Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Confidential
  • Oras:Confidential

Iluzia unei relatii abia incepute.

 

In cautarea petrecerii unei ore de relaxare am trimis cate un sms la cateva domnisoare cu reputatie membre ale comunitatii noastre, singurul reply primit fiind de la Bianca. Ce a urmat? 90 de minute agreabile in compania unei femei adorabile.

Ce ar mai fi de adaugat despre Bianca fata de ceea ce au scris anterecenzorii?

Pe langa aspectul fizic cu forme delicioase, atmosfera care reuseste sa o creeze, optimismul degajat, felul in care saruta, privirile, gesturile de tandrete (dosul degetelor gingase trecute fugar peste obraz), toate de o naturalete nedisimulata, Bianca reuseste sa creeze acea iluzie in care femeia pe care o cunosti si o doresti de mult iti permite sa transformi dorinta in realitate.

Bianca a reusit sa-mi ofere pe langa satisfactia fizica si satisfactia emotionala care a completat tabloul unei intalniri pe care pot s-o numesc desavarsita.

 

Multumesc, Bianca…

Adieu et a bientot… 

  • Like 2
Link spre comentariu

 ultima vizita la Andra am aflat ca Bianca s-a intors si va fi noua ei colega

asa ca sunat si programat

apartament  renovat , totul nou  pe Octavian Goga

Bianca zambareata ca de obicei  , ne-am strans in brate ca 2 vechi prieteni

inceput cu taclale , mangaieri , pupaturi , FK ,

trecut la un oral neprotejat , deep , atentie si la oute

normalul a fost o tavaleala in toata regula , diferite pozitii , ea foarte activa

de Bianca pot sa spun ca are un corp de pustoaica pe care nu l-am vazut la fete de 20 ani

stat 1h 40 min , 300ron /2fin

o nota generala de 9,5 si recomandarile de rigoare

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Am ajuns azi print-o intamplare la domnisoara, sunand la primul numar care mi-a trecut prin cap vizionand aceast site. Zis si facut, programare GPS, si hop la Bianca. Aparitie gingasa, bine inzestrata de natura, roscata, nicidcum bruneta ca in prima postare si hai la treaba flacai, dupa ce am fost servit cu ceea ce a vrut fizicul meu sa bea (adica apa) si dupa ce am fumat tigarea de acomodare. Igienizarea cea de toate zilele, si da-i pupaturi de mi-a dat circuitele peste cap . Din fericire pentru mine, in acea ora am avut parte numai de oral cu 2 finalizari CIM (asta am si vrut). De normal ce sa mai zic, am ramas repetent dar poate la restanta voi trece si de aceasta categorie. Zambareata si pusa numai pe glume de bun gust, parerea mea este ca va trebui urcata la top. Ce buze, ce piele fina, ce sani, ce miros al pasaricii imbietor intr-un cuvant, splendida.

Locatie - 10
Aspect - 10
Fk - 10
Curatenie - 10
Oral - 10 cu coronita
Normal - N/A
Anal - nu stiu, nu am intrebat.
Pret - 300 lei/h

Cu stima.

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Prajitura roz :))

 

Am mai vizitat-o pe Byanca si de fiecare data a fost ceva minunat .

 

De data asta astrele mi-au suras si planetele s-au aliniat si cred ca am prins-o intr-o toana buna http://www.nesatule.com/newforum/public/style_emoticons/default/wink.png

 

Ajuns , intrat , dezbracat , prosop curat  dus si tzup la actiune .

 

Inceput cu un FK fulminant care pur si simplu mi-a inmuiat picioarele si fiindca am simtit-o ca se incinsese si ea nu am mai stat pe ganduri , am pus cauciucul si am intors-o direct cu spatele spre mine , are o pasarica perfecta zici ca este o "prajitura roz" , perfect epilata ... oare ... laser frate ??? o sa o intreb cand mai reusesc sa ajung la ea :))

 

Ce a urmat a fost de vis se misca intr-un mare fel daca stii cum sa o iei , am mai schimbat 2 pozitii si am finalizat cu ea deasupra girl on top cum i-mi place mie http://www.nesatule.com/newforum/public/style_emoticons/default/smile.png

 

M-am uitat pe sestache la ceas ... miam ... mai avem timp de o incercare .

 

Am rugat-o sa se duca la dus si am facut si eu un dus scurt si ne-am intors pe campul de bataie .

 

De data asta am rugat-o sa-mi faca o demosntratie de abilitati orale .... m-a ascultat ... Oral NP cu DT reusit sau asa cred cel putin fiindca ma luase rau de cap ce se zbenguia ea acolo cu juniorul  si m-am pierdut .

 

Nu am mai rezistat , am oprit-o si am pus cauciucul glorios .

 

Am inceput cu un doggy style dar tot o aveam in cap sprijinita de comoda asa ca i-am zis ca o invit in picioare ... miam ... pantofi rosii... aici nu ma asteptam dar s-a miscat atat de bine incat m-a terminat mult mai repede decat credeam ca se poate  , mai repede chiar decat la prima runda ...

 

Ne-am intins un pic in pat sa ne revenim dupa efort , moment in care am primit si cateva mangaieri care m-au facut sa torc de fericire .

 

O experienta deosebita , pentru mine ramane cea mai "buna" varianta de pana acuma , pacat ca nu pot sa-mi permit sa ajung mai des la ea .

 

Att se cam da cu creme de corp ... mi-am dat cu deodorant la greu in masina sa-i fac pierdut mirosul http://www.nesatule.com/newforum/public/style_emoticons/default/smile.png)

 

Acasa cand am ajuns am fost prevazator si m-am bagat direct la dus ... ca eram "transpirat" http://www.nesatule.com/newforum/public/style_emoticons/default/smile.png

 


Note :)

 

Comunicare - 10 raspunde mereu la telefon , la email uneori doar

Apartament -  10 perfect aranjat , semiobscuritate

Fata - 10 Silicoane reusite , ochi verzi superbi , un fund de nota 10 

Oral - 10 se pricepe bineee de tot NP cu DT reusit 

Normal - 10 Aici s-au spart barierele ,  pur si simplu Maximul posibil

FK - 10 clar , cand o sarut parca se electrizeaza atmosfera in jurul nostru 

GFE - 10 http://www.nesatule.com/newforum/public/style_emoticons/default/smile.png... ma tot gandesc cat m-ar costa sa o iau acasa ...http://www.nesatule.com/newforum/public/style_emoticons/default/smile.png

Cadou 300 Ron pt 1 ora si un pic 2 finalizari 

 

Byanca sa ramai mereu la fel ;)

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Confidential
  • Oras:Confidential

Intro:
What is mean total sex?
In theory, it means that you can explorate the all holes from endowment.

In practice, it means a lot more...

 

Locatia: Octavian Goga, bloc 10 etaje, la bulevard, etaj superior.

Modalitatea de contact: Numarul de telefon din titlu.
Detalii despre intalnirea efectiva:
De fiecare data cand apelez la acest gen de servicii sper sa fiu satisfacut pe doua planuri, atat fizic cat si emotional. Ca de cele mai multe ori nu se intampla asta, nu ma afecteaza, daca partenera de "conversatie" lasa impresia ca se straduieste sa ofere o companie placuta si intalnirea decurge in conditii placute, satisfactia fizica e de ajuns.
Cu Bianca? E diferit. De fiecare data. Deja s-au consumat 3 intalniri, cat pe-aci sa aiba loc a-4-a...
Din pacate, in ultimul moment am anulat, intervalul de timp intre intalniri fiind destul de redus, am avut impresia ca exagerez, alegand alta companie. Ulterior am regretat alegerea facuta.
Ce vreau sa mentionez in mod deosebit este faptul ca, de cate ori am fost la Bianca, de fiecare data am ramas uimit, uimit sa constat ca exista o femeie care sa ma satisfaca deplin, reuseste atat de usor sa-si joace rolul la superlativ, din momentul in care am intrat pe usa pana la gestul de ramas bun, am gasit tot ce mi-am dorit, constient sau nu, intr-o astfel de intalnire, recunosc ca de fiecare data a trebuit efectiv sa ma "smulg" din bratele si mrejele Biancai, precum Ulise din bratele sirenelor in lungul drum al intoarcerii catre casa, restul zilei rememorand cu placere si cu un zambet tamp intalnirea.
Pentru a intelege mai bine momentele petrecute cu Bianca, imi permit sa atasez ajutor un "suport" audio:
Jessie Ware - Wildest Moments

 

Note:Locatie: 9 (foarte curat, atmosfera intima, baie dotata cu tot ce este necesar);
Aspect: 9 (poze reale, sanii frumosi, siliconati, aspect slim, pe tocuri, o imagine deosebita, blonda, ochi foarte expresivi, figura ingenua (imi permit sa mentionez ca nu are figura de manechin, unii s-ar putea sa nu o aprecieze frumoasa),  buze frumos conturate, sociabila, chiar stie sa creeze o atmosfera placuta si sa o mentina pe tot parcursul.).
Oral: 9,5(cu de toate); Normal:9; Anal: nu s-a prestat; French Kiss:10 (da!) GFE:10 pe plus (stii ce zic?!) ;
Tarif: 300L pentru 1 ora si jumatate prea scurta!
Raport Pret-Calitate: Mai bine de atat nu cred ca se poate! (parerea mea)
Concluzii: Pentru petrecerea unor momente placute, Bianca se afla in topul preferintelor mele.

 

Adieu et a bientot...

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stie cineva daca d-soara Bianca mai ofera dominare? Acum cativa ani avea niste servicii aditionale foarte interesante. Asta daca mai presteaza ca vad ca nu s-a mai scris nimic de ea aici. Eu am sunat-o 1 singura data si avea telefonul inchis.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...