Sari la conținut

Amalia bruneta drăguță 0743817442


Postări Recomandate

Cam aiurea...din moment ce ai postat pe forum anuntul toti cei de aici au dreptul sa-ti tr sms sa incerce ca ajunga la tine..mai bn fa-ti un grup cu clienti tai fideli si atunci nu te mai deranjam nici noi mai ales ca timpul tau pretios este limitat..in fine parerea mea

Link spre comentariu

Acest forum poate fi și o modalitate de comunicare cu clienții mei, nu am postat anunț pe publi ca sa fie valabil pt toată lumea. Nu înțeleg de ce vă afectează pe voi , accei câțiva , care nu au ajuns in compania mea. În altă ordine de idei eu aleg pe cine vreau .

Voi fi disponibila doar o săptămână, 22 -29 august in special pentru clienții fideli. Pupici

Link spre comentariu

Bună băieți, am revenit ca urmare a multiplelor solicitări și voi fi disponibilă pentru o săptămână , începând de joi 22 august 2019 . Vă aștept cu drag

Normal este sa specifici de la inceput ca nu esti disponibila decat pentru clienti,in acest fel acei clienti fideli te contacteaza.Aici nu specifici asa ceva si e normal sa fie nemultumiri.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Normal este sa specifici de la inceput ca nu esti disponibila decat pentru clienti,in acest fel acei clienti fideli te contacteaza.Aici nu specifici asa ceva si e normal sa fie nemultumiri.

Absolut corect. As adauga in plus si ca noi nu ti-am mai trimite poze si CV pt triere.

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

"Nu înțeleg de ce vă afectează pe voi , accei câțiva , care nu au ajuns in compania mea"

 

Incredibil ce tupeu ... Va si cearta .....

Ea defapt nu stia cum sa se laude ca s-a ajuns si are doar clienti fideli

 

Probabil ar trebui mutat topicul la inactive  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

Voi fi disponibila doar 3 zile pentru clienții fideli DOAR whatsapp:0743817442.

 

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Pupici și La mulți ani!!!

Link spre comentariu

Buna băieți, sunt disponibila până miercuri inclusiv in locatia din Complex .DOAR whatsapp:0743817442.

 

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

Pupici

Link spre comentariu

Bună băieți ,

de mâine, luni 8 Martie voi fi disponibilă

DOAR PENTRU CLIENȚII FIDELI , CUNOSCUȚI....in locația mea din Complexul studentesc, DOAR câteva zile. DOAR WHATSAPP 0743817442.

Amalia, bruneta .....1.60 m... 56 kg ofer companie domnilor generosi de preferat peste 30 de ani la locatia mea . imi rezerv dreptul de a- mi selecta partenerii doar pe baza unei poze decente de profil pe watsapp tel 0743817442.

Servicii : sex oral si normal ambele protejat o ora 250 lei ( 2 finalizari in limita timpului) sau jumatate de ora 150 lei ( 1 finalizare ).Cadoul se oferă la începutul întâlnirii.

Există posibilitatea ca oralul sa fie neprotejat fără finalizare orala in funtie de persoană, dar nu este Obligatoriu . Accept mici fantezii: cunilingus, anilingus , FK , finalizare corporală.

PUPICI

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...