Sari la conținut

Nicoleta Zorilor Tel 0737054713


Postări Recomandate

Da eu nu va inteleg de ce alegeti sa ramaneti daca mergeti pentru cineva si va intampina altcineva care nici nu arata grozav si e " cu niste tatuaje pestrite mai "prison"  destul de efervescenta ,supraponderala .. ". Adica vedeti de la inceput ca ceva nu e in regula, dar sperati ca poate, poate, a iesi ceva interesant? 

Poate speranta e ca se transforma ulterior din Ratusca - cea - urata in Zana Maseluta :slap2   si ceea ce e evident esec vizual devine o experienta fenomenala!! :no2  Sau e doar un mister care nu va avea ever un raspuns viabil :thinking

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

huh ca sa nu mai fie confuzii :)))

 

Stimate domn, accepta, te rog, corectia (ca doara nu era sa spun: mica corectie).

 

Seara buna!

 

P.S. Felicitari pentru imortalizarea in "chip" a personajului!

Link spre comentariu
Vizitator ediov
Reputație: 0

Buna,

Am fost si eu la locația din VIVA

 

Sunt 2 fete, una roșcata si una bruneta.

Am ales-o pe cea roșcata deoarece arata mai bine. Pot sa spun ca am fost mulțumit mai putin lipsa FK . Dupa prima finalizare am auzit vocea unui alt coleg in apartament. Lucru cam neplăcut. Dar brunețica fara sa ne întrebe cat mai avem l-a introdus in casa pe celălalt doritor. A trebuit sa renunt la dusul de dupa un lucru cam neplăcut PTR mine deoarece l-a băgat in baie sa pot iesi eu din apartament si sa nu ne intalnim. Practic am fost pus in fata faptului împlinit neavând o alta soluție decat sa plec mai devreme si fara a doua finalizare care a si fost plătită.

Link spre comentariu

sa sti ca nu a fost nimic premeditat, fetele nu se inteleg intre ele, e fapt nici nu se plac. E o situatie neplacuta pentru ambele :)

 

trecand la lucruri serioase, cum e accesul la Viva City? In trecut era poznic la bariera care intreba unde mergi si inainte sa te lase cerea confirmarea unei persoane din apartament. Mai exista? Sau se intra pe baza de zambet/priviri cu subinteles?

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator ediov
Reputație: 0

Daca fetele nu se inteleg ar trebui sa se mute singura roșcata, deoarece ar avea mult mai mult de câștigat.

In privința accesului am format codul primit de la roșcata si nu m-a intrebat nimeni nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Tinand cont ca ai luat-o destul de tare pe domnisoara Nicoleta la inceput si acum ii iei apararea sa inteleg ca urmeaza o recenzie?

sa sti ca nu a fost nimic premeditat, fetele nu se inteleg intre ele, e fapt nici nu se plac. E o situatie neplacuta pentru ambele :)

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Am avut din nou o intalnire in noua locatie.

Acctiunea este identica ca si in prima recenzie ce am facut-o.

Intradevar ca si aspect  fizic este peste medie.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

in curand o sa mergem la tine  :bye

 

La prima citire am crezut ca ai folosit "pluralul majestatii".

Ulterior m-am dumirit. De fapt vor merge doi, unu-i Harry, al doilea ar fi Pokeru. Ma intreb, 77 ce face in timpu' asta?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna..ultimele 3 zile in Cluj, va astept la mine😊😊😊va pup

 

Domnișoară, fii bună și răspunde-mi la trei întrebări:

 

1. Care este numărul la care poți fi contactată? Cel din titlu sau 0726877814 - pe care l-ai indicat în postarea nr. 23?

Dacă numărul din titlu nu mai e valabil, atunci trebuie să rugăm un moderator să-l schimbe.

 

2. Care este userul folosit de tine: cel roșu sau cel citat de mine?

Iarăși, dacă userul roșu nu mai e valabil, trebuie retras și înroșit cel folosit.

 

3. Când ne încânți cu pozele pe care ni le-ai promis?

Cei ce te-am admirat în pozele postate de Charny așteptăm cu nerăbdare noi poze. Cam înjositor probabil (pentru noi), dar perfect explicabil.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

La banii astia le poti lua pe toate cele șapte de la top o ora cu doua finalizari. Futi o saptamana câte una. Sau poate vine unu si îți da 14 finalizări in noaptea aia de îți despica Piersica pana se vede samburele!!!!!! Vorba aia: nu-i prost cine cere.

Mie mi-a zis ca nu a mai stat niciodata toata noaptea. Deci, estimez ca nici tipul care a intrebat-o nu a dat pana la urma 2000 de lei. Nici nu cred ca merita, oricum nu prea ai ce socializa cu ea. Sa te uiti la ea cum scrie pe facebook sau la televizorul dat pe kiss sau pe canale de mondenitati scarboase. De cate ori sa faci sex, nu esti o masina, desi ele se cam apropie de definitia robotului. Saracul robot macar nu e fals si rau!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...