Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Vizitat astazi, totul la superlativ. M-am simtit ca si cum as fi fost cu iubita.

Oral 10 cu atentie la 00.

Normal 10

Fk

La plecare mi-a dat si 2 bomboane.

Foarte de gasca.

A fost prima intalnire cu ea si cu siguranta o sa revin.

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

La ce nr de telefon o pot gasi ?? Ca sunt 3 nr in titlul topicului...

Pai ai sunat la vreunul si nu a răspuns?

Încearcă la ăla cu 256 la sfarsit..dacă o să poată și e disponibilă îți va raspunde, de obicei răspunde în primul rând la numerele cunoscute #clienți fideli, ma-nțelegi ce vreau să zic da? :))

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Pai ai sunat la vreunul si nu a răspuns?

Încearcă la ăla cu 256 la sfarsit..dacă o să poată și e disponibilă îți va raspunde, de obicei răspunde în primul rând la numerele cunoscute #clienți fideli, ma-nțelegi ce vreau să zic da? :))

Scuze..am sz zic 286 la sfârșit.
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna dragilor,eu am mai spus,primele numere din titlu sînt valabile,ultimul nu,respectiv 0747143286 si 0725841648,acestea 2 sînt valabile,rog un moderator sa șteargă ultimul număr,deoarece nu imi apartine.Astazi va astept pana la 17:30,va pup si va imbratisez cu drag😊â¤ðŸ¤—

Link spre comentariu

Buna Carmen acum ceva timp te am sunat si cand am ajuns in fata blocului mi ai inchis in nas si nu am mai reusit sa dau de tine !!

BOSS înseamnă că te cunoaște, vezi că DUDUIA are binoclu,E vai mama ei.Mie acum un an tot așa mi s-a ÎNTÂMPLAT, vb.cu ea m-a îndrumat unde are blocul,cu ea în telefon eram,iar după ce m-am dat jos din mașină m-a îndrumat spre alt bloc mai în față mi-a zis scară,apartamentul cu totul altul,și când am dat să sun înapoi nu a mai răspuns. Să fie de CACAO, eu unul nici nu m-a mai interesat de ea.

Hai să aveți spor !

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...