Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Vizitator Knoxx
Reputație: 0

Lucrează cu circuit închis dar are anunț pe publi, pe aici își mai anunță disponibilitatea dar nu răspunde nici la telefon nici la mesaje...

Cine sa o mai înțeleagă?

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, Knoxx a spus:

Lucrează cu circuit închis dar are anunț pe publi, pe aici își mai anunță disponibilitatea dar nu răspunde nici la telefon nici la mesaje...

Cine sa o mai înțeleagă?

Frate atata timp cat femeia e diloaica si sta cu binoclu pe geam cand ajunge clientu tu ce parere ai despre ea 🤣

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 1 oră, daniel312 a spus:

Frate atata timp cat femeia e diloaica si sta cu binoclu pe geam cand ajunge clientu tu ce parere ai despre ea 🤣

O părere foarte proasta. O aveam oricum dinainte din anumite considerente, dar am zis sa o vizitez ca e TOP. Am sunat de câteva ori, am dat și mesaje, nimic. Dar nu e problemă, are balta pește. 

Din punctul meu de vedere, astea care sunt pe circuit inchis gen Carmen, Adelina, pe circuit inchis sa rămână, nu stau sa dau zeci de telefoane sau sa fac ancheta cum dau de Adelina. Când le-o năpădi foamea apar ele singure.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 4 minute, Knoxx a spus:

O părere foarte proasta. O aveam oricum dinainte din anumite considerente, dar am zis sa o vizitez ca e TOP. Am sunat de câteva ori, am dat și mesaje, nimic. Dar nu e problemă, are balta pește. 

Din punctul meu de vedere, astea care sunt pe circuit inchis gen Carmen, Adelina, pe circuit inchis sa rămână, nu stau sa dau zeci de telefoane sau sa fac ancheta cum dau de Adelina. Când le-o năpădi foamea apar ele singure.

Frate cu Adelina am vb eu pe fbook a zis ca nu mai presteaza acu daca o fi larrat sau nu nu stiu 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
15 hours ago, daniel312 said:

Frate atata timp cat femeia e diloaica si sta cu binoclu pe geam cand ajunge clientu tu ce parere ai despre ea 🤣

Mai... acum sincer, daca nu cunosti omul e normal sa arunci si tu un ochi inainte. Si daca apare cine stie ce tigan tatuat sa-i dai flit. Parerea mea...

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 33 minute, daniel2012 a spus:

Mai... acum sincer, daca nu cunosti omul e normal sa arunci si tu un ochi inainte. Si daca apare cine stie ce tigan tatuat sa-i dai flit. Parerea mea...

Adica daniel312 e țigan tatuat sau cum ?

Și în general țiganii tatuați nu dau bani sa futa, aia fut gratis sau pe o sticla de vin și o roata de cașcaval. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
3 hours ago, Knoxx said:

Adica daniel312 e țigan tatuat sau cum ?

Și în general țiganii tatuați nu dau bani sa futa, aia fut gratis sau pe o sticla de vin și o roata de cașcaval. 

 

Stai boss, nu sa sari asa ca ars! Eu nu am zis nimic de nimeni. De ce interpretezi aiurea? Am zis ca e normal sa te uiti inainte si sa vezi cu cine ai de a face. Asa cum si tu iti alegi marfa la piata. Acum ai inteles. Succes!

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 3 ore, daniel2012 a spus:

Stai boss, nu sa sari asa ca ars! Eu nu am zis nimic de nimeni. De ce interpretezi aiurea? Am zis ca e normal sa te uiti inainte si sa vezi cu cine ai de a face. Asa cum si tu iti alegi marfa la piata. Acum ai inteles. Succes!

Mna, nu e chiar asa. Dacă faci o programare cu 1-2 zile înainte, poate te învoiesti de la muncă dacă ești insurat ca după program nu poți, sau poate vii de la Câmpulung, Curtea de Argeș sau Mioveni, iti faci programul în funcție de programarea ei, iar când ajungi acolo ea e cu binoclu și cine știe ce i se pare ei și nu te primește... nu prea e în regulă. 

Eu daca imi aleg marfa la piață, eu plătesc, ce spui tu nu are legătură, e ca și cum m-as duce la piață cu banii în mână, dar ma refuza pietareasa ca nu ii place de moaca mea.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 7 ore, xxx1969 a spus:

Poate a patit-o fata și de aceea este sceptică și evită anumite lucruri . Am fost de multe ori la Carmen și nu am avut probleme legate de comunicare acum nu stiu ce sa zic sper să aveti noroc . O zi buna

Hai frate fii serios ca nu sunt tigan nu nimic am doar un tatuaj pe mana atata tot da o in plm ca e ciudata femeia n a zis nimeni sa accepte orice jegos sau alea dar sa vada la usa daca pute e nespalat sau plm sa l refuze nu cu binoclu si sa bage vrajeala ca s a spart o teava de apa si cu toate ca ok am zis fie ca ea si sa revin a doua zi n a mai raspuns deloc asa ca daia zic e nesimtita si nesanatoasa nu stiu de ce se roaga unu si altu de ea cu intrebari peaici ca ce zice ce face cand lucreaza etc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
21 hours ago, Knoxx said:

Mna, nu e chiar asa. Dacă faci o programare cu 1-2 zile înainte, poate te învoiesti de la muncă dacă ești insurat ca după program nu poți, sau poate vii de la Câmpulung, Curtea de Argeș sau Mioveni, iti faci programul în funcție de programarea ei, iar când ajungi acolo ea e cu binoclu și cine știe ce i se pare ei și nu te primește... nu prea e în regulă. 

Eu daca imi aleg marfa la piață, eu plătesc, ce spui tu nu are legătură, e ca și cum m-as duce la piață cu banii în mână, dar ma refuza pietareasa ca nu ii place de moaca mea.

Oricum, inteleg ca asta e motivul pentru care lucreaza in circuit inchis. Bine, rau... asta-i viata. Mergem inainte.

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Atata timp cat ea e o persoana draguta, intelegatoare si care nu face naveta intre diferite orase mi se pare un lucru normal sa presteze in circuit inchis. Banuiesc ca si-a facut un grup de barbati care stiu sa o respecte, pe care stie sa-i satisfaca si sa le ofere o placere depsebita. Respect asta.

Abia astept sa ne revedem. Pup

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 3 ore, tazalp a spus:

Atata timp cat ea e o persoana draguta, intelegatoare si care nu face naveta intre diferite orase mi se pare un lucru normal sa presteze in circuit inchis. Banuiesc ca si-a facut un grup de barbati care stiu sa o respecte, pe care stie sa-i satisfaca si sa le ofere o placere depsebita. Respect asta.

Abia astept sa ne revedem. Pup

Dacă ar fi asa nu ar mai avea nevoie de anunț pe publi24 și nu ar mai da țepe. 

Femeia e pe toane, mai mulți se plang de faza cu binoclul.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, Knoxx a spus:

Dacă ar fi asa nu ar mai avea nevoie de anunț pe publi24 și nu ar mai da țepe. 

Femeia e pe toane, mai mulți se plang de faza cu binoclul.

Mare dreptate ai frate daca se fute cu 5 insi gen si doar cu ei la ce mai pune anunt pe publi si aici ? nu e pe bicicleta ei e clara treaba

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Foarte mare dreptate aveti,e o jegoasa ordinara,am pierdut mai mult de o ora prin fata blocului vis a vis de bazin,ba ca ii vine curierul cu niște cărți de la adevărul, si m a pus sa aștept 30 de minute,după care îmi spune"haide",ajung în fata ușii, nu mai răspunde,sun de 1000 de ori,nimic,după alte 20 de minute,îmi da mesaj ca a intervenit ceva și a încheiat programul azi,și la fel,nu sunt țigan sau ceva,pur și simplu fatuca e nebuna, toate astea s au întâmplat chiar de ziua mea,ca de,zici sa ți faci un cadou la nr 1 pe Pitești,dar femeia are probleme, trebuie sa si revizuiască comportamentul fata de clientii, si apropo, am sunat de pe publi,nu ca am insistat eu aiurea sa intru în rahatul ei de circuit inchis

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna ziua dragilor,nu este in firea mea sa intru in polemici si este ultima data cand o fac..in situatia de fata,ma jigniti fara sa ma cunoasteti,va dati cu presupusul total gresit.Acea informatie,precum ca am un binoclu,este total eronata,va rog frumos,va credeam oameni maturi nu copii de gradinita.Nu am dat niciodata teapa la nimeni,"teapa "imseamna sa iei banii clientului si dupa sa nu iti faci treaba ,eu doar nu am primit,nu am luat banii nimanui,primesc pe cine vreau si cand vreau,sigur ca imi selectez clientii..De multe ori,poate interveni ceva si nu se mai poate ,nu trebe sa fiti rautaciosi si sa jigniti fara sa ma cunoasteti,ma pot "dezbraca"si eu de caracter dar nu imi sta in fire pt ca sint o finuta.Sper ca v-am lamurit si numai exista alte plangeri,multumesc,o zi frumoasa va doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 43 minute, carmen_pitesti a spus:

Buna ziua dragilor,nu este in firea mea sa intru in polemici si este ultima data cand o fac..in situatia de fata,ma jigniti fara sa ma cunoasteti,va dati cu presupusul total gresit.Acea informatie,precum ca am un binoclu,este total eronata,va rog frumos,va credeam oameni maturi nu copii de gradinita.Nu am dat niciodata teapa la nimeni,"teapa "imseamna sa iei banii clientului si dupa sa nu iti faci treaba ,eu doar nu am primit,nu am luat banii nimanui,primesc pe cine vreau si cand vreau,sigur ca imi selectez clientii..De multe ori,poate interveni ceva si nu se mai poate ,nu trebe sa fiti rautaciosi si sa jigniti fara sa ma cunoasteti,ma pot "dezbraca"si eu de caracter dar nu imi sta in fire pt ca sint o finuta.Sper ca v-am lamurit si numai exista alte plangeri,multumesc,o zi frumoasa va doresc!

Sa programezi pe cineva care poate vine de la Mioveni, Câmpulung sau Curtea de Argeș, ca de, vrea sa futa și el ceva "de calitate", sa își ia omul liber de la muncă, vine spălat, aranjat, dichisit și cu coaile umflate și tu sa nu îl mai primești ca nu știu ce ți se pare ție la el, si sa bagi vrăjeli penibile cu instalatorul și alte chestii, se numește țeapă. 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 20 minute, Knoxx a spus:

Sa programezi pe cineva care poate vine de la Mioveni, Câmpulung sau Curtea de Argeș, ca de, vrea sa futa și el ceva "de calitate", sa își ia omul liber de la muncă, vine spălat, aranjat, dichisit și cu coaile umflate și tu sa nu îl mai primești ca nu știu ce ți se pare ție la el, si sa bagi vrăjeli penibile cu instalatorul și alte chestii, se numește țeapă. 

 

 

Buna,pe acel musafir care vine aranjat si curat,fi sigur ca il voi si primi.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 35 minute, carmen_pitesti a spus:

Buna,pe acel musafir care vine aranjat si curat,fi sigur ca il voi si primi.

Bai nebuno care esti de unde stii ca noi astia care ne ai tepuit nu eram parfumati ? ne ai mirosit prin binoclu ? sau latri sa nu te ia somnu

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 3 minute, daniel312 a spus:

Bai nebuno care esti de unde stii ca noi astia care ne ai tepuit nu eram parfumati ? ne ai mirosit prin binoclu ? sau latri sa nu te ia somnu

Daniel,tu te rog frumos sa incetezi,du-te si canta la alta masa,nu sint singura fata de pe aici care nu te primeste,nu te-am primit si nici nu te voi primi si numai jigni atata timp cat eu ti-am vorbit frumos.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 5 minute, carmen_pitesti a spus:

Daniel,tu te rog frumos sa incetezi,du-te si canta la alta masa,nu sint singura fata de pe aici care nu te primeste,nu te-am primit si nici nu te voi primi si numai jigni atata timp cat eu ti-am vorbit frumos.

Tu si inca vreo 2 ca tine nu ma mai primesc una din ele ca am pl mare si nu sta la futut in fine si tu cum ai vrea sa ti vb atata timp cat bat drumu pan la tine pierd din timpu meu si tu bagi vrajeala cu teava sparta tu esti de vorbit frumos ? stai linistita ca nici nu mai vreau sa vin la tine esti o cauza pierduta hai sanatate sa ai

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Asta meritați, a intrat în topic cu ajutorul unor fomisti, puști amețiți și acum vă minunați ca va selectează? Eu am fost selectat acum mulți ani, sincer îmi pare bine ca a fost asa puteți vedea în toată splendoarea o analfabeta inocenta, cu aere de top! 

Link spre comentariu

Nu pot sa cred la ce vad aici, va luați fiecare data ca nu suntez primiti sau ca să intemplat ceva... Și voi de cât ore ați refusat o fata ca nu va convine? Nu trăim pe vremuri lui Ceaușescu... Fiecare este liber sa facă cum i place.. Și trebuie respectat... Dacă nu va place sau nu suntez de acea livel poate sa incercati și voi alceva... Fără suparare

Link spre comentariu

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 11 minute, foresto a spus:

Nu pot sa cred la ce vad aici, va luați fiecare data ca nu suntez primiti sau ca să intemplat ceva... Și voi de cât ore ați refusat o fata ca nu va convine? Nu trăim pe vremuri lui Ceaușescu... Fiecare este liber sa facă cum i place.. Și trebuie respectat... Dacă nu va place sau nu suntez de acea livel poate sa incercati și voi alceva... Fără suparare

Bai cocos noi avem dreptul sa refuzam ca noi platim ai inebunit sa afirmi asta ? cand or plati ele atunci sa refuze nu ca ai un tatuaj si te vede prin binoclu hai sa fim seriosi

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...