Sari la conținut

Topic pentru pariori


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De ieri m-am apucat de pariuri. Daca tot faceam pronosticuri bune sa vedem si cu banu' daca iese ceva. Mi-am pus 500 LEI limita pe zi. Daca vad ca s-au dus mai mult de 2000 ma retrag. Sa vedem!

Ieri am facut 200 din 7 bilete. 6 din tenis, unul din fotbal.

Va invit sa comentam impreuna, daca sunt pasionati in domeniu.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mi-am propus sa nu fac pariuri tampite, sa cantaresc un pic treaba. Si sub NICI o forma sa nu depasesc bugetul si cei 2000. Nu am de gand sa devin adict si nici nu imi fac griji in sensul asta. Va invit si pe voi, pasionatii de asa ceva sa fiti cumpatati. La pariuri nu ai niciodata nici o garantie. Nici macar la o cota de 1,10! Nu va cheltuiti banii de familie daca nu va permiteti!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

As fi pariat saptamana asta 500 lei pe Hull - Arsenal (2), 100 lei pe Cagliari - Parma (1) si aseara pe Juve tot cu 100 lei aveau cote bunicele.

Din pacate n-am ajuns la pariuri, plus ca nu stateam prea bine cu banii. Tocmai vineri iau salariu.

Am vazut ca ieseau toate.

Acuma imi e ca atunci cand o sa ma duc sa pun, nu-mi mai iese :-))

 

p.s. as paria la goluri, peste 2.5, pe Barca - Bayer (din sera asta). Are cota 1.80

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si daca tot vreti un castig de 60 70 % pe zi. Incercati Loto polonia.

Varianta 3 din 3 e cea mai buna. De exemplu la 1 leu pariat  poti castiga 66 lei  daca ies cele 3 numere. Si se extrag 20 numere din 80.

 

Nu ma bag la asa ceva! LOTERIE! Mai folosim si mintea!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Azi am jucat doar 3 bilete: Verdsco a batut, Dimitrov la fel. Nu stiu ce face Safarova cu Vinci. are 1-0 dar e 5-6 in set 2.

Pana acum asa avea plus 230. daca iese si asta.... ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si daca tot vreti un castig de 60 70 % pe zi. Incercati Loto polonia.

Varianta 3 din 3 e cea mai buna. De exemplu la 1 leu pariat  poti castiga 66 lei  daca ies cele 3 numere. Si se extrag 20 numere din 80.

 

e castig de 60% ca iesi pe pierdere cu 2-4% (mi-e lene sa fac exact). oricum sunt clar sanse mai bune decat la noi :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cum am zis.

La Barca - Bayer mergea, cu siguranta mai mare, peste 2.5 goluri - cota 1.80.

La risc mai mare, peste 3.5 goluri, cota 2,85 sau sa alegi ca marcheaza Suarez - cota 2.50.

 

Eu cred ca ies toate :-).

Ramane sa vedem

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu aveam prostul obicei sa pariez LIVE, dar dupa dezastrul de anul trecut Brazilia - Germania 1-7 m-am lecuit.... :no2 :no2 :no2 :no2 :no2

Link spre comentariu
Reputație: 188

eu joc la pariuri de cel putin 15 ani si varianta cea mai ok e cu dublari de suma , trebuie ceva banuti si rabdare, de exemplu se incepe k 5 lei x , ai pierdut joci 10 lei x , ai pierdut bagi 20 x, ai pierdut bagi 40 ron x de exemplu ai prins ai investit 75 ron si la 40 ron k , cota 3 da 120 ron si ai investit 75, idea e sa joci cota minim 3 un singur meci pe bilet, incercati asa cote la x sa fie intre 3 si 3,50 cota, bagati asa aiurea pe o foaie acasa fara bagati bani si inka ceva, sa jucati campionatul frantei liga 1 si 2 , romania, polonia unde ies multe egaluri, bafta

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cica incepand cu 18 mai liga spaniola intra in greva si se suspenda toate meciurile.

 

 

Asa e. De pe 16 intra in greva toata federatia pentru drepturile TV colective votate de consiliul de ministri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...