormânt .. despre ce gfe vb ? Aaaaaaaa ...sigur că da.. bag-o p'aia cu .. depinde de 'prost' . . de la caz la caz .. . Ești în top printre cele mai proaste experiențe avute în viața mea cu o femeie . ..Cu atât mai mult , tu ai fost plătită să oferi plăceri ..și ai oferit scârbă . .. Eu măcar te-am cumpărat cu ora din distracție ... să vezi cum o să fie când te cumpără unu' din necesitate și atunci când 500 ron sunt o bună parte din venitul lui într-o lună ..să vezi atunci 'viol asistat' ..o să fugi atât de tare când ai să scapi ..de o să-ți rămână bășinile'n urmă cu 10 m . .. Hai că poate mai apelez la tine ...poate și la prietena ta ... mai pe la iarnă ... la dat zăpada . "Te sărut și o noapte frumoasă"

hahahahahha  misto raspuns 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Astept părerea ta :*

Parerea mea am expus-o pe alte forumuri de "specialitate".

Aici nu scriu pentru ca daca ajuti comunitatea cu informatii esti penalizat si banat.

Ce pot spune e ca am petrecut un timp minunat in compania ta, imi cer scuze pentru anumite remarci rautacioase din trecut, si sper sa o tii asa in continuare, daca vei mai practica sau nu treaba asta pe viitor.

Ca sfat, daca te vei implica mai mult in actiune, vei avea numai de castigat.

Arati foarte bine dpmdv iar daca aduci un mic plus serviciilor prestate de tine poti ajunge printre cele mai bune din constanta.

E parerea mea si daca cineva are ceva de comentat ma poate pupa in cur.

 

PS: modificarea de pret este de bun augur dpmdv. :bow

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Parerea mea am expus-o pe alte forumuri de "specialitate".

Aici nu scriu pentru ca daca ajuti comunitatea cu informatii esti penalizat si banat.

Ce pot spune e ca am petrecut un timp minunat in compania ta, imi cer scuze pentru anumite remarci rautacioase din trecut, si sper sa o tii asa in continuare, daca vei mai practica sau nu treaba asta pe viitor.

Ca sfat, daca te vei implica mai mult in actiune, vei avea numai de castigat.

Arati foarte bine dpmdv iar daca aduci un mic plus serviciilor prestate de tine poti ajunge printre cele mai bune din constanta.

E parerea mea si daca cineva are ceva de comentat ma poate pupa in cur.

 

PS: modificarea de pret este de bun augur dpmdv. :bow

Te pup

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Parerea mea am expus-o pe alte forumuri de "specialitate".

Aici nu scriu pentru ca daca ajuti comunitatea cu informatii esti penalizat si banat.

Ce pot spune e ca am petrecut un timp minunat in compania ta, imi cer scuze pentru anumite remarci rautacioase din trecut, si sper sa o tii asa in continuare, daca vei mai practica sau nu treaba asta pe viitor.

Ca sfat, daca te vei implica mai mult in actiune, vei avea numai de castigat.

Arati foarte bine dpmdv iar daca aduci un mic plus serviciilor prestate de tine poti ajunge printre cele mai bune din constanta.

E parerea mea si daca cineva are ceva de comentat ma poate pupa in cur.

 

PS: modificarea de pret este de bun augur dpmdv. :bow

 

Cati bani ??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...