Sari la conținut

0753603557 Warning! (Stefan cel Mare)


obstireanu

Postări Recomandate


"Bună! O brunetă cu ochii albaştri, 1.67/50kg, sâni mărimea 4, sexi, curată şi frumoasă, ofer sex total bărbaţilor generoşi. Deţin locuinţă. tel 0753603557" Evenimentul. Un numar fara istoric in cash Google. Sun, 4 apeluri nu raspunde, redial la al 3-lea raspunde cu o voce semi amabila. Intreb direct despre oferta, 80lei total protejat 100lei total neprotejat. Intreb locatia si-mi spune sa vin la CUB vis-a-vis de blocul Cina si de BRD. Ajung, mai sun o data si-mi spune bloc prea multe detalii strica. Intru, un apartament 2 camere semi-decomandate, amenajat la limita chiciului cu gresie pe jos. Curatel. Fata spune ca are 19 ani si e de crezut, usor bruneta, cu ochii albastri intr-adevar, 167cm pe tocuri si probabil 50 kg, marimea sanilor suspecta, imbracata ca la mama acasa. "Sa fumez o tigara si ne apucam de treaba" imi spune. Eu nu fumez. Incerc sa socializez putin cu ea dar fara succes fiindca are o instructie extrem de subtire. Nu prezenta, intuitie, subtilitati, feminitate... se vedea clar ca e total lipsita de experienta si nici vreun skill nu avea . Renunt. Ii dau 100 la cererea ei. Dam jos textila, ea curatica (eu facusem dus inainte de a ajunge) dar surpriza; sanii marimea 1 spre 2 in forma tuguiata molcuti, picioarele ingrosate cu glezna la fel. Fix ce urasc. Micutul s-a facut mic de tot. Ii spun sa inceapa cu un oral de inviorare si dupa ce il intareste sa-i puna caciulita ca sa trecem pe anal dupa care scoatem caciulita revenim la oral si finalizez CIM. "Ce e aia CIM?" ma intreaba mirata pe bune. Ii expic. "Aaaa, da eu nu suport sperma, vomit imediat si daca o bagi in cur eu nu mai pun gura... " ?????. O intreb unde pot sa termin si-mi raspunde hotarat "in prezervativ sau pe spate/buci" . Micutul nu avea nici in gand sa se ridice. Ma hotarasc sa raman numai pe oral si finalizarea pe sani. Habar nu avea sa il faca; lua in gura doar capul si il mozolea. Ii explic sa scota limba, sa o plimbe de la cap la oo, etc. Cred ca a incercat dar nu-s sigur. Ala mic abia daca se dezmortise pe jumatate. Pana la urma, si nu pot sa va spun la cine ma gandeam, am finalizat pe sani insa dupa primul jet si-a ridicat mainile de pe micut si aproape ca plangea.A trebuit sa o mai storc eu; Rateu total! GFE - 1 cu multa ingaduinta fiindca a incercat;Oral - 1 neprotejat, fiindca doar unge pula cu saliva, usor de tot ca sa nu simtzi;Anal - accepta protejat dar nu te mai poti intoarce in oral fara guma;Normal - accepta protejat insa din discutii am inteles ca trebuie sa stai bine in Fi;CIM - Nu;Finalizare - in prezervativ sau pe buci. Concluzie: NU RECOMAND0753603557 Iasi/CUB Stefan cel Mare/prea multe detalii despre locatie W A R N I N G

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...