Sari la conținut

Amalia bruneta drăguță 0743817442


Postări Recomandate

Amalia, bruneta ..36 ani ....1.60 m... 54 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil pe watsapp tel 0743817442.

 

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutulîntâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu

Amalia, bruneta ..36 ani ....1.60 m... 54 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil pe watsapp tel 0743817442.

 

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutulîntâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Pupici

da cei sub 30 ani nu au pula sau care e problema?

Link spre comentariu

Amalia, bruneta ..36 ani ....1.60 m... 54 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil pe watsapp tel 0743817442.

 

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Pupici și La mulți ani!!!

Link spre comentariu

Amalia, bruneta ..36 ani ....1.60 m... 54 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil pe watsapp tel 0743817442.

 

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală. Plus duș asistat .

Disponibilă de azi pana inclusiv vineri .

Pupici

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Bună băieți, am revenit ca urmare a multiplelor solicitări și voi fi disponibilă pentru o săptămână , începând de joi 22 august 2019 . Vă aștept cu drag

Asta da veste buna. Abia astept!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...