Sari la conținut

Terapie calmanta si relaxanta prin masaj si companie


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da, sunt multe fete care dau bon fiscal si nu sunt atat de clevetitoare si ironice ca tine, ele chiar au clienti!

Si da, multi duc bonul fiscal acasa la neveste, ai o problema cu asta?

 

 

   Eu nu am nici o problema cu ce fac altii sau cu ce faci tu,de ce te certi cu mine,avem ceva de impartit?

 

  Eu nu vreau multi clienti. Uite,pe toti astia care stau cu limba scoasa pe langa pozele mele dar nu au bani nici sa imi linga talpile pantofilor sau sa imi scuture presul de la usa,ii trimit la tine.Esti multumita?

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Noi stim ca e purtator de penis, stii tu altceva??? :)

 

 

   Voua va cam place sa va controlati intre voi...Pai de-asta injurati femeile,fiindca va plac barbatii.I-ai luat-o in gura?

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pari stresata in ultimul timp, nu-ti mai iese nicio caterinca, nimic.... :)

 

   Ai tu prea multe pareri eronate in ultimul timp,semn ca te-ai ramolit.Nu stau eu in parerile tale.

 

   Unul ca tine nu are putere financiara nici sa isi sustina familia,o nevasta nepretentioasa.Nu va duce gandul cat de capabili pot fi alti barbati.Stai ca o molie,aici,pe forum ca sa imi toci mie  volanasul de la bikini.Gura casca ce esti! Vezi ca-ti curg balele,sterge-te la gura!

 

 

   De grozavit,multi va grozaviti dar mai trebuie sa si platiti.Unii sunt cu banul,altii cu latratul,ca tine.Latraule!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma bag si eu putin ca musca-n lapte, daca imi este permis ! Siana, @Laury este un el, nu o ea :)

 

Atat, ma scuzati, faceti abstractie de mine, continuati !

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Siano, Vali spune ca de cand l-ai schimbat nu mai merge treaba asa bine. A zis ca tine la tine si-i gata sa se implice chiar daca esti prea mandra sa i-o ceri.

E pe drum...

 

    Da,tocmai mi-a dat telefon si mi-a zis ca imi da cheile unei vile din Casin sa imi fac de cap acolo cand am eu chef,fara sa imi ceara nimic in schimb.Mi-a zis ca vrea sa fiu stapana vietii lui.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

  Vezi ca-ti curg balele,sterge-te la gura!

Consuelo, stai calma....esti fututa si trecuta la diverse de-acu' vo trei ani :)

 

Balele imi curg, recunosc, ca oricarui barbat cauia inca i se mai scoala pula, dar in niciun caz la tine ;)

 

Ma bag si eu putin ca musca-n lapte, daca imi este permis ! Siana, @Laury este un el, nu o ea :)

Acelasi lucru l-am subliniat si eu, nimic mai mult.....urmezi tu =))

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

    Da,tocmai mi-a dat telefon si mi-a zis ca imi da cheile unei vile din Casin sa imi fac de cap acolo cand am eu chef,fara sa imi ceara nimic in schimb.Mi-a zis ca vrea sa fiu stapana vietii lui.

Cheia era ruginita? e de la subsol.

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Consuelo, stai calma....esti fututa si trecuta la diverse de-acu' vo trei ani :)

 

Balele imi curg, recunosc, ca oricarui barbat cauia inca i se mai scoala pula, dar in niciun caz la tine ;)

 

 

    Consuelo este ma-ta,luata in p--a de toti boii din satul de unde te tragi,bai asta venit la Bucuresti cu teleguta trasa de magari ca sa vezi cum arata un bloc.Cred ca in viata ta nu ai urcat intr-un lift sau pana la etajul zece al unui bloc.

 

  Nici nu indraznesti sa-ti faci sperante cu mine,stiu.Iar cu ce au in pantaloni si cu ce pot,putini se pot lauda.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

    Consuelo este ma-ta,luata in p--a de toti boii din satul de unde te tragi,bai asta venit la Bucuresti cu teleguta trasa de magari ca sa vezi cum arata un bloc.Cred ca in viata ta nu ai urcat intr-un lift sau pana la etajul zece al unui bloc.

 

  Nici nu indraznesti sa-ti faci sperante cu mine,stiu.Iar cu ce au in pantaloni si cu ce pot,putini se pot lauda.

Ne-ai convins, esti o doamna in adevaratul sens al cuvantului :)

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ne-ai convins, esti o doamna in adevaratul sens al cuvantului :)

 

 

   Usicheala mai,Pacaliciule...Nu mai te strofoca tu sa pui bete in roate altora...amaratule...Crezi ca incerc sa duc munca de convingere cu vreunul ca tine,ca ma rog de tine?Anunturile mele nu iti sunt adresate,asa ca muta-ti muianul ala de prost pe alta pagina,nu-mi mai balosi pozele!

 

 

    Ce crezi ca faci,dirijezi circulatia clientilor spre niste paduchioase pe care le aveti voi sub aripa protectoare de ciorobeti punand spre mine semne de circulatie cu ATENTIE!PERICOL! sau CURBA PERICULOASA?Daca sunt o curva periculoasa,sunt in sensul bun al cuvantului.

 

  Pana la urma orice ati scrie,imi faceti reclama,chiar daca una negativa.

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

   Usicheala mai,Pacaliciule...Nu mai te strofoca tu sa pui bete in roate altora...amaratule...Crezi ca incerc sa duc munca de convingere cu vreunul ca tine,ca ma rog de tine?Anunturile mele nu iti sunt adresate,asa ca muta-ti muianul ala de prost pe alta pagina,nu-mi mai balosi pozele!

Niste poze extraordinare, tin sa mentionez.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Niste poze extraordinare, tin sa mentionez.

 

  ...care nu-s de mutrele voastre nespalate.

 

   Se gasira Mucia cu Bambucia.

 

  Duceti-va si numarati-va maruntisul la colt de strada,nu mai incercati pe langa fundul meu,ca nu va merge,pomanagii cu chilotii rupti in fund !

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

  ...care nu-s de mutrele voastre nespalate.

 

   Se gasira Mucia cu Bambucia.

 

  Duceti-va si numarati-va maruntisul la colt de strada,nu mai incercati pe langa fundul meu,ca nu va merge,pomanagii cu chilotii rupti in fund !

Tu stii sa vorbesti murdar sau jegarit?

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tu stii sa vorbesti murdar sau jegarit?

 

  Eu stiu sa aplic electrosocuri verbale.

 

  Mars,mai,copilul strazii,in canalul tau si cand mai scoti capul de-acolo sa vii sa-mi stregi pantofii de praf cu limba daca vrei sa iti dau maruntis sa-ti iei covrigi !

Link spre comentariu

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Vad ca esti constient ca esti o nulitate.Nici tie nu iti vine sa crezi ca te baga cineva in seama,ca arunca cineva cu o replica in tine,fie ea murdara sau jegoasa,ca iti varsa cineva cosul de gunoi in cap,ca iti baga in cur niste puli cu electrosocuri...Cred ca la fiecare replica a mea strigi si sari in sus de bucurie.Vad de fapt ca iti place sa fii umilit verbal,impulit frazeologic si ai descoperit ca se poate asta si gratis daca ma provoci.Saracule!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...