Sari la conținut

Amalia bruneta drăguță 0743817442


Postări Recomandate

Amalia, bruneta .....1.60 m... 56 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil DOAR pe watsapp tel 0743817442 

😙😙😙

Link spre comentariu

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Link spre comentariu
3 hours ago, amalia35 said:

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Ooof... dinnou cu poza aia bat-o vina!

Uite o propunere (poate ca am facut-o deja mai demult). Vin la usa ta (sau in fata blocului) si te las sa te uiti la mine pe vizor sau pe geam. Daca nu iti place de mine sau iti par cunoscut, imi trimiti mesaj si plec. Ce zici? (n-o sa zici nimic....)

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună si bine ai revenit Amalia, se poate să ne încânți și cu ceva poze de actualitate, sau un link dacă ai anunț pe publi și în ce zonă activezi ? Mulțumesc și o ședere cât mai frumoasă aici !

Link spre comentariu
La 01.03.2022 la 15:02, amalia35 a spus:

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Desigur si eu accept sa ma lingi in cur si o voi accepta ca fiind o mica fantezie :)

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

A specificat undeva ca, lucreaza doar cu clientii cunoscuti. Daca e asa, nu inteleg de ce mai enerveaza lumea pe aici si cu anunturi ca-i disponibila? Sa stea linistita cu clientii ei si sa nu mai incurce lumea. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
4 hours ago, Giorgio1975 said:

A specificat undeva ca, lucreaza doar cu clientii cunoscuti. Daca e asa, nu inteleg de ce mai enerveaza lumea pe aici si cu anunturi ca-i disponibila? Sa stea linistita cu clientii ei si sa nu mai incurce lumea. 

Din cate tin minte a spus asta doar data trecuta. De data asta, nu doar ca nu a spus asta, dar are anunt si pe publi24!!!

Evindent, aceeasi cerinta la poza decenta de profil.... no (more) comment!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ar fi tare ca la finalul carierei sa posteze domnisoara un colaj cu toate fotografiile de profil de la cei care i-au sifonat cearsaful, si sa se deruleze una cate una ca la sfarsitul unui film si cu ceva muzica pe fundal, cred ca ai plange mai ceva ca la o telenovela..

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 05.03.2022 la 17:05, extase a spus:

Ar fi tare ca la finalul carierei sa posteze domnisoara un colaj cu toate fotografiile de profil de la cei care i-au sifonat cearsaful, si sa se deruleze una cate una ca la sfarsitul unui film si cu ceva muzica pe fundal, cred ca ai plange mai ceva ca la o telenovela..

Vise .... vise.... 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
La 01.03.2022 la 15:02, amalia35 a spus:

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Buna Amalia as dori si eu sa ne vedem dar doar daca ami deblochezi numarul pe care sincer nu stiu de ce mi lai blocat ? Multumesc astept totusi un raspuns din partea ta,seara faina

Link spre comentariu

Amalia, bruneta .....1.60 m... 56 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil DOAR pe watsapp tel 0743817442

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 14 minute, amalia35 a spus:

Amalia, bruneta .....1.60 m... 56 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil DOAR pe watsapp tel 0743817442

Ceau Amalia ami poti raspunde ?Chiar ami doresc sa ne vedem

Link spre comentariu

Raspunde cu intarziere mare sau deloc, raspunde in doi peri, de parca ti-ar face o mare favoare ca te baga in seama.

Senzatia mea a fost ca atitudinea ei default este sa desconsidere pe orice potential client, care (atitudine) mai apoi poate sa sa se schimbe.

Nu as recomanda asa ceva nimanui, dar sunt sigur ca sunt si barbati pe care ii excita.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe tipa ... e veche pe piata din TM, prima data cand activa in spate la Turist intr-o garsoniera la etajul 4 (asta daca inca nu m-a lasat memoria) si cu ceva timp in urma pe Eroii de la Tisa aproape de Lidl.

Chestia cu poza de profil peWhatsapp poate parea ciudata, dar futacii cu experienta stiu cum sa procedeze, plus ca de regula pt acest hobby este un must sa folosesti cartela, nicidecum nr personal (te scuteste mult de probleme).

Asa cum am scris, am vizitat-o nu demult (sorry ca nu am scris recenzia, dar efectiv am uitat), deci am trecut proba cu foto de profil, ap. nou, baie curata, prosop umed (probabil de la colegul anterior). Tipa nici prea prea, nici foarte foarte, cu ceva harfe, una spune la telefon, alta in locatie (adica niste servicii sau fantezii au disparut subit din meniu), trecuta de 40 de ani, carnea inca sta bine pe ea.

Am decis dupa ce am recapitulat meniul si vazand ca nu mai este asa bogat ca si la telefon, sa raman o fin 150 ron (250 ron ora), cu harfe gen ... nu ma atinge acolo ca nu-mi place, vezi ca acolo ma gadila ... etc. In consecinta consider ca am aruncat banii degeaba (mai bine mergeam lao capreoara teen si fresh), nimic memorabil, oral fara nimic spectaculos, fara deep sau ceva priviri perverse, normal la fel, macar aici nu a comentat la cele cateva pozitii solicitate ... asa ca nu pierdeti prea mult daca nu ajungeti sau nu treceti de proba cu foto de profil.

In concluzie, oral = 5, normal = 7, anal = nu stiu (dar nu cred ca face) ... eu nu recomand, dar asa cum se stie, fiecare cu gusturile lui, probabil altora le va parea printesa perfecta.

Sa ne auzim sanatosi !

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
9 hours ago, amalia35 said:

Mulțumesc pentru "hate" 😜.... "complimentele" tale nu mă schimbă , iar cei care mă cunosc nu vor fi influențați de opinia ta .

Nu stiu unde vazi "hate", este adevarul asa cum l-am simtit eu. Nu doresc sa influentez pe nimeni, nici macar sa te schimb pe tine nu sunt curios, doar am detaliat intalnirea, am dat niste informatii reale colegilor (asta fiind si scopul acestui forum). Exista variante mult mai bune la banii astia, dar fiecare decide ce face cu lovelele lui.

Sa auzim de bine !

  • Like 3
Link spre comentariu
On 4/20/2022 at 9:56 AM, amalia35 said:

Mulțumesc pentru "hate" 😜.... "complimentele" tale nu mă schimbă , iar cei care mă cunosc nu vor fi influențați de opinia ta .

Si daca poate totusi vor fi?

De altfel, e o fractura logica aici: pe de o parte spui ca ai o gramada de cunoscuti (aceia care iti sunt clioenti fideli si te apreciaza) si nu te afecteaza deloc parerea noastra aici pe forum, iar pe de alta parte ai anunt activ pe publi24 si periodic postezi si aici anunt. Apoi, cand cineva nou incearca sa te abordeze, il tratezi ca pe ultimul r...t.

Eu cred ca tu esti de fapt hater-a, o "man hater" :s...

  • Like 2
Link spre comentariu
La 21.04.2022 la 15:32, petefoxx a spus:

Si daca poate totusi vor fi?

De altfel, e o fractura logica aici: pe de o parte spui ca ai o gramada de cunoscuti (aceia care iti sunt clioenti fideli si te apreciaza) si nu te afecteaza deloc parerea noastra aici pe forum, iar pe de alta parte ai anunt activ pe publi24 si periodic postezi si aici anunt. Apoi, cand cineva nou incearca sa te abordeze, il tratezi ca pe ultimul r...t.

Eu cred ca tu esti de fapt hater-a, o "man hater" :s...

Daca tu crezi că din 2015 si până in prezent m-au vizitat doar 20-25 de persoane care au scris aici o recenzie , (pe această cale le mulțumesc si 😘), e părerea ta ... toți suntem liberi să avem o părere. 

Tu îți spui părerea... eu răspund cui vreau .... doar de asta suntem persoane libere . 😉😙😘

Link spre comentariu

Acum 6 minute, amalia35 a spus:

Daca tu crezi că din 2015 si până in prezent m-au vizitat doar 20-25 de persoane care au scris aici o recenzie , (pe această cale le mulțumesc si 😘), e părerea ta ... toți suntem liberi să avem o părere. 

Tu îți spui părerea... eu răspund cui vreau .... doar de asta suntem persoane libere . 😉😙😘

Dar totuși care e criteriul după care selectezi? Că după fata nu îți dai seama cara are pula mica sau mare

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...