Sari la conținut

Postări Recomandate

nu incercati ca veti lua o tzeapa majora..am chemat-o eu acum o saptamana la hotel si in loc de poza asta a aaprut o alta tipa, cam tiganca de fapt si care pt suma imensa de 100 euro a facut 20 minute de sex si 40 de minute de dus...plus telefoanele care ii tot sunau..morala e ca nu merita..si e si naspa tipa care vine..

Link spre comentariu

Locatie curata in buricul targului. Domnisoara cu bune maniere, glumeata, sani super cur misto si piele fina. arata m-ai bine decat in poze.Serviciile fara comentariu negativ . Raportul calitate/pret de nota 10, merita sa incercati... Nu pot da detalii despre timp si bani pentru ca nu sunt implicat in treaba asta (am fost si voi fi client constant).

Link spre comentariu

Fratilor, nu stiu la cine ati fost voi de v-a placut asa mult, eu am fost zilele trecute si e mare tzeapa; fata e naspa rau, fara tzatze, neingrita (ne-epilata, etc) nu-si pune mai multe poze pt ca n-are ce arata! nu stie sa faca nimic ca lumea!

Link spre comentariu

Mie mi-a placut foarte mult! Foarte frumoasa la fizic, draguta la fatza si... labiile sunt ok din punctul meu de vedere (asta, apropo, la ce a afirmat cineva mai jos ca ar trebui sa-si faca operatie la labii). Credeti-ma ca nu are nevoie de operatie la pasarica! :) Ca sa inchei... a fost o experienta placuta. Accepta FK si e chiar de calitate,e bucuroasa la pozitii noi si le accepta cu placere.face si anal dupa ce o penetrezi si te joci putin cu degetul in ea sa o largesti putin.defectul este ca e putin cam larguta la pasarica dar este acceptabila.accepta ejacularea in gura,pe fata si pe corp....O sa mai trec pe la ea! Sper sa se poarte la fel de bine cu mine si data viitoare!

Link spre comentariu

sal ma se pare ca nu te a placut fata ca mie mi a recomandat o cineva am vazut pozele dar sincer nu credeam sa fie ea...dar surpriza era ea.. e si focoasa mi a placut curata ce i drept zona unde ne am intalnit ma speriase dar nu s a intamplat nimic..cred ca tu esti invidios s au cred ca pur si simplu formula

Link spre comentariu

pozele sunt incantatoare si sunt reale ... meritul mare i-l are fotograful...O tarancuta. Pot spune ca nu arata bine de loc face to face. Nu are locatie nu stie prea multe ...Apropos face si uro si are si un taximetrist ce pote intra si el la ....Parerea mea personala nu impresioneaza cu nimic ...tot meritu l se datoreaza fotografului.Of nu stie sa puna un prezervativ pe ...Eu unul nu recomand.

Link spre comentariu

am fost si eu la ea si ma declar multumit. Eram curios ce e de capul ei pentru ca am aflat ca stam la 2 blocuri distanta.Fata arata bina, am ramas surprins cand am vazut-o, mi-a etalat un sexappeal debordant. ( se poate asocia cu o profesoara sau secretara). Cei drept are si defecte, ma rog pentru gustul meu poate altora le place. Este un pic cam slaba, mie imi plac cele putin mai carnoase, sanii ii are mari dar sunt moi si putin lasati , dar foarte apetisante cu sfarcuri numai bune de supt ca la biberon , iar pasarica are labiile mari , mie imi plac pasaricile netede si cu labii mici. Are si calitati fata, vorbeste frumos, este politicoasa , comunica cu tine si este atenta la nevoi. Face cam tot ce spune la telefon ( oral ne cu finalizare in gurita, sex in toate pozitiile)Am fost la ea si am stat o ora, timp in care nu m-a grabit si mi-a satisfacut toate poftele. Per total eu ii dau 9 Alinei pentru ca merita. O sa mai merg zilele astea si o sa va impartasesc si a doua experienta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Hai sa ne lamurim. Aceasta Alina: 0733.723.321, are locatia la Titan, si este exact cum a descris-o laurexul si o recomand cu caldura. Am fost si am revenit pentru ca mi-a oferit o experienta placuta de fiecare data. Recomand.
Link spre comentariu

Deci fata este super ok.Am fost la ea de 2 ori,se implica foarte mult,nu se grabeste chiar daca stai doar un nr. (100 RON),accepta diverse fantezii,nu practica sex anal,locatie vis-a-vis de statia de metrou Titan.La corp arata foarte bine,este inalta,slabuta,simpatica si face parte din categoria celor care incearca sa faca tot posibilul sa revii si a doua oara,nu mizeaza neaaparat pe cantitatea de clienti cat pe ,,fidelizarea'' lor.Cei care au pareri negative cred ca o confund cu o alta persoana,poate din cauza faptului ca nu sunt foarte relevante pozele.Schimbari semnificative in comportamentul ei mi`e greu sa cred ca exista.Alina mai sta cu inca o colega (Adina - 0733.723.325),o tipa blonda,simpatica si ea,miniona,pe la 24-25 ani care insa nu se implica la fel de mult dar merita incercata datorita raportului calitate-pret :D.Tariful este acelasi - 100 RON/finalizare ; 150 RON - o ora.

Link spre comentariu

Am fost si eu la Alina acum cateva zile. Mai sta cu o colega, Adina.Prestatie ok, insa nimic deosebit. Am stat o ora si si-a respectat ora....nimic pesteInalta, slabuta, sanii mari (un pic lasati). Ce m-a uimit au fost buzele de la pizda... niste buze maaari ;)))

Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

intriganta domnitza... pai unu zice 100 euro.. altul 100 ron.. unu ca i-a placut maxim.. altul ca e ce mai tzeapa dintre tzepe... sunt mai multe care vin la numarul asta de telefon in functie de care are chef/e libera... sau care o fi treaba... ca prea sunt impartite parerile

Link spre comentariu

Ce 100 E frate. Poate si-a luat el teapa sau vorbeste aiureaTariful e 80 ron un numar150 ron 2 numere sau 1 oraAsta e nr ei 0733.723.321 - e aceeasi fata care o gasiti in poze http://www.anuntul.ro/anunt/ALINA_27_ani_finuta_eleganta_rafinata_ofer_companie_intima_combinat_cu_un_masaj_2993616Mai are o colega http://www.anuntul.ro/anunt/ADINA_24_ani_miniona_finuta_si_manierata_din_fire_ofer_companie_intima_domnilor_2999804

Link spre comentariu

confirm mutarea Alinei. Mie unul imi pare rau ca s-a mutat , era vecina mea la Titan. Acum presteaza pe Mihai Bravu intre Iancului si Obor. Am mai fost odata de cand s-a mutat si atat, nu-mi mai comvine locatia. Ca prestatie ce sa zic, fata m-a servit deosebit ca de fiecare data, probabil fata de clientii vechi are cu totul alta prestatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am citit toate comentariile... cele negative vin din partea userilor noi... iar cele pozitive vin de la useri cu experienta+ cativa useri noi. Cred ca nu trebuie sa ne mai gandim cine are dreptate... eu sunt convins 99% ca fata e SUPER OK.

Link spre comentariu

ANDRA 28 ANI ESCOTA INDEPENDENTA INALTA SUPLA SUNT COMBINATIA PERFECTA INTRE FOC SI PASIUNE. DORESTI SA FII ALINTAT ASA CUM ITI DORESTI? PRIVESTE POZELE SPUN TOTUL. 0733563991 Dragi prieteni "confutadores",Atras si incitat de pozele atasate si vazand ca "dameza" pare OK, m-am deplasat la locul de "conflict".Pentru a veni in "ajutorul" confratilor "confutadores" va atasez detaliile "luptei".Locatie: intre Dristor si Mihai Bravu, bloc vechi la strada cu boutique si cabinet medical la parter. Vis-a-vis de blocurile noi. Apartament dragut, curatel, mobiat modern, doua camere.Interval Orar: Am gasit-o pana la ora 23.00.Aspect fizic: Pozele afisate sunt reale, dar este foarte bun fotograful. "Dameza" are 28 ani, 1.70-1.75 m si 55 kg. Bruneta, corp armonios, sanii maricei dar foarte lasati si foarte moi (a nascut), fund frumos, pasarica epilata! Draguta la fata, piele alba, carnea tare. Servicii: oral neprotejat nota 5, normal protejat de nota 7, anal nu am incercat.Prestatia: Atitudine pro-fucking foarte OK. Este foarte comunicativa. Oralul il face neprotejat fara nimic special, fara deepthroat, fara lins pe OO; la normal am schimbat mai multe pozitii, este OK. Se implica in actiune si este atenta sa fii multumit GFE 7.Costuri: 150 RON/ORA/2 finalizari pentru oral+normal; 80 RON/1 finalizare pentru oral+normal.Concluzii: Experienta buna, dar atat.PS: Rog sa ma ajutati cu pozele.

Link spre comentariu
  • Oras:La piata
  • Oras:La piata

am cunoscut-o pe cand era cu fata blonda (aia cu 325 in coada) intr-un apartamentat pe ramnicu-sarat...mi-a placut f. mult de ea. cred ca am fost de 3 ori. 80/fin. confirm treaba cu labiile.intre timp a disparut si din titan si din mihai bravu. stie cineva ceva despre ea?posibil sa fie asta: http://www.anuntul.ro/anunt/ANDRA_28_ani._Bruneta_tandra_si_iubitoare_te_astept_la_mine_pt_a-ti_oferi_clipe_3827235

Link spre comentariu
am cunoscut-o pe cand era cu fata blonda (aia cu 325 in coada) intr-un apartamentat pe ramnicu-sarat...mi-a placut f. mult de ea. cred ca am fost de 3 ori. 80/fin. confirm treaba cu labiile.intre timp a disparut si din titan si din mihai bravu. stie cineva ceva despre ea?posibil sa fie asta: http://www.anuntul.ro/anunt/ANDRA_28_ani._Bruneta_tandra_si_iubitoare_te_astept_la_mine_pt_a-ti_oferi_clipe_3827235
presteaza in continuare. Acum e pe la Dristor, nu am mai fost la ea dar am mai vorbit pe mess din cand in cand. Si-a schimbat numarul de telefon, e cel din anunt.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...