Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna Carmen sunt un client mai vechi de altau ne cunoastem de 3 ani team sunat si tiam dat si mesaj astazi imi poti lasa si mie un raspuns daca ma primesti sau nu ca sa nu te mai deranjez multumesc mult si astept raspunsu tau pup 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 21 ore, castagaia20 a spus:

Daniel312 lasa vrajeala asta de doi bani, cine a fost la Carmen stie ce recenzie pune degeba incercati voi sa scufundati voi ce cele mai bune si sa promovati altele, in privinta lui carmen nici o sansa asa a fost este si sper sa fie in continuare la fel, 

Bai nea cutare nu e nici o vrajeala de 2 lei eu am zis ceea ce a fost si nu sunt singurul au mai fost baieti tepuiti de ea nu vreau sa defaimez sau ceva doar am zis adevarul si sa nu se mai riste si altii sa consume benzina si timp sa le dea teapa daca tie nu ti a dat teapa foarte bine du te la ea si sa fii sanatos si fa recenzie dar nu mai latra in plm pe aici ca facem noi si dregem fit ar nebuna dreacu doar am raspuns la omu ala cui recomanda daca ea se fute cu cativa insi si la restul le da teapa ce te ai ofensat asa

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 05.07.2021 la 16:21, sycran_2012 a spus:

Salutare ! Revin si eu cu o recenzie, nu prea am mai avut timp, Vizitat astazi pe frumoasa Carmen ( Cea mai veche in bransa ) si cea mai buna din punctul meu de vedere. Frumos supt pula, face ce ii spui, se implica, geme frumos, pe mine ma excita maxim, prea multe nu am sa va spun ! 10 pe linie, de la limbi in pizda, la supt pula, futut frumos, pizda se muleaza bine pe pula. Sani frumosi, totul regulamentar ! Recomand cu toata increderea daca vreti sa va simtiti bine,sa aveti parte de niste momente frumoase, relaxante ! Ciocane tari tuturor va doresc ! 

Multumesc,te pup si te mai astept cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare frati futacioai eu ma cunosc cu Carmen de prin 2019 am sunato iam dat mesaj si nu am primit nici un raspuns inapoi sincer sa va spun Carmen este o bombona de fata eu o apreciez foarte mult si o respect cu decizia pe care a loato cu clienti fideli dar frumos ar fi sa dea un semn si sa informeze pe cei care nu vrea sa i primeasca ca sa stim sa nu o mai deranjem. Carmen daca vezi acest mesaj numaru meu se termina 453 o zi vrumoasa va doresc 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 48 minute, coliva a spus:

Draga Carmen te sun de 3 zile  . .... 625 la sfârșit da un semn ceva 

🤣🤣🤣 ce va mai rugati de asta bai frate sunteti comici rau s a ajuns sa va rugati de ea cu bani 🤣 macar eu am fost la aia azi a fost pe fast da macar n am facut cale intoarsa de pe alee sau sa ma rog de ea 

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges
Acum 2 ore, daniel312 a spus:

🤣🤣🤣 ce va mai rugati de asta bai frate sunteti comici rau s a ajuns sa va rugati de ea cu bani 🤣 macar eu am fost la aia azi a fost pe fast da macar n am facut cale intoarsa de pe alee sau sa ma rog de ea 

Prietene punct și virgulă nu ai? Acum fiecare se roagă de cine vrea și cum vrea.Acum dacă nu te-a primit pe tine nu primește pe nimeni? Bine ca ai fost la aia, mulți au fost și pe 200 nr și nu au zis nimic...în toate comentariile tale ai un început fără sfârșit. Poate nu am eu "12 clase terminate" dar tu chiar ești penibil.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 42 minute, marinica69 a spus:

Prietene punct și virgulă nu ai? Acum fiecare se roagă de cine vrea și cum vrea.Acum dacă nu te-a primit pe tine nu primește pe nimeni? Bine ca ai fost la aia, mulți au fost și pe 200 nr și nu au zis nimic...în toate comentariile tale ai un început fără sfârșit. Poate nu am eu "12 clase terminate" dar tu chiar ești penibil.

Jura te tu ca sunt eu penibil asa ai vazut tu ca n am inceput si sfarsit in recenzii ? Bai laba trista care latri sa nu adormi nu ma oftic ca nu m a primit ma pis pe ea de nesimtita am zis doar ca sunt comici unii ca stau sa se roage de ea nu vad ca nu i primeste ? si n am fost singurul pe care la tepuit daca te lauzi ca citesti forumul ai fi vazut asta s a zis destul de clar ca ca se fute doar cu cativa ce plm se mai roaga de ea o roaga cu bani ? pune tu pct si virgula eu nu vreau sa le folosesc nu e nimic in neregula cu asta e in neregula ca latrati cate unii sa nu va ia somnu hai sa fii iubit

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges
Acum 26 minute, daniel312 a spus:

Jura te tu ca sunt eu penibil asa ai vazut tu ca n am inceput si sfarsit in recenzii ? Bai laba trista care latri sa nu adormi nu ma oftic ca nu m a primit ma pis pe ea de nesimtita am zis doar ca sunt comici unii ca stau sa se roage de ea nu vad ca nu i primeste ? si n am fost singurul pe care la tepuit daca te lauzi ca citesti forumul ai fi vazut asta s a zis destul de clar ca ca se fute doar cu cativa ce plm se mai roaga de ea o roaga cu bani ? pune tu pct si virgula eu nu vreau sa le folosesc nu e nimic in neregula cu asta e in neregula ca latrati cate unii sa nu va ia somnu hai sa fii iubit

Pai tu nu vezi ce comportament ai? Nu ma mir de ce nu te- a primit. Prietene nu suport nesimțirea și nu- I suport pe aia de fut de- I ustura curul. Câte m-au plimbat pe la scară și luase pe altul înaintea mea, pe principiul primul venit primul servit și nu am zis nimic...nu ti mai răspuns. Vad ca esti pe principiul cu cât mai multe comentarii cu atât esti mai experimentat ( în labă).o seara bună!

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 4 minute, marinica69 a spus:

Pai tu nu vezi ce comportament ai? Nu ma mir de ce nu te- a primit. Prietene nu suport nesimțirea și nu- I suport pe aia de fut de- I ustura curul. Câte m-au plimbat pe la scară și luase pe altul înaintea mea, pe principiul primul venit primul servit și nu am zis nimic...nu ti mai răspuns. Vad ca esti pe principiul cu cât mai multe comentarii cu atât esti mai experimentat ( în labă).o seara bună!

Frate sunt foarte pasnic si civilizat stai calm dar cand vad ca se baga cate unu in seama aiurea ce ai vrea sa il felicit ? Eu nu am atacat nici un coleg de aici nici pe tine tu ai inceput sa vb aiurea nu e vb ca vreau sa am multe comm uri frate ci pur si simplu relatez ce si cum sa nu mai bata si altii drumul despre asta e vorba ca sa intelegi si tu daca si tu ai fost tepuit si n ai scris e problema ta eu am zis sa mi zic oful aici sau cand a fost de bine am scris de bine sa vada si alti colegi unde e de dus sa se duca unde nu sa nu mai piarda timp si bani degeaba despre asta e vorba cu ce te am deranjat pe tine ca am zis de nesimtita aia cu binoclu ? daca ai vazut chiar i am zis la un coleg ca e f bine ca l a primit sa fie sanatos sa se mai duca in fine hai sa fii sanatos si la punga gros

Link spre comentariu

Vizitat si eu astazi dupa cateva luni de absenta impins mai mult de la spate de  ultimile discutii de pe aici. Am sunat pe numarul de telefon din titlu, nu a raspuns am incercat din nou peste 10 minute, a raspuns am facut programare in 45 de minute. Ajuns la locul faptei am fost intampinat cu un zambet larg de aceeasi persoana pe care o stiam. Nimic schimbat la ea, o persoana calda cu atitudine pro client. Am fost asteptat intr -o tinuta sexy care practic nu ti lasa timp de discutii. Am reusit cu greu sa fumam o tigare pentru ca practic nu reuseam sa mai fiu atent la discutia de acomodare, dupa care am trecut la actiune, eram nerabdator sa i simt din nou gustul lucru pe care l am si facut. Am inceput cu un oral din partea mea, am fost atent sa acopar toate zonele de interes inclusiv funduletul, aproape ca imi doream sa nu se mai termine acel moment. Am continuat cu un oral superb din partea ei si fiind foarte aproape sa termin am rugat o sa trecem la normal. N am avut prea mult timp de gandire pentru ca aceasta fata se misca superb. Am terminat glorios pe spate in maxim 2 min.

Note: GFE 10+ 

Igiena 10+++ 

Normal si Oral 10+

Ce pot spune este ca este aceeasi persoana pe care o cunoastem multi dintre noi. Nu s a schimbat cu nimic atitudinea ei fata de mine cel putin raportandu-ma la vizitele anterioare. Serviciile sunt ireprosabile. Eu unul o recomand din toata inima. Am sa revin de fiecare data cand am sa vin in tara. Succes tuturor! Te puuuup Carmen!!

Mentionez ca am fost nevoit sa mi fac cont nou.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 14 ore, sady1986 a spus:

Vizitat si eu astazi dupa cateva luni de absenta impins mai mult de la spate de  ultimile discutii de pe aici. Am sunat pe numarul de telefon din titlu, nu a raspuns am incercat din nou peste 10 minute, a raspuns am facut programare in 45 de minute. Ajuns la locul faptei am fost intampinat cu un zambet larg de aceeasi persoana pe care o stiam. Nimic schimbat la ea, o persoana calda cu atitudine pro client. Am fost asteptat intr -o tinuta sexy care practic nu ti lasa timp de discutii. Am reusit cu greu sa fumam o tigare pentru ca practic nu reuseam sa mai fiu atent la discutia de acomodare, dupa care am trecut la actiune, eram nerabdator sa i simt din nou gustul lucru pe care l am si facut. Am inceput cu un oral din partea mea, am fost atent sa acopar toate zonele de interes inclusiv funduletul, aproape ca imi doream sa nu se mai termine acel moment. Am continuat cu un oral superb din partea ei si fiind foarte aproape sa termin am rugat o sa trecem la normal. N am avut prea mult timp de gandire pentru ca aceasta fata se misca superb. Am terminat glorios pe spate in maxim 2 min.

Note: GFE 10+ 

Igiena 10+++ 

Normal si Oral 10+

Ce pot spune este ca este aceeasi persoana pe care o cunoastem multi dintre noi. Nu s a schimbat cu nimic atitudinea ei fata de mine cel putin raportandu-ma la vizitele anterioare. Serviciile sunt ireprosabile. Eu unul o recomand din toata inima. Am sa revin de fiecare data cand am sa vin in tara. Succes tuturor! Te puuuup Carmen!!

Mentionez ca am fost nevoit sa mi fac cont nou.

Multumesc si eu te pup si te mai astept.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 14 ore, sady1986 a spus:

Vizitat si eu astazi dupa cateva luni de absenta impins mai mult de la spate de  ultimile discutii de pe aici. Am sunat pe numarul de telefon din titlu, nu a raspuns am incercat din nou peste 10 minute, a raspuns am facut programare in 45 de minute. Ajuns la locul faptei am fost intampinat cu un zambet larg de aceeasi persoana pe care o stiam. Nimic schimbat la ea, o persoana calda cu atitudine pro client. Am fost asteptat intr -o tinuta sexy care practic nu ti lasa timp de discutii. Am reusit cu greu sa fumam o tigare pentru ca practic nu reuseam sa mai fiu atent la discutia de acomodare, dupa care am trecut la actiune, eram nerabdator sa i simt din nou gustul lucru pe care l am si facut. Am inceput cu un oral din partea mea, am fost atent sa acopar toate zonele de interes inclusiv funduletul, aproape ca imi doream sa nu se mai termine acel moment. Am continuat cu un oral superb din partea ei si fiind foarte aproape sa termin am rugat o sa trecem la normal. N am avut prea mult timp de gandire pentru ca aceasta fata se misca superb. Am terminat glorios pe spate in maxim 2 min.

Note: GFE 10+ 

Igiena 10+++ 

Normal si Oral 10+

Ce pot spune este ca este aceeasi persoana pe care o cunoastem multi dintre noi. Nu s a schimbat cu nimic atitudinea ei fata de mine cel putin raportandu-ma la vizitele anterioare. Serviciile sunt ireprosabile. Eu unul o recomand din toata inima. Am sa revin de fiecare data cand am sa vin in tara. Succes tuturor! Te puuuup Carmen!!

Mentionez ca am fost nevoit sa mi fac cont nou.

Salut, pe care număr de telefon din titlu răspunde, ca sunt 3. Ms.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...