Sari la conținut

Roxana Ct 0721685750 Si 0799351874


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Jaga...viezi ca so ieliberat un loc la Top Iegscorte Constanta ! Raluca si silicoanili iei superbe sor ritras dipi peata...asa ca ie un loc disponibil ! Ia zi...ti bagam la Top ??? Hai zi...ca doar tu iti doriesti din frageda prunciie treba asta...ca doar asa dai si tu di nisti bani adivarati !!!

 

Ci pacat ca iejti proasta fatah ! Atitia ani si tu inca nu teoi prins cum ie cu lucru asta. Noi vizut sufisiente fete cari or stat la Top cite un an...or facut full la lovele...sior atins targetu...si or plicat nisti doamne in lumea larga ! Tu ? Poi tu tat la statut di Jaga oi ramas...cu cortu...cu tepele din orasi ân orasi ! Io țeam zis di mult ca tu si prostiia ta osa fasiti cacatu praf...da tu Betmen !

 

Ia zi...revizuim atitudinia si ofierta ta ? Fasim din tini curva serioasa si futacioasa vrun an, doi ? Porma...o speli...si ti dai noua pila mall...da cu cascavalu roata...nucu brinza feliata ! Or sa crape invidiia porma an vinzatoarili alia dila Guess: "uite-o mah si pasta cu silicoanili iei, fasea foamea, da o dato pi buni si o divinit cucoana" !!!

 

:)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Jaga...viezi ca so ieliberat un loc la Top Iegscorte Constanta ! Raluca si silicoanili iei superbe sor ritras dipi peata...asa ca ie un loc disponibil ! Ia zi...ti bagam la Top ??? Hai zi...ca doar tu iti doriesti din frageda prunciie treba asta...ca doar asa dai si tu di nisti bani adivarati !!!

 

Ci pacat ca iejti proasta fatah ! Atitia ani si tu inca nu teoi prins cum ie cu lucru asta. Noi vizut sufisiente fete cari or stat la Top cite un an...or facut full la lovele...sior atins targetu...si or plicat nisti doamne in lumea larga ! Tu ? Poi tu tat la statut di Jaga oi ramas...cu cortu...cu tepele din orasi ân orasi ! Io țeam zis di mult ca tu si prostiia ta osa fasiti cacatu praf...da tu Betmen !

 

Ia zi...revizuim atitudinia si ofierta ta ? Fasim din tini curva serioasa si futacioasa vrun an, doi ? Porma...o speli...si ti dai noua pila mall...da cu cascavalu roata...nucu brinza feliata ! Or sa crape invidiia porma an vinzatoarili alia dila Guess: "uite-o mah si pasta cu silicoanili iei, fasea foamea, da o dato pi buni si o divinit cucoana" !!!

 

:)

Ce rost are sa o mutăm de colo-colo!? Este deja în topul de aici!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Poate aveam treaba

 

SCZ..PENTRU -1.. am vrut sa fac altceva,degete groase.Dar daca tot am scris aici la replica ta, te intreb aveai treaba  :onloo ,sau doar  :onloo sa fi fi intersantā,de clienti nu te intreb ca nu-i treaba mea sau iuby al tau!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu te am blocat , nu mai am wapp

uite na +1 la aceasta postare desi eu zic ca iti inchis oportunitati prin a nu avea cont de WhatsApp. Mai subtire cu alea-alea, te-a lovit amārealea?

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...