Sari la conținut

Topic pentru pariori


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ca regula generala, joc doar cate un meci pe bilet si respect cateva criterii. Nu joc cotele f mici, caut cote de min 1,3. Majoritatea cotelor pe care le iau sunt intre 1,5 si 2. Ma risc la pana la 3, 3 si ceva daca am o intuitie.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu prea pariez pe fotbal. prefer tenisul. Daca as fi pariat aseara alegeam Barca 1 solist si peste 2,5. Da' n-am facut-o asa ca ....

Azi am pierdut la primul bilet 100. Am pariat pe Makarova/Vesnina si au pierdut :(

Mai am 4 bilete. Bryan/Bryan castiga 2-0; al doilea ca fac hadicap peste 4,5

Hingis/Marza castiga

Begu Arruabarrena iau min un set cu Muguruza si Navaro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu joc la Publicbet.Cand pariez sume mai mari joc cu V.Daca o favorita are cota la victorie 1,70 , luata cu V1 -acasa sau V2 -in deplasare ii ramane cota 1,30 dar nu te scoate meciul respectiv daca se termina egal.Ramane cota 1.Joc de obicei 3 meciuri pe bilet,toate cu V.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Faceam f multe bilete pe 1 leu,la scor corect,cam asa : 1-0,0-1;1-1;1-2,2-1;2-2;1-3;3-1;3-3;2-0;0-2;3-0;0-3 si tot asa.La un scor de 4-4 era cota 400,la 4-3 era cota 200.La casa de pariuri nu ma duc niciodata sa bag 100 de bilete cu 1 leu biletul.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Faceam f multe bilete pe 1 leu,la scor corect,cam asa : 1-0,0-1;1-1;1-2,2-1;2-2;1-3;3-1;3-3;2-0;0-2;3-0;0-3 si tot asa.La un scor de 4-4 era cota 400,la 4-3 era cota 200.La casa de pariuri nu ma duc niciodata sa bag 100 de bilete cu 1 leu biletul.

 

Ma da' stiu ca munceai mult sa bagi 100 da pariuri!

Am si io "rugaciune" la tine: schimba si matale avataru' ala ca nu-mi vine sa ma conversez cand il vad! :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce-i drept am avut si eu 2 conturi online acum ceva ani. Nu mai tiu minte la care. Erau la moda atunci. Una parca era bet365, ata ceva cu Winn parca. In fine..

Dupa ce am invartit io cateva milioane pe acolo, dupa o luna aveam cam 100 lei profit. Si mi-am bagat pula, ca pierdeam vremea aiurea.

Intre timp m-am mai gandit la strategii noi. Sa vedem ce kkt fac acum. Daca nu merge bine in 2 luni max ma las.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma da' stiu ca munceai mult sa bagi 100 da pariuri!

Am si io "rugaciune" la tine: schimba si matale avataru' ala ca nu-mi vine sa ma conversez cand il vad! :)

-Ok.Putin mai tarziu.Poate postam maine sau sambata dimineata bilete pt sf saptamanii...sunt meciuri mai multe.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce-i drept am avut si eu 2 conturi online acum ceva ani. Nu mai tiu minte la care. Erau la moda atunci. Una parca era bet365, ata ceva cu Winn parca. In fine..

Dupa ce am invartit io cateva milioane pe acolo, dupa o luna aveam cam 100 lei profit. Si mi-am bagat pula, ca pierdeam vremea aiurea.

Intre timp m-am mai gandit la strategii noi. Sa vedem ce kkt fac acum. Daca nu merge bine in 2 luni max ma las.

-Am vazut o chestie,cota 1,5 maxim pe bilet.Joci 50 de lei.Presupunem ca o sa castigi,de aceea joci,suma castigata o pariezi toata tot pe o cota de 1,5 pe bilet si tot asa.Te opresti cand vrei sau daca pierzi o iei de la capat.N-ai pierdut decat 50 de lei.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

-Am vazut o chestie,cota 1,5 maxim pe bilet.Joci 50 de lei.Presupunem ca o sa castigi,de aceea joci,suma castigata o pariezi toata tot pe o cota de 1,5 pe bilet si tot asa.Te opresti cand vrei sau daca pierzi o iei de la capat.N-ai pierdut decat 50 de lei.

Asta nu e o tactica BROO! parerea mea! Ce zici tu e ca ruleta aproape! Nu mere asa treaba!

Daca vrei sa faci treaba, nu sa pierzi vremea si banii, trebuie sa studiezi. Asta e cheia! Urmaresti jucatorii, forma de moment, istorice, etc. Cere timp, da; doar asa faci bani!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si inca ceva: cotele asa zise sigure de sub 1,3 1,4 sunt tricki fricki!

EXemplu: bagi 5 bilete de 100. Sau 50, ca mai jos pierd vremea. Ies 4 si unul nu. Castigi sa zic 20+30+30+25. 105 si pierzi 100. Ai facut un kkt. ai luat 5 lei la 500 pariati!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca vrei treaba, faci. Da trebuie tot online. La cel putin 3 case. Cotele difera. Le alegi pe cele mai bune. Ex: la Casa X un meci are 1,8 la Y 1,85, la Z 1,95.

Iei la Z

Cu bafta gasesti in anumite momente la casa X cota 2,15 pt 1 solist si la Y 2,5 pentru x, acelasi meci. Bagi pe ambele si iesi pe plus. Ma rog, depinde de la situatie la situatie. Sunt meciuri de evitat, etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai dreptate boss,dar iti trebuie timp,timp mult.Si cu informarea...Esti constient ca acum la sf campionatelor se fac blaturi la greu!Ma uitam la Benfica si Porto,le da cota 1,08 la victorie.La toate echipele care se bat pt locurile 1,2,3 in clasament le da cota ff mica indiferent cu cine joaca.

Dupa parerea mea cea mai buna treaba e sa joci la goluri marcate,acum cand se fac cartile cum vor ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca vrei treaba, faci. Da trebuie tot online. La cel putin 3 case. Cotele difera. Le alegi pe cele mai bune. Ex: la Casa X un meci are 1,8 la Y 1,85, la Z 1,95.

Iei la Z

 

-E buna treaba dar trebuie sa joci sume ff mari ca sa te alegi cu ceva.

Cu bafta gasesti in anumite momente la casa X cota 2,15 pt 1 solist si la Y 2,5 pentru x, acelasi meci. Bagi pe ambele si iesi pe plus. Ma rog, depinde de la situatie la situatie. Sunt meciuri de evitat, etc.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai dreptate boss,dar iti trebuie timp,timp mult.Si cu informarea...Esti constient ca acum la sf campionatelor se fac blaturi la greu!Ma uitam la Benfica si Porto,le da cota 1,08 la victorie.La toate echipele care se bat pt locurile 1,2,3 in clasament le da cota ff mica indiferent cu cine joaca.

Dupa parerea mea cea mai buna treaba e sa joci la goluri marcate,acum cand se fac cartile cum vor ei.

 Asta cu golurile marcate e o paine de mancat. Dar DOAR dupa studiu. Trebuie sa vezi statistici, etc. Si la final de campionat e naspa. Se dau multe tepe!

Io d-aia merg pa tenis, ca e mai sigur. Stiu ca sunt blatisti si acolo, da' ii miros in general. La unii nu pariez nicicum, indiferent de cota si miza.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta cu golurile marcate e o paine de mancat. Dar DOAR dupa studiu. Trebuie sa vezi statistici, etc. Si la final de campionat e naspa. Se dau multe tepe!

Io d-aia merg pa tenis, ca e mai sigur. Stiu ca sunt blatisti si acolo, da' ii miros in general. La unii nu pariez nicicum, indiferent de cota si miza.

-Asa e.Mai vb.Ce sa-ti doresc...sa se inverzeasca toate biletele pe care le joci! ;-)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...