Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Deci sunt 2 variante:

1 colega noua a cedat deja

2 vor sa fie 3 in apartament

Poi două peştite ie mireu moi bini ka una singura. :)

Pardon, 4 in ap
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

As veni cu un pic de soare la mare, dar abia mai apuc sa fac cateva întâlniri aici la mine...

Au peste fetele?

Am avut o prietenă la Cannes negresă, care arăta asa si am pierdut-o in mulțime cand mi-a propus sa lucram amândouă fără agentie...Tocmai iesise fresh dintr-o nebunie de-a ei, se maritase cu un francez cult care i-a trântit un copil si o luase razna...M-am dus cu iubitul meu de-atunci la ei acasă, tot un cult, un arhitect...sa le zicem sa se despartă că nu e normal ca doi oameni buni sa ajungă in asemenea hal! S-au despărțit...E bine sa ai un iubit pe care sa te bazezi ca poate argumenta si poate ajuta intr-o situație de suflet, dar am pierdut o prietenă si o aventură pe cinste din cauza lui...m-am răzbunat pe el intr-un tarziu, facandu-i lipeala printr-un joc de conjunctură cu o negresă de zece ori mai grasă decat prietena pierdută. ☺

 

 

post-143417-0-17545000-1527043003_thumb.png

  • Like 6
  • Minus 36
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dar fata, Roxana, de ce nu mai zice nimic? Acum, in toată libertatea...daca tot e la această sectiune? Stiu că vorba ei mi-a atras prima oară atentia, iar a doua oară niste bârfe stupide complet neinteresante...

  • Like 6
  • Minus 36
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hahahha...fatah ci funny iejti ! :)

 

Io odata am fost la Pamplona. Am cunscut un venezuelian cari iera din Guatemala. Am pus iaurt ân cafia si ne jucam ka delfini. Ai facut vrodata snorkel ân duşi ? Daaa...si roşiile din salată uniori au seminte...di lemn. Da nui bai, ka scot flecurili niiecolojice din UE. Ador cum semnalizatoru revini singur cind traji di volan...si asta sa fii ânvatatura di minti pientru tăți din clasa a VI'a...B !

 

Da lasa asta...zini di tini...iesti bini ? Cio moi fasi mah fatah ???

 

:)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

Io odata am fost la Pamplona. 

 

Orasul unde San Fermin atinge cote apocaliptice, avand in vedere ca acolo s-a nascut fiesta asta :)

Ati vazut taurii ? 1 zi se bea crunt, de dimineata pana a doua zi dimineata, cu mic cu mare. Femei pisate si cacate pe ele ca acolo nu am vazut. A doua zi, cei care reusesc sa stea cat de cat in picioare, intra in fata taurilor. :) Mai mult vacute, dar na .. tauri.

Daca da dracii si te loveste vreun taur din ala, cu cat ai spitalizare mai mare, cu atat mai mult esti erou national si primesti pensie pe viata de la statul spaniol. :)

 

O vara intreaga am frecat menta prin Pamplona, combinat cu San Sebastian la o plaja mica. :)

 

Ce e drept, acolo curvele sunt curve. Si atat. :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

 

O vara intreaga am frecat menta prin Pamplona, combinat cu San Sebastian la o plaja mica. :)

 

Ce e drept, acolo curvele sunt curve. Si atat. :)

Adica ce vrei sa zici? Ca roxana nu e curva sau cum? :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Vezi ca se poate si cu poze reale :)

La cat de bine proportionata esti eu nu vad de ce sa folosesti poze false uneori.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Auzi Jaga...

 

Cind ti cheama la futut vrun cuplu dasta biezmetic...cari nor auzit ci jagardea iejti si vor sa aruuncie bani pi geam ka proşti...atunşea cind iel ti baga ku botu ân pizda lu nivastăsa...şti tu...săi rozi lindicu...tu cum faşi...îi spui ka tu nu faşi oral dicît protijat ??? Sau tu ai oroare doar di gustu puli...da zeama di pizda merji sa curga pi barbia ta !!!

 

:)))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...akuma ka am confirmaria ka iejti lezbianca dia mia...pot sa zik: halimeai tat lindicu pi gît...niprotijat !!!

 

:)))))))))))))))))))))

 

Sa mor di nu laş puni pi iuby al mieu sa ti chemi pi tini ântro seara la noi. Da stai linistita ka nu pientru mini teaş chema ! Laş puni sa aliagă ka partinera di cuplu una dasta moi grasa...şti tu, una cari oi mîncat tu dija cacat dispri ia pi topingu iei...da sai ceară iuby sa vina transpirata dupe vro 3 zili di canicula, fix atunşea cînd intra Radetu ân reviziie. So iei tu paia la linbi dila buric pin la noada curului...stațear bani ân git săți stea !!!

 

:)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...