Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu se intampla nimic c0olegule.Este prezenta.Astazi am fost eu la ea si este la fel ca de obicei.Primitoare,lipicioasa,pupacioasa.Eu unul m-am simtit excelent cu ea ca de obicei.Nu am cuvinte sa-mi exprim satisfactia.Nu mai fac acum o recenzie pentru ca s-ar putea sa plictisesc pe unii.Cine o doreste insista si ii raspunde.Sa stiti ca nu raspunde la telefon in prezenta altcuiva.Eu chiar am rugat-o sa raspunda cand eram la conversatia de final si nu a vrut.Chiar mi-a spus ca faptul ca ne cunoastem de multa vreme nu conteaza in respectarea principiilor ei si cred ca are dreptate.Va doresc mult succes celor ce o doriti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Intr-adevar se merita intalnirea cu Carmen.Astazi am revazut-o si eu dupa ceva pauza.Finuta si buna ca intotdeauna.Nu mai fac o recenzie ca am facut multe si nu vreau sa plictisesc pe nimeni.Din punctul meu de vedee e cea mai buna si voi reveni ori de cate ori voi avea ocazia cu placere.0Te pup Carmen si iti multumesc pentru tot ce mi-ai oferit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna scumpilor.

Tin sa multumesc persoanelor care m-au vizitat de-a lungul timpului, tuturor oamenilor minunati si frumosi cu care am impartasit momente frumoase. 

Nu doresc sa intru in detalii...insa imi anunt retragerea din activitate.

Daca voi mai reveni o sa va anunt

Va pupicesc dulce si va doresc numai bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Carmenuta draga ne-ai lovit rau de tot cu decizia ta si mai ales pe mine pentru ca tu erai febletea mea.Deci asta era motivul de nu mai raspunzi la telefon.Imi pare rau pentru mine ca nu voi mai putea sa ma bucur de clipele frumoase petrecute cu tine dar in acelasi timp iti respect decizia si iti doresc mult succes pe noul drum pe care vei merge de azi inainte.

Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

s a retras dar anunturile ei pe publi24 merg in continuare . ce reiese din asta ? s a retras sau nu ?

S-a retras, anunturile pe site-ul respectiv se reposteaza automat.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

s a retras dar anunturile ei pe publi24 merg in continuare . ce reiese din asta ? s a retras sau nu ?

Iarasi vorbesti ca sa te afli in treaba.Nu are nici un anunt pe nici un site,ultimul fiind dat pe 7 iulie ceva gen....asa ca beleste mai bine ochii altadata,cat despre retras sau nu,nu-i tine tu socoteala,fata face ce vrea ea.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Intradevar se pot reposta automat dar chiar nu are nici un anunt,am verificat ,ultimul apare pe 10 iulie.ASA ca nu mai vorbi daniel ca sa te afli in treaba si iti mai spun ceva,chiar daca prin absurd avea anunt sti foarte bine ca nu te primeste,deci despre ce vorbim?Du-te linistit la alte fete care te primesc si nu mai posta aici minciuni.

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

S-a retras, anunturile pe site-ul respectiv se reposteaza automat.

stiu frate ca se reposteaza automat dar trebuie sa plateasca in cont acolo ca se repete automat . sunt destule fete care nu mai sunt in pitesti exemplu simona si nu mai are anunt pe publi . pt ca fata daca nu mai lucreaza aici nu a mai platit anuntul pe pitesti sa se reposteze automat . iar cat despre ce latra maverik boy ca se vede ca e boy adica copil daca am intrebt nu inseamna ca vreau sa ajung la ea ci pur si simplu ca e ciudat sa anunti ca te retragi si platesti pe publi sa ti mearga anunturile .
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

s a retras dar anunturile ei pe publi24 merg in continuare . ce reiese din asta ? s a retras sau nu ?

 

Pune si tu un link catre anuntul pe care l-ai vazut , dupa o cautare dupa numerele de telefon nu gasesc decat anunturi vechi 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

stiu frate ca se reposteaza automat dar trebuie sa plateasca in cont acolo ca se repete automat . sunt destule fete care nu mai sunt in pitesti exemplu simona si nu mai are anunt pe publi . pt ca fata daca nu mai lucreaza aici nu a mai platit anuntul pe pitesti sa se reposteze automat . iar cat despre ce latra maverik boy ca se vede ca e boy adica copil daca am intrebt nu inseamna ca vreau sa ajung la ea ci pur si simplu ca e ciudat sa anunti ca te retragi si platesti pe publi sa ti mearga anunturile .

Esti dus cu capul rau de tot,nu intelegi ca NU ARE ANUNT recent decat vechi,vorba colegului havana,pune linkul cu anuntul sa vedem.Tu daca nu o cunosti cu siguranta o confunzi,de aia zici sa nu mai scri pe aici minciuni.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...