Sari la conținut

TOP:Carmen- 0725841648 / 0747143286 / 0748554985


intens

Postări Recomandate

Vizitator amalia01
Reputație: 0

Ade_adelina astăzi am făcut cont am vrut sa pun ceva separat și nu am știut cum plus ca nici nu reușesc sa șterg comentariul respectiv de pe pagina acestei fete. Nu sunt genul care sa ma bag în treaba altora sincer.

Link spre comentariu

Am fost si eu la Carmen, duminica. Tin sa precizez ca este la fel de draguta, de amabila. M-a asteptat in dresuri asa cum am rugat-o, preludiu bun, fk, oral neprotejat foarte bun. Sexul normal protejat, in diferite pozitii, minunat. Din partea mea are 10+ pe linie. Te pup Carmen si abia astept sa ne revedem

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator maximus79
Reputație: 0

Mulțumesc Carmen pentru tot ce ai pregătit pentru "ziua îndrăgostiților" surpriza a fost enormă chiar pe gustul meu ești o fată deosebita tu chiar faci dragoste si dacă timpul nu ar fi așa de scurt în compania ta aș putea spune că suntem intradevar " îndrăgostiți " cu adevărat.

P.s.Mulțumesc si pentru cadou nu m-am așteptat ești ieșită din comun te sărut dulce

De pe vremea când batranu era mic și prost...acum nu-i mai dai cu pula de nas

Link spre comentariu
Vizitator maximus79
Reputație: 0

Acum să vezi comentarii că e "scump" dar și Carmen este o scumpă,iar de fumat stai liniștit colegul Alex,te-am răzbunat eu de fiecare dată de câte ori am fost la ea tigările i s-au stins singure în scrumieră eu nefiind fumător aproape că am reușit să o fac si pe ea să renunțe ,eu o "păcălesc" cu bomboane servite chiar de pe buzele ei dulci.

Ia uite-l pe gumătru îndrăgostit...pai ce ai facut bobiță? Fk cu cimu' lu' ala dinainte ?

 

Hai te pup dulce, indragostitule ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator maximus79
Reputație: 0

Și dacă chiar nu ne putem abține si vrem neapărat atunci ne putem răzbuna pe colegele ei pe moment dar vrem nu vrem tot la ea revenim

Nu stiu cum fac alții dar nu te poți supăra doar din atâta lucru

O zi frumoasă tuturor.

Acum se explica comportamentul bădăran al batranului fata de alte fete, el se răzbună.

Bosorogul senil chiar s-a îndrăgostit de ea...

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost si eu la Carmen, duminica. Tin sa precizez ca este la fel de draguta, de amabila. M-a asteptat in dresuri asa cum am rugat-o, preludiu bun, fk, oral neprotejat foarte bun. Sexul normal protejat, in diferite pozitii, minunat. Din partea mea are 10+ pe linie. Te pup Carmen si abia astept sa ne revedem

Multumesc si eu te pup si te astept cu drag😊ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator maximus79
Reputație: 0

Buna,sigur ca voi primi si musafiri noi de îndată ce va înceta pandemia,momentan din pacate nu.

Și un client "fidel" poate avea covid. Poate fi asimptomatic.

Mai bine pui un termoscaner langa binoclul ala, ca la kaufland sau US Army sa stim o treabă.

Link spre comentariu
Vizitator tazalp
Reputație: 0

Și un client "fidel" poate avea covid. Poate fi asimptomatic.

Mai bine pui un termoscaner langa binoclul ala, ca la kaufland sau US Army sa stim o treabă.

Daca nu esti client fidel te dezbraca de la usa si-ti introduce in termometru in fund sa-ti masoare temperatura.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

Multumesc si eu te pup si te astept cu drag

buna carmen....de unde sa incep ...deci ...momentan sunt plecat dar apar de craciun in tara..abia astept sa te revad, a trecut multa vreme de cand nu te-am mai vazut datorita lipsei de timp si circumstantelor...sunt un client vechi si fidel...cu siguranta inca nu mai uitat :D o sa iti aduc aminte daca ai whatssapp ...ultima ta locatie care o stiu era vizavi de bazinul olimpic....te pup !

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare tuturor Dani199 si eu o cunosc pe Carmen de aproape de 3 ani si nici mie nu imi raspunde si eu eram client fidel aveam saptamani cand ma duceam si de 3 ori la ea apoi am plecat din tara si nu prea amai tinut legatura amai sunato dar nu imi raspundea eu am inteles ca ia asi selecteaza clientela si noi veniti si cei fideli si vechi acuma e alegerea ei pe cine lasa sa i calce pragu si pe cine nu va salut si sa aveti spor

Link spre comentariu

Salutare tuturor Dani199 si eu o cunosc pe Carmen de aproape de 3 ani si nici mie nu imi raspunde si eu eram client fidel aveam saptamani cand ma duceam si de 3 ori la ea apoi am plecat din tara si nu prea amai tinut legatura amai sunato dar nu imi raspundea eu am inteles ca ia asi selecteaza clientela si noi veniti si cei fideli si vechi acuma e alegerea ei pe cine lasa sa i calce pragu si pe cine nu va salut si sa aveti spor

.Asa credeam ca mai știe cine sunt ca o fii pierdut numărul meu
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...