Sari la conținut

Topic pentru pariori


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cu Ferrer am nimerit-o. Cu Kohlschreiber nu! Da' e bine ca Ferrer avea cota ff buna! :)

La final de zi, n-am facut mare kk. Dar am iesit pe plsu cu 50 LEI. Sa fie primiti!

Hai va tzuc si pariuri bune!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ma uitam acum peste bilete si am avut o surpriza: n-am fost atent la casa si mi-a facut un bilet gresit! Da gresit rau! In loc de tenis mi-a bagat un meci de fotbal cu cota 55!!!!

Eu jucasem pe rezulatat exact la scoruri 2-0 pentru nu mai stiu care, ca am aruncat fituica la cos si ma trezesc cu rezultat corect 2-0 Altach - Salzburg! Clar ca Altach n-are nici o sansa, dar daca imi iese prin absurd, fac 2618 Lei din 50. Sau mai degraba 50 de lei aruncati la cos! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa remarc ca Andrei a nimerit un pronostic la Bayern - Barca. Doar ca un pic vag. Ai zis 3-2/2-3/4-3/3-4. La ce ai pus acolo trebuia sa joci peste 4,5 goluri si ieseau ceva banuti.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pentru Daywalker, cateva sugestii:

>

Real - Juve 1 solist cota f buna 1,7

Daca vrei la siguranta bani 200 pe 1 solist un bilet si 100 pe x, cota 3,8. Daca iese 1, faci vreo 33 de lei, daca iese x faci 62.

>

Corinthians - Asuncion (Copa Libertadores) 1 solist cota 1,3

>

Rusia - Scotia 1 (CE U17/Bulgaria) 1 solist cota 1,55

Franta - Grecia cota 1,37 Daca vrei sa te risti un pic pui X pentru cota 4,1 . De ce? Pt ca Franta are 6 pct si grecia 4. La x merg amandoua mai departe. Grecia nu bate oricum, dar Franta poate prefera egal ca sa scape de Rusia de pe locul 3. Daca Rusia bate 2-0 pe Scotia, si poate, iar Grecia pierde, merge mai departe Rusia.

 

Olanda - Italia ai 2,2 cota la 1 solist si 3,05 la x. Acum, pe 2 e Italia cu 3 pct. Olanda pe 3 cu 2 pct. Olanda are nevoie de victorie. Italia se multumeste cu x. Olanda are trupa mai buna zic eu. Dar Italienii pot inchide "italieneste" si sa scoata x-ul.

Anglia - Irlanda 1,4 la 1 solist. Anglia bate sa fie sigura de locul 1, acum are 4 pct. Irlanda e cam out cu doar 1 pct in grupa. Nu cred sa-i bata Irlanda si la x Italia sau Olanda, daca bat, pot trece pe locul 1. Eu as lua 1 solist!

>

Flora T - N Kalju (Estonia Cupa) cota 2,2 la 1 solist. Cota ff buna!

>

Napredak - Partizan (Serbia 1) 1,9 cota la 2 solist

>

Trabzon - Bursa (Turcia 1) 2,25 cota la 1 solist. Ambele isi joaca ultima sansa la Europa League. X nu avantajeaza pe nimeni. Raman de caruta ambele. Eu cred ca bate Trabzon dar poti incerca si varianta 12 cota 1,21. Cam slabuta, ce-i drept!

Gaziantep - Rize. Rize e prima peste linia de retrogradare cu 28 pct si un meci mai putin- asta, fata de locurile de sub ea.. Gaziantep are 36 si nici o grija. Nici sanse de cupe europene. Fara orizont. Poate iesi un x de aur pt Rize. Daca te risti la o cota de 3,3!

>

Debrecen - MTK (cupa Ligii Ungaria) cota 2 la 1 solist!

 

Cam asta. Da tre' sa te grabesti. Unele incep la 16:30!

Succesuri! :)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru Daywalker, cateva sugestii:

>

Real - Juve 1 solist cota f buna 1,7

Daca vrei la siguranta bani 200 pe 1 solist un bilet si 100 pe x, cota 3,8. Daca iese 1, faci vreo 33 de lei, daca iese x faci 62.

>

Corinthians - Asuncion (Copa Libertadores) 1 solist cota 1,3

>

Rusia - Scotia 1 (CE U17/Bulgaria) 1 solist cota 1,55

Franta - Grecia cota 1,37 Daca vrei sa te risti un pic pui X pentru cota 4,1 . De ce? Pt ca Franta are 6 pct si grecia 4. La x merg amandoua mai departe. Grecia nu bate oricum, dar Franta poate prefera egal ca sa scape de Rusia de pe locul 3. Daca Rusia bate 2-0 pe Scotia, si poate, iar Grecia pierde, merge mai departe Rusia.

 

Olanda - Italia ai 2,2 cota la 1 solist si 3,05 la x. Acum, pe 2 e Italia cu 3 pct. Olanda pe 3 cu 2 pct. Olanda are nevoie de victorie. Italia se multumeste cu x. Olanda are trupa mai buna zic eu. Dar Italienii pot inchide "italieneste" si sa scoata x-ul.

Anglia - Irlanda 1,4 la 1 solist. Anglia bate sa fie sigura de locul 1, acum are 4 pct. Irlanda e cam out cu doar 1 pct in grupa. Nu cred sa-i bata Irlanda si la x Italia sau Olanda, daca bat, pot trece pe locul 1. Eu as lua 1 solist!

>

Flora T - N Kalju (Estonia Cupa) cota 2,2 la 1 solist. Cota ff buna!

>

Napredak - Partizan (Serbia 1) 1,9 cota la 2 solist

>

Trabzon - Bursa (Turcia 1) 2,25 cota la 1 solist. Ambele isi joaca ultima sansa la Europa League. X nu avantajeaza pe nimeni. Raman de caruta ambele. Eu cred ca bate Trabzon dar poti incerca si varianta 12 cota 1,21. Cam slabuta, ce-i drept!

Gaziantep - Rize. Rize e prima peste linia de retrogradare cu 28 pct si un meci mai putin- asta, fata de locurile de sub ea.. Gaziantep are 36 si nici o grija. Nici sanse de cupe europene. Fara orizont. Poate iesi un x de aur pt Rize. Daca te risti la o cota de 3,3!

>

Debrecen - MTK (cupa Ligii Ungaria) cota 2 la 1 solist!

 

Cam asta. Da tre' sa te grabesti. Unele incep la 16:30!

Succesuri! :)

 

Mersi mult! Sper să ajung pănă la 4 jumate! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pentru Daywalker, cateva sugestii:

>

Real - Juve 1 solist cota f buna 1,7

Daca vrei la siguranta bani 200 pe 1 solist un bilet si 100 pe x, cota 3,8. Daca iese 1, faci vreo 33 de lei, daca iese x faci 62.

>

Corinthians - Asuncion (Copa Libertadores) 1 solist cota 1,3

>

Rusia - Scotia 1 (CE U17/Bulgaria) 1 solist cota 1,55

Franta - Grecia cota 1,37 Daca vrei sa te risti un pic pui X pentru cota 4,1 . De ce? Pt ca Franta are 6 pct si grecia 4. La x merg amandoua mai departe. Grecia nu bate oricum, dar Franta poate prefera egal ca sa scape de Rusia de pe locul 3. Daca Rusia bate 2-0 pe Scotia, si poate, iar Grecia pierde, merge mai departe Rusia.

 

Olanda - Italia ai 2,2 cota la 1 solist si 3,05 la x. Acum, pe 2 e Italia cu 3 pct. Olanda pe 3 cu 2 pct. Olanda are nevoie de victorie. Italia se multumeste cu x. Olanda are trupa mai buna zic eu. Dar Italienii pot inchide "italieneste" si sa scoata x-ul.

Anglia - Irlanda 1,4 la 1 solist. Anglia bate sa fie sigura de locul 1, acum are 4 pct. Irlanda e cam out cu doar 1 pct in grupa. Nu cred sa-i bata Irlanda si la x Italia sau Olanda, daca bat, pot trece pe locul 1. Eu as lua 1 solist!

>

Flora T - N Kalju (Estonia Cupa) cota 2,2 la 1 solist. Cota ff buna!

>

Napredak - Partizan (Serbia 1) 1,9 cota la 2 solist

>

Trabzon - Bursa (Turcia 1) 2,25 cota la 1 solist. Ambele isi joaca ultima sansa la Europa League. X nu avantajeaza pe nimeni. Raman de caruta ambele. Eu cred ca bate Trabzon dar poti incerca si varianta 12 cota 1,21. Cam slabuta, ce-i drept!

Gaziantep - Rize. Rize e prima peste linia de retrogradare cu 28 pct si un meci mai putin- asta, fata de locurile de sub ea.. Gaziantep are 36 si nici o grija. Nici sanse de cupe europene. Fara orizont. Poate iesi un x de aur pt Rize. Daca te risti la o cota de 3,3!

>

Debrecen - MTK (cupa Ligii Ungaria) cota 2 la 1 solist!

 

Cam asta. Da tre' sa te grabesti. Unele incep la 16:30!

Succesuri! :)

 

 

Cam asa fac io o analiza cand pariez. Incerc sa si gandesc, nu sa bag la plezneala! Bine, nu e o garantie nici asta, ca dujmanul vegheaza (case de pariuri). Nu sti niciodata ce surprize pregatesc cu bani frumosi luati de la fraierii care gandesc mult! Asa ca mine! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu broo! Io intru pe publicbet, vad ce cote au si le iau la puricat! Analizez clasamentele, Ma uit la context,ultimele rezultate ale combatantelor, etc. Apoi fac listuta si ma duc sa iau beletele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...