Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Cum te putem contacta ca ori nu rasp ori intra casuta vocala.Un program asa in linii mari ne dai si noua?

Multumim!

Programul este trecut în semnătura,iar daca intra casuta inseamna ca nu lucrez...dacă nu răspund,sînt ocupată si revi cu un telefon...o zi buna.
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna. Nu prea reusesc sa dau de tine la telefon. Nu am mai fost de doi ani si as vrea sa ne revedem. Astept un raspuns din partea ta, iti urez o zi frumoasa

Buna,daca nu pot raspunde,lasa-mi un mesaj cu userul de aici si ora pana la care te pot contacta.ðŸ˜
Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare!

Acum 2 zile am zis sa imi incerc norocul si sa ajung iarasi la Carmen, caci nu mai fusesem de ceva vreme.Asa ca am lus mana pe telefon dar până am reusit sa o prind a trebuit sa astept (ulterior am aflat ca avea programari care trebuiau respectate) dar intr-un final am ajuns la ea.

Prima impresie dupa acea perioada in care nu am mai vazut-o in carne si oase: De cand a luat cateva kg in plus este cum si ce trebuie!Potrivita si foarte ok din toate punctele de vedere ale aspectului fizic, s-a mai implinit, formele i s-au rotunjit.Si inainte arata foarte bine dar acum arata si mai bine :D

Detalii despre intalnire nu o sa dau, are recenzii foarte multe si pozitia ei de la TOP spune foarte multe despre calitatea serviciilor prestate,adica flawless :P

Din cauza timpului nu am reusit decat sa raman pentru o finalizare, iar cadoul a fost 150 ron dar data viitoare mai mult ca sigur voi sta o ora.

Din ceea ce am discutat cu ea la o tigara dupa ce am terminat actiunea o sa va dau cateva ponturi, ca sa zic asa:

- Daca faceti o programare, respectați-o dau anuntati daca nu mai puteți veni

- Daca nu va răspunde din prima, mai încercați, posibil sa fie ocupata in acel moment sau sa fie altcineva cu programare in fata voastra (cum mi s-a intamplat mie)

- Pentru cei care veniti prima data la ea - nu o sa aveti surprize neplacute in ceea ce privește aspectul (pozele ei sunt reale), cat si al serviciilor

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...