Sari la conținut

epilare masculina inghinala cu finalizare


Postări Recomandate


  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Programeaza-ti o sedinta de epilare cu ceara

 

Buna!

Pentru cine doreste o epilare completa cu ceara inghinal/interfesier si nu si-a facut curaj pana acum sau pur si simplu nu a intalnit pe cineva care sa il multumeasca suficient, acum puteti sa incercati.

Va garantez ca durerea nu este atat de puternica pe cat spun legendele, iar experienta mea in domeniu va va dovedi acest aspect.

 

O epilare completa dureaza in jur de 20 de minute, in functie de  dimensiunea parului si/sau de ultima metoda folosita pentru epilare. In cazul celor rasi va fi un pic mai dificil, pentru cei tunsi sau naturali va fi floare la ureche.

 

Este important ca dimensiunea parului sa fie una ok, foarte foarte scurt nu se epileaza corespunzator. Trebuie lasat sa creasca minim 3 saptamani in cazul celor care se rad si minim 4 saptamani in cazul celor care se tund. 

 

Sedinta de epilare contine trei parti:

Prima parte consta intr-o pregatire initiala a zonei de epilat printr-un dus cu apa cat mai calda( cat de fierbinte suporta corpul vostru), a doua parte constand in epilarea in sine si a treia parte, hidratarea (folosesc o combinatie de uleiuri nearomate care ajuta pielea sa nu se irite.

 

Daca in timpul masajului de hidratare (care consta in masarea/mangaierea/ungerea atenta a fiecarei parti epilate cu ulei) se produc efecte de "veselie"  si evident, daca sunteti  "atenti" , este posibil sa va bucurati de o finalizare delicata prin tehnici specifice masajului erotic ( Nu ofer contact sexual, nici penetrare, nici oral, nici normal, nici un fel!!Doar o finalizare prin tehnici ale masajului erotic. Pe romaneste spus, o labuta deosebita).

 

Costul pentru sedinta este relativ.In functie de zona. Inghinal 100 ron plus 50 ron pt finalizare (prin tehnici specifice masajului erotic, nu ofer sex de nici un fel, NICI UN FEL!!!) pe spate -intre 50-100 ron (in functie de marimea zonei respective si de densitatea parului)

Desigur, pentru cine doreste, se pot efectua si epilari axiale si de orice alt fel. Discutam la fata locului.

Programarile vor avea loc in locatia mea, situata in zona Titan. Programarea se face cu o zi in prelabil sau in ziua respectiva, in functie de disponibilitate. Metoda de contact este prin email [email protected] sau telefonic 0758.609.361

Mai multe discutam in timpul sedintei. Pentru contact incercati email [email protected].

 

 

 

 

Aveti aici si o prima recenzie a unui domn care a avut curajul sa se lase "jupuit".

Nae.A

Curvar Ucenic
  • m.jpg
  • Curvar Ucenic
  • bullet_black.png
  • 27 Postari:
  • Inscris la:

    16 March 2014

 

  • Reputatie: 121
  • Locatie:Sector 1

Postat Ieri, 21:34

"Pentru ca am fost rabdator (dupa ce am cautat-o pe Randunica aproape o luna pe email si dupa ce in cele din urma mi-a lasat numarul de telefon sa ne corespondam, am reusit performanta).

 

Recunosc ca in prima faza am vrut sa fac un skepsis si doar sa ajung sa o vad, sa vad si eu cine este Randunica si de de ce e asa controversata. Aveam oaresce emotii in privinta epilarii cu ceara la cuc (ma riscam si la un tuns cu masina, doar sa ajung sa vad si eu personajul din spatele Randunicii cea nesuferita si plina de ea), dar a meritat in cele din urma.

 

Cum spuneam, ieri pe la amiaza am contactat-o, am aflat ca ar avea timp in jur de ora 16-17, Era ora potrivita si pentru mine. Nu am discutat nimic de partea financiara. La ora stabilita eram la locul indicat, ghidat si toate bune. Dupa ce am vorbit cu ea pana cand decantorul a pregatit ceara, m-a poftit la dus unde m-a invatat cum sa pun dusul cat mai cald in zona respectiva si sa nu ma ating de vreo forma de sapun. asa am facut,am stat 10 minute cu apa calda, cu usa deschisa, intre timp mai discutand una alta cu ea, asa de la distanta.

 

Cand am iesit din baie a chicotit ea asa ca spera sa nu fi facut singur vreo laba, ca are ea grija de acest aspect la final de chin. Mi-am benoclat eu ochii la ea ca nu m-am prins daca vorbeste serios sau ma ia la misto. Randunica este o fire naturala, poti sa discutii cu ea orice, este inteligenta si foarte placuta. M-a facut sa ma simt in largul meu si m-a scapat repede de emotiile pe care le aveam cand am ajuns la ea si cand ma cam zbarleam la gandul ca o sa ma jumuleasca si ca o sa fie dureros.

 

Pentru ca eram speriat ca de bombe i-am zis sa fie rabdatoare cu mine. Mi-a zis sa am incredere in ea ca stie ce face. Tot chinul a durat in jur de 15 minute, suportabil, acceptabil.

 

Am intrebat-o de pretul seidntei si mi-a zis sa dau cat vreau eu, ca pentru ea e o pasiune ce face si cadoul il lasa la aprecierea fiecaruia. Dar sa nu ma grabesc pentru ca partea frumoasa acum vine, hidratarea.

 

Daca stiam ca hidratarea pulii dupa epilare inseamna cea mai senzuala si intensa laba pe care mi-au facut-o doua manute in viata mea, ma hidratam des, des de tot.

 

Pentru ca totul sa fie reusit am intrebat-o daca pot sa o admir in toata splendoarea ei, arata senzational gravida, nu stiu cum arata inainte sa fie gravida, dar peisajul unei femei slim, cu sanii bestiali si cu burtica este una memorabila. Recunosc ca niciodata nu m-am bucurat de o asemenea priveliste. Unde pui ca are o fata angelica, cu buze carnoase, dinti albi perfect aliniati la locul lor, ochii verzi (foarte verzi si mari si gene lungi) si cand se uita la pula in timp ce o masa si mai lasa sa se vada si buzele carnoase de jos cu niste labii interioare superbe nu aveai cum sa nu ai erectie instant. A zis ca nu e problema.

 

Ca sa am dovada a ceea ce spun i-am facut si o poza, insa cu telefonul ei, pentru ca ii era teama sa fac poze cu telefonul meu, din considerente lesne de inteles.

http://2.bp.blogspot.com/-lBBkvO5_X0g/VO9YKWp2qeI/AAAAAAAAAOc/eArmVrvcNQw/s400/11003927_766723816739228_1444968439_n.jpgEu am facut poza, ea a editat-o (sa nu se vada fata) si mi-a trimis-o pe whatsapp.

 

Ea s-a scuzat pentru lipsa unei manechiuri corespunzatoare, spunea ca din cauza unor grave probleme in familie plus sarcina ei cu cateva mici probleme plus alte greutati, nu a avut timp sa se ocupe de unghiutele ei. E de inteles, mi-a povestit destule lucruri triste din viata ei. Nici eu nu prea am dimensiuni cu care ma pot lauda, insa de admirat in poza nu este penisul meu ci sanii ei si privelistea pe care am savurat-o eu. Pacat ca nu am avut cum sa fotografiez si buzele(atat pe cele de jos cat si pe cele de la gurita ei superba).

 

Pentru intreaga sesiune i-am lasat cadou pe masa 150 ron (nici nu s-a uitat la ei sa vada cati bani sunt, i-am lasat acolo, m-am incaltat si m-a condus la iesire), bani bine investiti si sper sa se faca bine cat de curand sa pot sa revin pentru epilare in aproximativ 2 luni spune ea ca e recomandabil.

Ieri eram destul de rosu-rozaliu in zona, astazi pielea mea e alba si fina ca de bebelus.

Ce am scris vreau sa sune a recenzie pentru doritorii care vor sa se epileze inghinal si nu au reusit sa gaseasca inca pe cineva care sa faca asta cu pasiune si sa-i iasa si bine.

Partea cea mai tare este combinatia de epilare cu hidratarea erotica de la final, unde practic te alegi si cu o satisfactie pe masura.

Mentionez ca am intrebat-o daca pot face o recenzie despre sedinta de epilare si mi-a zis ca nu e nici o problema, ba chiar ma roaga ea sa scriu cat mai detaliat, poate isi vor face si altii curaj sa se programeze la ea.

Bafta! "

  

 

Intre timp am nascut, asa ca nu va asteptati sa ma vedeti momentan cu burtica.

Voi fi disponibila putin timp, deoarece intentionez sa raman din nou insarcinata. 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...